Skip to content

Jak zrobić etykietę na Instagramie z moją nazwą użytkownika? – Kod QR

16 de grudzień de 2021

Tagi użytkownika na Instagramie stały się jednymi z ostatnich narzędzia do szybkiego wyszukiwania konta na Instagramie. Ogólnie rzecz biorąc, ta opcja jest najczęściej używana przez konta sklepowe, które chcą, aby ich klienci mogli szybciej znaleźć konto na Instagramie.

Możesz zrobić swój tag na Instagramie z urządzenia mobilnego, nieważne czy to iPhone czy Android, jednak w systemie Windows nie można aktywować ani wykonać tej opcji.

Jak stworzyć własny tag lub kod na Instagramie, aby udostępnić go większej liczbie osób?

Aby utworzyć tag na Instagramie z nazwą użytkownika, Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na swój profil na Instagramie, następnie podajesz to w opcji menu. Będąc tam, naciśnij opcję, która mówi „Imię”, „Imię” lub „Kod QR”, będąc tam, będziesz patrzeć na swoją plakietkę lub kartę identyfikacyjną na Instagramie.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Instagram zapewnia specyficzne tło dla Twojego identyfikatora, jednak niektórzy użytkownicy wolą dostosować tło do swoich upodobań. Aby zmodyfikować tło, wystarczy nacisnąć tę samą plakietkę i wybrać u góry, cokolwiek chcesz umieścić, możesz wybrać kolory, emotikony, a nawet zdjęcia lub selfie z niestandardowymi filtrami.

Jak uzyskać dostęp do nowej opcji o nazwie „Tag” na Instagramie?

Ta nowa opcja plakietki lub w języku angielskim „plakietka” znajduje się w lubOstatnia aktualizacja dokonana przez platformę Instagram do Twojej aplikacji na telefony komórkowe, niezależnie czy są to Android czy Iphone, więc jeśli nie masz zaktualizowanej aplikacji, w pierwszej kolejności należy udać się do swojego sklepu z aplikacjami lub w przypadku Androida do Sklepu Play, Google grać i aktualizować swoją aplikację.

Wejdź do menu konfiguracji

Po zaktualizowaniu musisz wejść do swojego profilu i następnie wejdź do menu ustawień. Tam zobaczysz opcję w prawym górnym rogu, która powie „nazwa tagu” lub „oznaczenie”, po naciśnięciu tej opcji tag natychmiast pojawi się z nazwą użytkownika.

Po uzyskaniu identyfikatora lub nazwy tagu jedyne, co pozostało, to dostosuj wspomnianą etykietę do swoich upodobań, Możesz dostosować styl czcionki, rozmieszczenie liter, a nawet tło etykiety, wybierając kolory, emotikony lub selfie z dowolnym filtrem.

To bardzo proste, wystarczy wpisać swoją plakietkę, którą otrzymujesz wchodząc w swój profil, tłoczenie w prawej górnej części, Na trzech poziomych paskach pojawi się coś, co nazywa się „kod QR” lub „dowód tożsamości”, wpisując się tam, pojawi się Twój identyfikator lub identyfikator, w prawej górnej części ekranu pojawi się logo oznaczające udostępnianie, nadając mu tam możesz udostępnić swoją etykietę wybranemu użytkownikowi lub na wybranej platformie.

Jak zeskanować tag lub kod użytkownika osoby na Instagramie?

W ten sam sposób, aby zeskanować etykietę innego użytkownika Instagrama, musisz wejść do swojego profilu, poszukać opcji kodu QR lub etykiety użytkownika, gdy tam jesteś, na dole ekranu opcja o nazwie „ zeskanuj kod QR” podczas wchodzenia tam, kamera zostanie natychmiast aktywowana, Następnie musisz wskazać kod QR konta, które chcesz zeskanować, kod ten może znajdować się na papierze, ścianie lub innym urządzeniu.

naucz się skanować kod qr swojego profilu na Instagramie

Podczas skanowania kodu natychmiast pojawi się profil konta należącego do kodu, na którym możesz wprowadź profil lub po prostu daj opcję obserwowania. Z drugiej strony, jeśli masz kod na obrazie, gdy jesteś w aparacie, aby zeskanować kod, logo „obrazu” pojawi się w prawym górnym rogu.

Po wejściu tam wyśle ​​Cię do Twojej galerii i wystarczy, że poszukasz obrazu z kodem, Instagram natychmiast zeskanuje obraz i pojawi się konto należące do tego kodu. To bardzo prosty i praktyczny sposób na zdobycie i śledzenie dowolnego konta na Instagramie.