Skip to content

Jak zrobić bumerang na Snapchacie? – Twórz śmieszne filmy

9 de luty de 2022

Snapchat jest nadal jedną z aplikacji z największą liczbą użytkowników na świecie, a powodem jest to, że wiedziała, jak oczarować swoich lojalnych użytkowników, wprowadzając innowacje w aplikacji, dostosowując efekty, takie jak efekt bumerangu. Teraz możesz tworzyć śmieszne filmy dzięki tej funkcji Snapchata. Czytaj dalej ten artykuł, a będziesz mógł tworzyć swoje zabawne filmy za pomocą Snapchat Bounce.

Jak uzyskać funkcje Bounce na Snapchacie?

Platforma Snapchat jest jedną z najczęściej używanych i popularnych sieci społecznościowych na świecie, a przyczyny są związane z jej funkcjami i narzędziami, które sprawiają, że każdego dnia do jej platformy dołącza coraz więcej użytkowników. Od początku było o czym rozmawiać i każdego dnia pokazuje ciągłe aktualizacje o nowe narzędzia.

Ta aplikacja ma nowość i pozwala tworzyć pętle wideo, uatrakcyjniając je i wywołując sensację w sieciach. Ta tak zwana funkcja Bounce jest porównywana do Boomerangu na Instagramie, ale z innym naciskiem na wideo. Jednakże, aby uzyskać tę funkcję odbicia, musisz wykonać akcję.

Aktualizuj swój Snapchat

Jak wiadomo, aplikacje są stale odnawiane, albo w celu wyeliminowania pewnych działań, które nie działają dobrze w aplikacji, albo dodania kolejnych elementów i narzędzi, które pomagają zoptymalizować platformę, i tak jest w przypadku Snapchata. Ale żeby móc mieć i korzystać z nowości zawartych w aplikacji, konieczne jest jego aktualizowanie.

Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sprawdź, czy w Twoim wirtualnym Sklepie Play są oczekujące aktualizacje aplikacji, jeśli masz telefon z Androidem i iOS to przejdź do Aktualizacje i kliknij aplikacje, a będziesz mógł zobacz dostępne aktualizacje wszystkich aplikacji, w tym Snapchata.

Teraz wystarczy kliknąć Aktualizuj i to wszystko. W ten sposób możesz mieć najnowszą wersję aplikacji Snapchat, a dzięki niej uzyskać dostęp do nowej funkcji pętli o nazwie Bounce, która sprawi, że Twoje filmy będą ciekawsze.

Gdzie na Snapchacie znajduje się ikona nieskończoności?

Bez wątpienia Snapchat dobrze rozumie, że musi iść w parze ze zmianami w dziedzinie technologii i zmian społecznych, a aby dostosować się do nowych czasów, zawiera funkcje nagradzania lojalności swoich użytkowników za pomocą nowych narzędzi, które przyczyniają się do nagrywaj swoje filmy w rewelacyjny sposób.

Funkcja odbijania wideo Móc uzyskać za pomocą narzędzia Bounce, dzięki czemu Twój film będzie wyglądał bardziej zabawnie, a nawet możesz wybrać fragment klipu do podświetlenia, w którym będzie wyświetlana funkcja pętli. Kluczowym aspektem korzystania z tej nowości jest nieskończona ikona. Wielu i być może zastanawiasz się również, gdzie możesz znaleźć tę ikonę w Snapchacie.

Pamiętaj, że zanim pojawiła się ta funkcja Bounce, użyłeś ikony nieskończoności, aby zastosować przyciąganie Snapless. Cóż, jest to ta sama ikona, którą musisz nacisnąć, aby wstawić odbicie lub odbicie w swoim filmie, a to jest na ekranie, na którym robisz zdjęciatuż pod ikoną kliknięcia. Ta ikona nieskończoności jest reprezentowana przez obraz leżącej ósemki, ujęty w dwie zakrzywione strzałki.

W opcjach Buncle możesz wybrać liczbę przechwytów do odtworzenia w ramach pętli, wystarczy przejść do ikony zegara, która zawiera miniaturę symbolu nieskończoności w środku i kliknąć ilość lub wybrać nie nieskończoność.

ikona nieskończoności na snapchacie

Jak zastosować efekt na filmach zapisanych w galerii?

Możesz tworzyć filmy za pomocą Snapchata w zabawny sposób i udostępniać je w innych sieciach społecznościowych. Prawdopodobnie masz zdjęcia i filmy przechowywane w galerii urządzenia mobilnego i chcesz ich użyć do zastosowania efektu Bounce. Chociaż musisz pamiętać, że w przypadku efektu Bounce musisz nacisnąć ikonę aparatu i po nagraniu wideo przejść do przycinania zastosować funkcję odbicia do części wideo. Ale jeśli masz wideo, będziesz musiał dowiedzieć się, czy jest to możliwe.

W każdym razie otworzysz aplikację Snapchat, kliknij ikonę na środku ekranu, białą ikonę i przeniesie Cię do innego okna, w którym wyświetlana jest opcja Galeria, kliknij tam i wybierz wideo. Podczas otwierania wideo kliknij część ekranu, a zobaczysz dostępne opcje, aby rozpocząć stosowanie żądanych efektów, przejść do cięcia i dostosować długość wideo, pozostawiając część, którą chcesz podświetlić za pomocą funkcji Bounce.

Naciskasz ikonę nieskończoności, aby rozpocząć odbijanie, musisz użyć suwaka, aż uzyskasz dokładną część wideo, do której chcesz zastosować efekt bumerangu. Obejrzyj podgląd filmu, jeśli jesteś zadowolony z wyniku, możesz podzielić się nim ze znajomymi.

efekt bumerangu na wideo snapchat

Czy można dostosować czas trwania efektu bumerangu?

Teraz aplikacja Snapchat umożliwia nagrywanie klipu, edycję go z żądanymi efektami i wybór czasu, w którym ma być wyświetlany zastosowany efekt. Oto, co można zrobić z popularnym i popularnym efektem Snapchata Boomerang. Ten efekt odbicia, który możesz zastosować do najważniejszego filmu. Zobacz, jak dostosować czas trwania efektu Bounce.

Narzędzie suwaka odtwarzania

Narzędzia znalezione na Snapchacie mają niesamowite funkcje, dzięki którym możesz edytować swoje filmy. W przypadku suwaka odtwarzania umożliwia: pozwala dostosować interwał czasowy Twojego wideo jak długo ma trwać efekt Bumerangu.

suwak Snapchata

W ten sposób możesz przesunąć go w lewo lub w prawo iw zależności od ruchu suwaka wybrać, czy chcesz, aby efekt był wyświetlany na początku, w środku lub na końcu filmu. W przypadku problemów skontaktuj się z pomocą techniczną Snapchata.

dołącz do naszego kanału telegram