Skip to content

Jak zrobić formularz subskrypcji w WordPress (przykład)

14 de marzec de 2021

Na każdej stronie internetowej niezbędna jest ciągła komunikacja z użytkownikami, zarówno po to, aby mogli zgłaszać swoje prośby, wysyłać opinie lub dokonywać zakupów online, a najłatwiej jest to zrobić za pomocą formularza. Dlatego w tym poście wyjaśnimy jak zrobić formularz subskrypcji w WordPress Krok po kroku.

Kiedy tworzysz stronę internetową za pomocą WordPress, aby przyciągnąć klientów i określić swoje usługi, ważne jest, aby mieć element, który służy jako pomost podczas interakcji z odwiedzającymi. Idealnym narzędziem do osiągnięcia tych celów są pliki formularze subskrypcji które pozwolą Ci przetworzyć wszystkie podane informacje.

Zrób kolejny krok w promowaniu swoich produktów, korzystając z prostych strategii, które pozwolą im docenić Twoją stronę za pomocą jednego z plików najczęściej używane metody jeśli Twoja witryna jest oparta na WordPressie.

Jakich wtyczek potrzebujesz, aby złożyć formularz subskrypcji w WordPress?

WordPress zawiera już formularze, które umożliwiają przeszukiwanie Twojej witryny. Jeśli jednak chcesz tworzyć niestandardowe modele, będziesz musiał skorzystać z niektórych podłącz dla tego. Plik podłącz jest to fragment content marketingu, który rozszerza funkcje programu. Usprawnij pracę, łącząc wszystko w jednym miejscu.

Instalacja wtyczki w WordPress jest bardzo prosta. Musisz tylko wejść do biurko, Kliknij wtyczki i wybierz „dodaj nowe”. Zidentyfikuj ten, którego potrzebujesz, z listy, którą zobaczysz poniżej, zainstaluj go, aktywuj i będzie gotowy do użycia.

Optin Forms

Jeśli nie znasz HTML lub CSS, ta wtyczka ułatwi Ci tworzenie formularze subskrypcji po prostu wybierając projekt, który możesz następnie spersonalizować. Możesz dodać utworzony formularz do dowolnego posta lub strony swojej witryny WordPress za pomocą klasycznego edytora.

Formy Optin mogą być zintegrować z popularnymi usługami, takimi jak między innymi AWeber, MailChimp, GetResponse, icontact, madMimi. Umożliwia także tworzenie biuletynów dla subskrybentów.

Mailmunch

Wschód podłącz zapewnia, że ​​masz kontrolę nad wyglądem formularza, pozwalając nawet wybrać, gdzie chcesz go zobaczyć. Ponadto nie wymaga znajomości HTML lub CSS, ponieważ ma gotowe motywy w momencie tworzenia formularze subskrypcji.

Możesz porównać utworzone formularze i uzyskać statystyki w celu sprawdzenia, który jest najbardziej efektywny i jest równie kompatybilny z usługami takimi jak AWeber, Campaign Monitor, GetResponse czy MailChimp. Ta ostatnia jest bardzo przydatna, ponieważ możesz nawet utworzyć listę kontaktów bezpośrednio, aby wysłać formularz e-mailem.

Popup Ally

Jeśli oferujesz w ten sposób bezpłatny produkt lub usługę plugin możesz wygrać większą liczbę subskrypcje oferując promocje tym, którzy zamierzają opuścić Twoją stronę, a także szybko tworząc wyskakujące okienka. Nie musisz o tym wiedzieć HTML lub CSS aby móc modyfikować zawartość lub wygląd okien, ponieważ ma do tego edytor wizualny.

Kroki, aby złożyć formularz subskrypcji w WordPress

Zanim zaczniemy, czasami przydatne może być utworzenie formularza Excel dla swojej witryny internetowej przed zrobieniem tego bezpośrednio w WordPress, aby pomóc Ci uporządkować informacje. Następnie pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest aktywacja podłącz który wybieramy z pulpitu WordPress, aby dodać go do pulpitu. Kliknij na nią i kolejno na przycisk „dodaj nowy formularz

Wybierz poniżej żądany typ formularza, a następnie wybierz preferowany temat. Kliknij ponownie „następny krok”, aby skonfigurować i dostosować wiadomość powitalną, krótki opis, ostatnią notatkę lub kolor tła.

W kolejnym kroku określasz warunki wyświetlania formularza, takie jak: kiedy przeglądać, jak często będzie się on pojawiał temu samemu użytkownikowi, czy też planujesz opuścić stronę.

Wtyczki do składania formularza subskrypcji w WordPress

Wykonując „następny krok” (autoodpowiedzi) możesz zintegrować formularz z usługami opcjonalnymi. W zależności od automatycznej odpowiedzi pojawi się okno z zapytaniem o dane do zalogowania się i podłączenia wtyczki, którą zainstalowałeś do swojego konta.

Wybierz ponownie „następny krok”, aby kontynuować i przeglądać informacje, które dostarczy automatyczna sekretarka. Wybierz jedną lub kilka spośród opcji, które pojawią się w podwójnym formacie, wyślij powitalną wiadomość e-mail lub aktywuj listę kontaktów.

Na koniec zakończ konfigurację i uzyskaj dostęp do swojej witryny. Twórz łatwo i prosto Formularze subskrypcyjne naprawdę przyciąga wzrok, jak większość plików Wtyczki WordPress ułatwiają ci ten proces. Po prostu wybierz ten, który Ci się podoba, dostosuj go, aby przyciągnąć uwagę, i voila.

dołącz do naszego kanału telegram