Skip to content

Jak możesz zwiększyć pamięć wewnętrzną Huawei Y220

27 de luty de 2023

On Huawei Y220 Jest to jeden z wielu telefonów komórkowych, które Huawei wprowadził na rynek w 2013 roku. Mimo kilku lat nadal jest powszechnie używany, jednak ze względu na dużą liczbę aplikacji i aktualizacji, które zostały wydane w zeszłym pamięć jest bardzo dotknięta. Ale nie martw się, tutaj powiemy Ci, jak to zrobić zwiększyć pamięć wewnętrzną Huawei Y220 a tym samym poprawić jego działanie.

Zdecydowana większość użytkowników tego telefonu komórkowego z Android Ma bardzo podstawowe aplikacje, takie jak Facebook I WhatsApp, które pomimo tego, że są podstawowe, zajmują najwięcej miejsca na telefonie komórkowym. Istnieje jednak a lżejszą wersję Facebooka można pobrać tutaj.

Jak zwiększyć pamięć wewnętrzną Huawei Y220

Ten telefon komórkowy ma ledwie 512 MB pamięci wewnętrznej, dlatego konieczne jest całkowite odinstalowanie Facebooka z menu Ustawienia -> Aplikacje i zastąpić go wyżej wymienioną wersją.

facebook lite

Jeśli lubisz pobierz facebooka lite możesz to zrobić bezpośrednio z Graj w Google ponieważ jest to również oficjalna i bezpłatna wersja uruchomiona przez tę wspaniałą sieć społecznościową. Oprócz oszczędności miejsca, pomaga to również oszczędzaj baterię i dane mobilne.

Zwolnij miejsce w WhatsApp

WhatsApp to kolejna aplikacja, która zajmuje dużo miejsca w pamięci wewnętrznej tych urządzeń. Chociaż nie ma wersji Lite, jest to możliwe zwolnij miejsce pozostawione przez zduplikowane i nieużywane pliki znalezione w folderze WhatsApp. Szybka naprawa tego jest Pobierz aplikację WhatsApp Cleaner z tego łączaco robi, usuwa te niepotrzebne pliki.

Pobierz Optymalizator pamięci

Kolejna świetna opcja, która jest dostępna dla Android Jest Pobierz program Clean Master Liteponieważ ta aplikacja również pomaga usunąć wszystkie niepotrzebne pliki z systemuzwalniając w ten sposób znaczną ilość miejsca w telefonie komórkowym.

Zainstaluj kartę microSD

Inną doskonałą opcją jest dodać kartę pamięci microSD o pojemności 32 GB który jest najbardziej zgodny, jaki można zainstalować na tym urządzeniu. Zdecydowanie zaleca się zainstalowanie jednego, zwłaszcza w celu przeniesienia jak największej liczby aplikacji na kartę i tym samym zwolnienia miejsca. Jest to również ważne ustaw aparat tak, aby domyślnie zapisywał filmy i zdjęcia na karcie microSDdzięki czemu Twój telefon komórkowy będzie miał więcej wolnego miejsca.

Jak zobaczysz, jest na to kilka sposobów zwiększyć pamięć wewnętrzną Huawei Y220wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i zastosować każdą z metod, która na pewno zadziała u Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram