Skip to content

Jak zrealizować kod w Fortnite na PC, PS4, Switch, Android, iOS i Xbox? (Przykład)

28 de luty de 2021

Fortnite to gra, która podobnie jak wiele innych ma możliwość zdobywania przedmiotów za pomocą specjalnych lub podarunkowych kodów. Aby otrzymać nagrodę dołączoną do serialu, konieczne jest przeprowadzenie prostego procesu, ale dla wielu nieznanego, a więc poniżej znać kroki, aby zrealizować kod w Fortnite.

Aby zdobyć większość interesujących obiektów w Fortnite, konieczne jest zakupienie indyków lub kart indyków w Fortnite, czyli wewnętrznej walucie gry. Istnieją jednak promocje, które youtuberzy, uznani gracze lub inni użytkownicy przeprowadzają, aby zyskać uznanie.

Czym one są i jak zdobyć kody w Fortnite?

Kod w Fortnite to numer seryjny alfanumeryczny który pozwala ci odebrać nagrodę w grze. Mogą to być przedmioty, skórki, tańce, między innymi elementy personalizujące rozgrywkę. Istnieją różne typy kodów, niektóre można uzyskać przy zakupie przedmiotów, a inne są bezpłatne w promocjach.

Poprzez te Istnieje możliwość darmowego zakupu płatnych przedmiotów, korzystając z promocji lub prezent zrobiony przez kogoś innego. Aby je zdobyć, warto zwracać uwagę na różne promocje, które są generalnie przeprowadzane przez użytkowników Twitcha, strony z grami, youtuberów lub inne platformy. Wielokrotnie w celu pozyskania subskrybentów.

Należy pamiętać, że mają one datę wygaśnięcia iw zależności od rodzaju kodu dopuszcza ograniczoną liczbę razy, że można je zrealizować. Dlatego ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z promocji, aby otrzymać nagrodę i łatwo zacząć wygrywać gry w Fortnite.

Kroki, aby zrealizować kod w Fortnite na wszystkich platformach

Aby ubiegać się o kod w Fortnite Wymagany jest dostęp do oficjalnej strony Epic Games. Ponieważ nie można ich żądać bezpośrednio z aplikacji.

Nie ma metody na zrealizowanie tego typu kodu z gry na żadnej z jej platform. Do tego konieczny jest dostęp z przeglądarki, która tak Można to zrobić z konsoli, komputera lub urządzeń mobilnych.

Czasami jednak korzystanie z przeglądarki konsoli może być uciążliwe, dlatego zaleca się przeprowadzenie tego procesu z poziomu komputera. Należy zauważyć, że nawet jeśli kod zostanie zmieniony na komputerze, ten obiekt pojawi się na urządzeniu, na którym konto jest połączone.

Pamiętaj, że istnieje możliwość łączenia kont Fortnite na dowolnej platformie (PS4, Switch, PC, Android, iOS Xbox), dzięki czemu zawsze masz do niego dostęp niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz.

Jeśli to masz Fortnite połączony z PS4 bez względu na to, jak bardzo zostanie zmieniona z innego urządzenia, nagroda pojawi się na wszystkich platformach, na których rozpocznie się sesja.

Zrealizuj kod w Fortnite na stronie Epic Games

Jeśli chcesz zrealizować kod w Fortnite, musisz najpierw wejść na stronę Epic Games i zalogować się, wybierając opcję o tej samej nazwie znajdującą się w prawym górnym rogu strony.

Po zalogowaniu się na konto, za pomocą którego chcesz odebrać nagrodę, musisz umieścić kursor na opcji, w której pojawia się nazwa użytkownika tego samego użytkownika. Dzięki temu zostanie wyświetlone menu, w którym pojawi się opcja „Wykorzystaj kod” do wyboru. Spowoduje to przejście na inną stronę, na której możesz wpisać kod, a następnie odebrać go, aby otrzymać nagrodę.

Zrealizuj kod w Fortnite na stronie Fortnite

Inną metodą wykonania tego procesu jest przejdź bezpośrednio do strony Fortnite i zaloguj się na konto używane w grze, które z kolei jest tym samym kontem Epic Games.

zrealizować kod w Fortnite w sieci

Po rozpoczęciu sesji musisz wybrać nazwę użytkownika i nacisnąć opcję „Wykorzystaj kod”. Doprowadzi to do kolejnej strony Fortnite, na której pojawi się biały pasek, na którym należy wpisać kod, aby go zrealizować i otrzymać nagrodę. Obiekt pojawi się, gdy następnym razem wejdziesz do gry, niezależnie od posiadanej konsoli lub platformy.