Skip to content

Jak odblokować telefon komórkowy Huawei bez znajomości hasła do konta Google?

22 de lipiec de 2023

Jeśli Twój telefon komórkowy został zablokowany i chcesz wiedzieć, jak odblokować telefon komórkowy lub telefon Huawei? W tym artykule ty pomożemy odblokować Twój telefon albo masz hasło, albo konto Google.

Wiemy, że mogą być przypadki, w których nasz telefon komórkowy może zostać zablokowany. Albo dlatego, że nie pamiętamy hasła, albo popełniliśmy błąd. Niezależnie od przypadku pomożemy Ci rozwiązać problem w najprostszy i najszybszy możliwy sposób.

Co mogę zrobić, aby odblokować telefon komórkowy Huawei za pomocą hasła lub kodu PIN?

W wielu przypadkach możemy zapomnij wzoru lub hasła telefonu komórkowego lub kodu PIN. Lub wielokrotne próby powodują awarię. Cóż, jeśli chcesz wejść na swój telefon komórkowy bez znajomości hasła, tutaj ci pokażemy. Ten jest bardziej dla tych, którzy mają telefony Huawei z Androidem i chcą odblokować telefon za pomocą konta Google.

Korzystanie z konta Gmail

Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby to zrobić, z kontem Google jest to bardzo łatwe. Sprzęt wspomnianego telefonu komórkowego jest bardzo ciekawy. Jakkolwiek ale łatwo go złamać bez znajomości hasła i odblokuj telefon za pomocą kodu PIN.

 • Dzięki temu odblokowanie telefonu komórkowego bez znajomości hasła jest łatwe. Wyśle ci kod, aby zweryfikować, czy to naprawdę ty.
 • Następnie po umieszczeniu tego będziesz mógł wprowadzić i zmienić hasło swojego Huawei.

Jak usunąć konto Google z mojego telefonu Huawei?

Wielu użytkowników Androida lub iPhone’a szuka sposobu zmiany konta e-mail. Więcej w Huawei, który zawsze szuka sposobu na usunięcie konta Google. Tak jest w przypadku odblokowania telefonu komórkowego Huawei. Tutaj pokazujemy, jak to zrobić.

Robienie twardego resetu

Jeśli chcesz usunąć konto Google z Androida lub inną pocztę z iPhone’a, rozwiązaniem jest telefon w formacie fabrycznym. Dzięki tej funkcji będziesz mógł wrócić do opcji od początku przed złożeniem przesyłki. Jest to sposób na przywrócenie sprzętu mobilnego do początku.

Przez tryb awaryjny

Z tej sekcji, którą Huawei i inne urządzenia z systemem Android i iPhone mają jako sprzęt, możesz wykonywać różne funkcje. Dzięki tej opcji możesz bardzo łatwo usunąć konto Google z telefonu komórkowego. Po wejściu przejdź do ustawień i wprowadź pocztę. Tutaj da ci możliwość jego usunięcia.

srebrny honor huawei na białej powierzchni

Korzystanie z programu PhoneRescue

Za pomocą tego programu możesz odzyskać utracone informacje i usunąć konto Google, jeśli chcesz, z telefonu komórkowego. Tutaj da ci możliwość usunięcia i umieszczenia kolejnego e-maila, jeśli chcesz to zrobić.

Jak odblokować telefon komórkowy Huawei?

The hasło lub wzór, każda wybrana przez Ciebie metoda zabezpieczenia, aby uniemożliwić osobom trzecim dostęp do Twojego Telefonu komórkowego, jest ważna i bezpieczna. Ale często zdarza się, że zapominamy, jaki był wzór, który umieściliśmy lub hasło, o którym mowa.

I tu zaczynają się problemy i jeśli nie wiesz, jak odblokować smartfon, to masz urządzenie, z którego w ogóle nie możesz korzystać. Często dzięki takim sytuacjom stresujemy się i nie wiemy co robić, a przynajmniej Ty możesz kup inny telefon komórkowy Zalecamy następujące metody.

Najlepsza metoda to korzystać z konta gmail za pomocą którego najpierw skonfigurowaliśmy smartfon, dla którego musimy wykonać tylko te kroki

 • Wprowadzenie błędnego hasła lub wzoru tyle razy, na ile pozwala urządzenie.
 • Następnie pytanie”Zapomniałeś hasła?„. Gdy się pojawi, dotykamy go.
 • Następnie zaloguj się na konto Google zarejestrowane na swoim urządzeniu, aby odblokować urządzenie mobilne przy użyciu alternatywnej metody.

korzeń w górę g6

Problem pojawia się, gdy nie pamiętamy tego konta, co zwykle zdarza się częściej, niż byśmy tego chcieli, w ten sposób skończyliśmy w tym samym od czego zaczynaliśmy i tutaj pozostaje tylko jedna opcja.

Jak odblokować Huawei bez konta Google?

Sposobem na usunięcie wzoru lub hasła jest wykonanie twardego resetu lub przywrócenia ustawień fabrycznych. W ten sposób trzeba wziąć pod uwagę, że smartfon zostawiamy tak, jak by był po prostu byśmy to kupili. Co oznacza, że ​​kończą nam się zdjęcia, filmy, pliki, kontakty itp. Bez niczego, co byśmy zachowali przez cały czas posiadania telefonu komórkowego.

Dlatego jest to ważne wykonać kopię zapasową danych od czasu do czasu z naszych plików. Oprócz np.: zapisywania kontaktów na koncie Google. Abyśmy w ten sposób ich nie stracili. I za każdym razem, gdy wykonujemy twardy reset lub zmieniamy telefon komórkowy, nie mamy żadnego problemu z danymi kontaktami.

Ale jeśli nie chcesz usuwać wszystkie twoje cenne dane zostawiamy ci ten artykuł. Najbardziej zalecana jest pierwsza metoda konta Google. Ponieważ nie stracisz żadnych danych ani niczego, co masz w telefonii komórkowej. Ale jeśli go nie pamiętasz, jedyną opcją jest przywrócenie ustawień fabrycznych.

mobilna z aplikacjami

Oczywiście Twardy reset nie jest jedyną metodą istnieje, aby rozwiązywać tego typu sprawy. Jeśli chcesz odblokować telefon Huawei, ta metoda będzie wymagać komputera i instalacji programu, abyś mógł przeprowadzić ten proces, ale zawsze możesz sformatować telefon komórkowy, jeśli uznasz to za zbyt skomplikowane.

W takim przypadku, jeśli chcesz wykonać ten proces, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać program o nazwie PhoneRescue. Raz Pobrałeś ten program? Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki, które przedstawimy poniżej, abyś mógł odblokować swój telefon komórkowy lub telefon Huawei.

 • Po pobraniu programu na komputer i zainstalowaniu go należy wykonać następujące kroki.
 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uruchomić program na swoim komputerze.
 • Po wykonaniu tej czynności podłącz telefon komórkowy Huawei przez kabel USB aby przejść do odblokowania.
 • Musisz kliknąć przycisk w lewym górnym rogu.
 • Po zakończeniu procesu analizy wystarczy nacisnąć zacznij odblokowywać telefon komórkowy.
 • I wszystko gotowe.

Oczywiście, że tak możesz to zrobić za pomocą telefonu komórkowego, możliwe, że inni również mogą to zrobić, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, kto próbuje cię szpiegować.

dołącz do naszego kanału telegram