Skip to content

Jak zrobić oryginalny gif z Samsung Galaxy Bardzo proste!

6 de sierpień de 2021

Tworzenie gifa to coś, co już dziś stało się bardzo powszechne, ponieważ większość sieci społecznościowych na to pozwala zobacz te obrazy ożywiony. Stworzenie gifa jest bardzo łatwe i zajmuje bardzo mało czasu. Mają również na celu przyciągnięcie uwagi i w większości przypadków wywołanie uśmiechu.

W niektórych przypadkach nie jest konieczne instalowanie dodatkowego oprogramowania do ich tworzenia, ponieważ w aparacie jest funkcja, która pozwala na ich tworzenie bez większego problemu i zależy to w dużej mierze od używanego modelu, aby przytoczyć przykład, jeśli masz telefon komórkowy Samsung Galaxy Note8, telefon daje możliwość ich tworzenia, ponieważ jest już włączony w jego ustawienia. Ale jeśli Twój telefon nie ma tej funkcji, tutaj nauczysz się tworzyć Gif z innymi opcjami.

Jak stworzyć GIF lub animowane obrazy za pomocą Samsung Galaxy

Jak już wspomnieliśmy, w aparacie tych telefonów komórkowych znajduje się funkcja, która umożliwia tworzenie GIF-ów. Ta funkcja robi kilka zdjęć, które następnie wykonuje telefon komórkowy przekształci się w animację co jest bardzo zabawne. Najlepiej byłoby skorzystać z tej funkcji swojego zespołu i tworzyć własne kreacje.

Kroki tworzenia GIF

1.- Zaloguj się do aplikacji kamery.

2.- Teraz musisz kliknąć Więcej opcji lub Tryb.

3.- Będziesz mógł zobaczyć, że dostępnych jest kilka trybów, w których musisz szukać tego, który wskazuje Utwórz plik GIFJeśli to się nie pojawi, możesz kliknąć gdzie w Pobierz, a znajdziesz tryb o nazwie Animowany Gif.

4.- Teraz musisz naciśnij ikonę aparatu przez kilka sekund, w ten sposób telefon wykona kilka zdjęć po kolei, około 20 zdjęć z rzędu.

5.- Następnym krokiem jest dostosowanie szybkości, z jaką zdjęcia są odtwarzane iz jaką szybkością.

6.- Na koniec wystarczy kliknąć przycisk zapisu.

Najlepsze aplikacje do tworzenia gifów na telefonie z Androidem lub iPhonie

Nie martw się, jeśli Twój telefon Samsung nie ma sposobu na stworzenie Gif, możesz wybrać dwie opcje, pierwsza to pobranie ich już przygotowanych z uznanej sieci społecznościowej lub wyszukiwarki, takiej jak Bing, Yahoo! Google i drugi zainstaluj aplikację z Google Play w tym celu, który będzie używany na dowolnym telefonie komórkowym z systemem Android. Wśród nich mamy następujące opcje:

Zaczynamy od Gif Edit, tej aplikacji umożliwia edycję istniejącego Gif i utwórz film lub zdjęcia. Gify można wycinać, zmniejszać, a nawet wstawiać naklejki lub teksty. Ponadto umożliwia udostępnianie ich za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook. Umożliwia Gif z aparatem mobilnym i jest bardzo łatwy w użyciu.

Inną opcją jest Gif Me, ta aplikacja jest jedną z najlepszych do tworzenia i udostępniania krótkich filmów w postaci obrazów GIF. Jest bardzo łatwy w użyciu i wystarczy uchwycić chwilę aparatem mobilnym, aby udostępnić go w sieciach społecznościowych.

Możesz dodawać filtry do obrazów, które chcesz, a jedną z najlepszych funkcji tej aplikacji jest to, że możesz rób ujęcia trwające do 14 sekund, udostępniaj w sieciach społecznościowych i oczywiście dodaj filtry. Aby go pobrać, możesz uzyskać dostęp do Google Play, aby go zainstalować, a jeśli spojrzysz na oceny, znajdziesz przychylne opinie.

programy i aplikacje do łatwego tworzenia animowanych obrazów

Kamera Gif, ta alternatywa to kolejna doskonała opcja, nie wspominając o tym najlepszy ze wszystkich, aby stworzyć gif na Samsungu Galaxy. To narzędzie ułatwia tworzenie animowanych filmów, jest całkowicie bezpłatne i możesz nagrać dowolny moment lub zapisać go na swoim urządzeniu. Musisz tylko uchwycić chwile, które chcesz i będziesz mógł korzystać z tej aplikacji. W tej aplikacji dostępnych jest kilka trybów, które znacznie ułatwią korzystanie z niej.

Jak zobaczysz, tworzenie GIF-a za pomocą Samsung Galaxy jest naprawdę proste, a jeśli Twój telefon nie ma tej funkcji, masz wiele opcji, aby to osiągnąć. Więc pozwól swojej wyobraźni latać na chwilę i zacznij uchwyć te zabawne chwile i zabawne od Twojej rodziny lub znajomych. Dzięki powyższym informacjom zdałeś sobie sprawę, że nie jest to wcale skomplikowane, a najlepsze jest to, że mamy narzędzia.