Skip to content

Jak zrobić lub zrobić zrzut ekranu na Instagramie bez powiadomienia lub powiadomienia o przechwyceniu

12 de grudzień de 2022

Jeśli zatrzymamy się w tym momencie i zapytamy większość naszych znajomych lub przyjaciół, na których ze wszystkich portali społecznościowych spędzają najwięcej czasu, prawdopodobnie wielu z nich powie nam, że Instagram jest tym, który zwykle zajmuje ich w ich wolne terminy w ciągu dnia. Prawda jest taka, że ​​oczywiście zaczynają pojawiać się wszelkiego rodzaju wątpliwości bezpośrednio związane z korzystaniem z tej aplikacji, dlatego chcemy przeanalizować kilka konkretnych szczegółów, które z pewnością docenisz.

Dzieje się tak, że ostatnio wielu pytało nas, czy podczas robienia zrzutu ekranu w Instagram Stories są powiadamiani, to znaczy, czy kiedy robimy zrzut ekranu czyjejś historii, ta osoba może wiedzieć, że my dokonaliśmy tego przechwytywania. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że chociaż może to zabrzmieć nieco przesadnie, w wielu przypadkach użytkownicy znajdują inne aplikacje, które działają w ten sposób. Nie idąc dalej, możemy wspomnieć o przypadku Snapchata, który ostrzega przed tym.

Zrzut ekranu w Instagram Stories jest powiadamiany

Jak powiedzieliśmy wcześniej, prawie od momentu eksplozji jako jednej z głównych sieci społecznościowych, Snapchat miał tę funkcję, będąc jedną z najważniejszych, aby pomóc prywatność użytkownika, chociaż oczywiście wielu innych uważało to za naprawdę irytujące. Prawda jest taka, że ​​z biegiem czasu Instagram dodał wiele funkcji Snapchata, co sprawiło, że wielu użytkowników uwierzyło, że kiedy uchwycą czyjąś historię, ta osoba się dowie.

Prawda jest taka, że ​​chociaż te spekulacje na temat zrzutu ekranu w Instagram Stories trwają od dawna i prawdopodobnie nadal będą, to przekonamy się, że przynajmniej na razie portal społecznościowy nie powiadamia nikogo, kiedy robimy zrzut ekranu. Właśnie z tych powodów możemy powiedzieć, że jesteś w stanie kontynuować przechwytywanie historii od znajomych lub osób, które obserwujesza jeśli w jakimkolwiek przypadku sytuacja ulegnie zmianie, ostrzeżemy Cię o tym.

Instagram jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, i szczególnie interesująca dla użytkowników, jeśli chodzi o przesyłanie zdjęć w celu udostępnienia ich wszystkim kontaktom i znajomym. Jedną z głównych zalet Instagrama w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi jest to, że jest całkowicie powiązany z Facebookiem w czasie rzeczywistym, chociaż oznacza to również, że dodaje funkcje, o których decyduje sieć społecznościowa Marka Zuckerberga. Jeden z nich ma w rzeczywistości do czynienia z powiadomieniem o tym, kiedy robimy zrzuty ekranu naszych czatów z innymi osobami za pośrednictwem Instagram Direct, w którym to czasie druga osoba jest ostrzegana o czynności, którą podejmujemy.

Zrzut ekranu z Instagrama bez powiadomień

Uniemożliwiaj Instagramowi powiadamianie o przechwyceniu

Prawda jest taka, że ​​​​w każdym razie ta aktualizacja wzbudziła pewne wątpliwości ze strony użytkowników, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest wielu, którzy kiedyś robić zrzuty ekranu z tych sytuacji. W każdym razie, naprawdę interesujące jest to, że istnieje metoda robienia zrzutów ekranu na Instagramie bez wiedzy kogokolwiek.

zrób zrzut ekranu na instagramie

Sztuczki, aby przechwycić Instagram Direct bez ostrzeżenia

Zasadniczo musimy powiedzieć, że system powiadomień o zrzutach ekranu w Instagram Direct działa w taki sposób, że wykrywa kombinację klawiszy, których używamy do przechwytywania obrazu, co w większości przypadków jest podobne. Dlatego jeśli chcemy kontynuować przechwytywanie bez wiedzy innych, musimy zrobić to wyszukaj aplikację zrobić zrzuty ekranu, unikając kombinacji klawiszy w tym zakresie.

Aby nie dać się zaskoczyć lub odkryć robiąc zrzut ekranu na Instagramie, choć prawdą jest, że istnieje wiele aplikacji, które możemy uznać za godne polecenia, szczególnie podoba nam się jedna o nazwie Zrzut ekranu. Po zainstalowaniu tej aplikacji następny krok dotyczy konfiguracji klawiszy, które pozwolą nam robić zrzuty ekranu, coś, co możemy całkowicie dostosować, więc sprawdź opcję, która najbardziej Ci się podoba dla Twojego telefonu.

Jak powiedzieliśmy, chociaż prawdą jest, że istnieją inne podobne aplikacje, musimy powiedzieć, że ta spełnia wszystkie wymagania, jakich moglibyśmy się spodziewać, a dzięki niej będziesz mógł robić wewnętrzne zrzuty ekranu tego, cotreści na Instagramie w swoich czatach bez wiedzy innych. Czy udało Ci się zrobić zrzut ekranu na Instagramie bez ostrzeżenia krok po kroku?

Na koniec musisz wiedzieć, że jeśli chcesz zostać prawdziwym ekspertem na Instagramie, przygotowaliśmy wiele innych samouczków, które z pewnością będziesz w stanie być ogromną pomocą w tego typu przypadkach, takich jak: Jak zoptymalizować wykorzystanie danych mobilnych na Instagramie, Odzyskać hasło do Instagrama, Jak na zawsze usunąć konto na Instagramie, Jak usunąć obserwujących na Instagramie, Jak ukryć listę obserwujących na Instagramie lub Jak zdobyć obserwujących na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram