Skip to content

Jak zrobić zrzut ekranu na Huawei Y210, Y360 i G610

9 de lipiec de 2023

Chociaż prawdą jest, że kiedy myślimy o firmach produkujących urządzenia mobilne z Androidem, które sprzedają najwięcej, większość użytkowników pójdzie bezpośrednio z Samsungiem przed resztą, nie możemy nie wspomnieć o statystykach, które w tym roku wskazują, że Huawei praktycznie osiąga to w sprzedanych jednostek. Rzeczywiście, chińska firma nie przestała rosnąć w ostatnim czasie, iw tym momencie znajdujemy samouczek dotyczący jednego z jego najlepszych terminali, a konkretnie Huawei Y210.

Pierwszą rzeczą, którą musimy podkreślić w tym sensie, jest to, że kiedy mówimy o Huawei Y210, postaramy się pokazać samouczek, który już wcześniej wyjaśnialiśmy na temat wielu innych urządzeń mobilnych, ale który jest modyfikowany zgodnie z którym jeden mamy w ręku. . Chodzi o to, aby pokazać, jak zrobić zrzut ekranu na Huawei y210-0251, znany również jako Huawei Y210więc po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, które ci pokażemy, a będziesz mieć wszystkie szczegóły na ten temat.

Przede wszystkim, jeśli do tej pory nie byłeś w stanie zrobić klasycznych zrzutów ekranu na swoim Huawei Y210, musisz wiedzieć, że na szczęście istnieje prosta, szybka i skuteczna metoda robienia zrzutów ekranu na Huawei Y210, a dzisiaj jedziemy aby pokazać wszystkie jego szczegóły. W przeciwieństwie do tego, co dzieje się z innymi telefonami komórkowymi, musisz wiedzieć, że Huawei Y210 nie ma natywnej aplikacji do zrzutów ekranuwięc będziesz musiał przeprowadzić procedurę zasadniczo ręcznie.

Zrzut ekranu na Huawei Y210

Mówimy więc o pierwszej metodzie, za pomocą której możemy zrobić zrzut ekranu na Huawei Y210, czyli za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanej aplikacji. Nazywa się Easy Screenshot i możesz go oficjalnie pobrać z tego linku bez problemów. Każdy Huawei Y210 umożliwia instalację tej aplikacji, która poza tym jest bardzo prosta w obsłudze, tzw wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z wyzwalacza zrzutu ekranuktórym możesz zarządzać tak, aby działał w sposób, który uznasz za najwygodniejszy.

Oznacza to, że możesz robić zrzuty ekranu na Huawei Y210, przytrzymując przyciski zasilania i głośności – przez kilka sekund; naciśnięcie przycisków zasilania i przycisku Home przez kilka sekund; klikając ikonę nakładki aplikacji, dotykając ikony powiadomienia aplikacji lub ustawienie widżetu tej aplikacji, którym możesz zarządzać na ekranie głównym swojego urządzeniado użycia w czasie, który uznasz za odpowiedni.

Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że istnieje druga metoda, którą możemy wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Jest dość podobny, ponieważ w rzeczywistości zależy od innej aplikacji podobnej do poprzedniej, w tym przypadku o nazwie Easy Screenshot, którą można znaleźć pod tym linkiem. O jego działaniu nie ma wiele do dodania, ponieważ jest bardzo podobny do poprzedniego. Wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować przechwytywanie za pomocą fizycznych przycisków urządzenia lub ekranu.

Następnie ta aplikacja, jak każda inna w tym segmencie, pozwoli ci uzyskać dostęp do podstawowych funkcji, które możemy znaleźć w takich przypadkach, takich jak tworzenie folderu do przechowywania wszystkich zrobionych przez nas zrzutów ekranu lub przeglądanie zrzutów ekranu w celu ich usunięcia przed ratując je, jeśli nam się nie podobały. Dzięki tym dwóm aplikacjom w każdym razie będziesz mógł bez problemu robić zrzuty ekranu na Huawei Y210więc musisz zainstalować tylko jeden z nich w swoim terminalu.

Czy udało Ci się zrobić zrzuty ekranu na swoim Huawei Y210 krok po kroku?

Zrób zrzut ekranu na Huawei y360

W tym samouczku wyjaśnimy, jak to zrobić zrób zrzut ekranu na huawei y360 dzięki czemu, gdy pojawi się potrzeba zrobienia zrzutu ekranu, znasz więcej niż jedną metodę jego wykonania.

Zrzuty ekranu są czymś powszechnym w naszym codziennym życiu i wszyscy doświadczyliśmy sytuacji, w której konieczne było zrobienie zdjęcia tego, co pojawia się na ekranie naszego telefonu komórkowego.

Chociaż wiele telefonów komórkowych najnowszej generacji zawiera już system sterowania gestami, który umożliwia łatwiejsze i szybsze wykonywanie zrzutów ekranu, wszystkie telefony komórkowe nadal mają system przechwytywania ekranu, który możemy nazwać tradycyjnym i który składa się z nacisnąć jednocześnie określoną kombinację przycisków który zwykle różni się w zależności od danego telefonu komórkowego.

