Skip to content

Jak zainstalować bezpłatne i płatne motywy na WordPress — przewodnik instalacji

4 de grudzień de 2021

Jeśli chodzi o projektować strona internetowa z oryginalnością, dynamizm i który przyciąga uwagę opinii publicznej w kierunku strony, WordPress jest idealną opcją. Możesz uzyskać najlepsze motywy dla swojej witryny, zarówno Premium, jak i bezpłatne. Jeśli myślisz o podjęciu przedsięwzięcia i chcesz promować swój biznes na stronie internetowej, miałeś rację z tym artykułem.

Tutaj dowiesz się, jak zainstalować motywy bezpłatne i Premium w WordPress. Ponadto dowiesz się, gdzie możesz znaleźć najlepsze motywy dla WordPressa. Z tego powodu zalecamy dalszą lekturę tego artykułu do końca.

Co powinienem wziąć pod uwagę przy wyborze motywu dla mojego WordPressa?

WordPress to bardzo przydatne narzędzie, które ppozwala efektywnie projektować, kreatywnie i jak profesjonalista, Twoja witryna w sieci. W tym narzędziu możesz uzyskać szeroką gamę motywów, z których możesz wybierać. Ale przed wyborem tematu musisz wziąć pod uwagę pewne aspekty. Możesz odwiedzić oficjalną witrynę WordPress.

Po pierwsze, pamiętaj o celach i celach swojej witryny internetowej. W ten sposób wybierzesz temat ukierunkowany na osiągnięcie założonych celów. Ponadto istnieją motywy dostępne w WordPressie, ale ma pewien koszt, a inne są bezpłatne. Na podstawie powyższego wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom.

Gdzie mogę znaleźć darmowe motywy WordPress?

W Internecie jest nieskończona liczba witryn, na których można uzyskać całkowicie bezpłatne motywy WordPress i inne płatne. Większość z nich daje możliwość zaprojektowania wirtualnej przestrzeni za pomocą szablonów, które: dodadzą Ci oryginalności i wszechstronność w strukturze Twojej witryny internetowej.

Darmowe motywy

Stworzenie strony internetowej za pomocą WordPressa jest bardzo łatwe. Ale przy wyborze tematów może to zająć więcej czasu. Przeglądając sieć, możesz uzyskać witryny promujące bezpłatne motywy WordPress. Są to na ogół projektanci, którzy specjalizują się w projektowaniu szablonów. Aby wymienić kilka, Themelsle i JustfreethemeTa ostatnia opcja oferuje zróżnicowane tematy pogrupowane według kategorii, co ułatwia wyszukiwanie i wybieranie; Rzadki motyw, możesz uzyskać wysokiej jakości motywy i nowoczesny motyw, chociaż możesz uzyskać prostsze motywy, nie umniejszają one stylu projektu.

Motywy premium

Jeśli szukasz motywów, które zapewniają styl z lepszą wydajnością i świetnym wsparciem technologicznym, polecamy motywy Premium w tym zakresie. Te motywy mają koszt, który musisz zapłacić, aby je uzyskać. Ale gwarantują wysokiej jakości rezultaty. W sieci można znaleźć strony, które specjalizują się w oferowaniu motywów Premium WordPress, ale wymienimy tylko kilka.

Themeforest i eleganckie motywy, Są to dwie najczęściej odwiedzane witryny pod względem jakości motywów które możesz zdobyć. Oprócz projektów i efektów, które zawierają, możesz osiągnąć oryginalność, dostosowując swoje projekty. Chociaż znajdziesz witryny, które oferują bezpłatne motywy Premium, zawsze powinieneś ufać jakości i temu, czego oczekujesz od projektu i struktury swojej witryny.

Jaka jest procedura instalacji darmowego motywu WordPress?

Zaloguj się do WordPressa i kliknij Wygląd i motywy. Tam musisz kliknąć Dodaj nowy. Możesz przeprowadzić wyszukiwanie, filtrując wyniki z uwzględnieniem polecanych, popularnych lub ulubionych. Możesz też wyszukiwać według nazwy konkretnego tematu. Gdy chcesz, kliknij Szczegóły i podgląd.

osoba instalująca motyw w wordpressie

Ta sekcja zawiera więcej informacji o wybranym motywie, a także jego podgląd. Następnie klikasz Zainstaluj, instalując w ten sposób darmowy motyw na swojej witrynie WordPress. Aby z niego skorzystać, wystarczy przeszukać swój repertuar utworów i to wszystko.

Jak mogę zainstalować motyw Premium na moim WordPressie?

W przypadku emisji płatnych. Aby zainstalować motywy Premium na WordPress, musisz najpierw dokonać płatności, a następnie pobrać za pomocą panelu sterowania WordPress. Postępujesz w następujący sposób: Pobierz motyw, za który zapłaciłeś i przechowujesz plik w formacie ZIP w Twoim komputerze. Następnie przejdź do swojej witryny WordPress, kliknij Wygląd i pod Motywami kliknij Dodaj nowy.

W tym oknie musisz kliknąć Załaduj motyw. W ten sposób pobierasz plik Zip na swoją witrynę WordPress. Sprawdzasz plik klikając Przeglądaj, a następnie klikając Zainstaluj teraz. Wykonując te czynności, pobierzesz motyw Premium i zainstalujesz go na swojej witrynie WordPress. Pozostaje tylko kliknąć Aktywuj, aby użyć go w swojej witrynie.

Jakiej innej metody mogę użyć do zainstalowania motywów WordPress?

Z drugiej strony możesz użyć innej metody instalacji motywów w WordPress, jest to transfer plików, który odbywa się z komputera między użytkownikiem a serwerem WWW. Tutaj wyjaśniamy szczegóły dotyczące tej metody.

FTP (protokół przesyłania plików)

Jest to bardziej zaawansowana metoda instalowania motywów WordPress, więc sugerujemy, abyś tego nie robił, chyba że masz doświadczenie w tym procesie. Pierwszym krokiem jest uzyskanie poświadczeń lub uprawnień do połączenia z serwerem, możesz użyć serwera FileZilla, który jest szybszy. Przejdź do witryny FileZilla i wprowadź dane uwierzytelniające. Następnie klikasz Quickconnect.

przenieś pliki ftp do wordpress

Tak więc FileZilla inicjuje połączenie z serwerami Twojej witryny. Następnym krokiem jest pobranie plików motywów WordPress, w folderach na prawym panelu kliknij Motywy. Pojawią się tam motywy, które już zainstalowałeś w swojej witrynie WordPress. Przechodzisz do lewego panelu i prawym przyciskiem klikasz plik Zip i klikasz Załaduj. Pod koniec przesyłania zobaczysz ten motyw w prawym panelu obok tych, które już masz w swojej witrynie WordPress. Masz wszystko, czego potrzebujesz do zaprojektowania swojej strony internetowej. Z drugiej strony możesz poprawić styl i pozycjonować swoją witrynę za pomocą narzędzi SEO WordPress.