Zrób zrzut ekranu na Huawei y360

Kroki, aby zrobić zrzut ekranu na Huawei y360

Wykonanie zrzutu ekranu na Huawei y360 jest naprawdę łatwe, wszystko, co musimy zrobić, to naciśnij jednocześnie przycisk zmniejszania głośności i przycisk zasilania. Po ich naciśnięciu przez jedną lub dwie sekundy usłyszymy dźwięk aparatu lub telefon wibruje, wskazując, że zrzut ekranu został już wykonany. Migawka zostanie zapisana w Galerii.

Oprócz tradycyjnej metody istnieją Aplikacje co może być bardzo przydatne, gdy robić zrzuty ekranu. w Sklep Google Play Możemy znaleźć sporo aplikacji tego typu, a zdecydowana większość z nich jest bezpłatna.

Zrób zrzut ekranu na Huawei y360

Z tej okazji będziemy polecać Łatwy zrzut ekranu. Ta aplikacja pozwala nam zrobić zrzut ekranu w tradycyjny sposób lub jednym dotknięciem ekranu.

Jedną z dodatkowych zalet tej aplikacji jest to, że możemy określić folder, w którym chcemy zapisać wykonane zrzuty ekranu. Posiada również opcję podglądu, w której możemy zdecydować, czy zapisać wykonany zrzut ekranu.

Easy Screenshot ma ocenę 4,3 gwiazdek na 5 możliwych. Aby go zainstalować, musisz mieć urządzenie z System operacyjny Android 3.0 lub nowsze wersje i mają 1,4 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

Tego typu aplikacje mogą być bardzo przydatne. Chociaż tak nie jest w przypadku Easy Screen Capture, istnieją inne aplikacje tego typu, które pozwalają nam również edytować zrzut ekranu, abyśmy mogli go dostosować i wprowadzić zmiany, które wydają się odpowiednie, bez konieczności uciekania się do innego rodzaju aplikacje do retuszu zdjęć.

Zrób zrzut ekranu na Huawei G610

Wiedzieć jak zrobić zrzut ekranu W wielu przypadkach konieczne jest, na przykład, aby zapisać coś, co widzieliśmy, uchwycić rozmowę, którą musimy pokazać znajomemu lub po prostu coś zapamiętać, powód lub powód, dla którego to przechwytujesz, może się różnić i może być ich wiele, ale Sposób na to jest dość prosty i dlatego ważne jest, aby nauczyć się, jak to zrobić zrzut ekranu na Twoim Huawei G610Jest to łatwe i proste, aw tym artykule pokażę ci, jak to zrobić.

Jak zrobić zrzut ekranu Huawei G610

Ogólnie rzecz biorąc, w większości telefonów komórkowych proces robienia zrzutu ekranu jest zawsze taki sam lub podobny. Odbywa się to za pomocą kombinacji przycisków, oczywiście fizycznych, iw ten sposób można zrób zrzut ekranu w pytaniu lub po prostu a zrzut ekranu jak lubisz mówić.

Aby zrobić a zrzut ekranu na Huawei G610 należy jednocześnie nacisnąć przyciski zasilania i zmniejszania głośności, w ten sposób poczujemy charakterystyczny dźwięk aparatu i zobaczymy błysk na ekranie, oznacza to, że ujęcie zostało wykonane i zostało zapisane w galerii , w folderze o nazwie zrzut ekranu.

Zrób zdjęcie ekranu Huawei g610

Oczywiście musisz mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, aby móc zrobić to zdjęcie, najlepiej, jeśli wszystko jest skonfigurowane domyślnie, aby były zapisywane na karcie microSD lub SD w ten sposób możesz pozostawić pamięć wewnętrzną całkowicie wolną do instalowania aplikacji.

Weź jeden zrzut ekranu na Huawei g610 Może to być przydatne w wielu sytuacjach, w których nie możemy zapisać czegoś, co widzimy, ponieważ nie wiemy dokładnie, jak to zrobić lub gdzie to zrobić lub musimy zapisać zdjęcieNa przykład w ten sposób możesz zrobić zrzut ekranu i zostawić go zapisanego w galerii na wypadek, gdy chcemy zwizualizować to, co musieliśmy w jakiś sposób zapisać.

Istnieją aplikacje do robienia zrzutów ekranu, ale idealnym rozwiązaniem jest użycie kombinacji przycisków, ponieważ jest to znacznie wygodniejsze i, jak zobaczysz, jest również niezwykle proste. weź zrzut ekranu na Twoim Huawei g610. Jeśli nie możesz zrobić zrzutu ekranu, nie wahaj się zostawić komentarza poniżej, a tak szybko, jak to możliwe, postaram się odpowiedzieć, abyśmy wspólnie mogli rozwiązać wszelkie niedogodności.

dołącz do naszego kanału telegram