Skip to content

Jak zoptymalizować mojego Samsunga Galaxy Ace 4, aby móc grać w Pokémon Go i nie być powolnym?

17 de maj de 2022

Pokémon Go to gra z rozszerzoną rzeczywistością, w którą możesz grać na telefonie komórkowym lokalizowanie i łapanie Pokemona, którego możesz przez to zobaczyćdzięki czemu jest to gra, która od dnia premiery miała rekord pobierania w Google Play.

Ale nawet jeśli jest to gra, która jest już wydana od jakiegoś czasu, w niektórych telefonach komórkowych z systemem operacyjnym Android stwarza wiele problemów, takich jak: przy wielu okazjach Pokémon Go utknie podczas ładowania inną z sytuacji i prawdopodobnie jedną z najczęstszych jest to, że istnieją telefony komórkowe, które nie są kompatybilne pod względem systemu operacyjnego.

Niewątpliwie wiele osób było ciekawi wielkiej akceptacji tej gry na całym świecie i chcieli pobrać Pokémon Go, chcieli nawet użyć Bota, który jest niczym innym jak aplikacją, która działa jak robot i pomaga zlokalizować pokemony. Problem pojawia się w przypadku użytkowników Samsung Galaxy z modelami takimi jak Ace 4

Samsung Galaxy Ace 4 jest domyślnie dostarczany z wersją Androida 4.4.2 KitKat, która na szczęście jest kompatybilna z najnowszą wersją Pokémon Go dzięki temu, że spełnia ich minimalne wymagania do gry.

Ale jedną z niedogodności, które mogą powodować problemy po zainstalowaniu gry, jest to, że podczas grania w grę aplikacja zamyka się automatycznie wraz z wyświetleniem logo Niantic. Więc jak to możliwe? graj w pokemona idź na samsung galaxy ace 4?

Także, Jedną z możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy jest to, że: bardzo mało miejsca w pamięci wewnętrznej telefonuponieważ pochodzi z fabryki i ma tylko 4 GB pamięci wewnętrznej.

Musisz też pomyśleć, że może to być kilka czujników dostępnych w Galaxy Ace 4ponieważ ledwo ma akcelerometr, ale nie ma żyroskopu, więc bardzo trudno będzie zwizualizować pokemony za pomocą kamery wirtualnej rzeczywistości.

Zagraj w Pokemon Go na Samsung Galaxy Ace 4

Aby móc grać w Pokémon Go na Samsung Galaxy Ace 4 postaraj się jak najwięcej zoptymalizować swój telefon, ponieważ jego sprzęt nie ma zbyt dobrej wydajności w tej grze. Wynika to z faktu, że jego procesor ma tylko dwa rdzenie o szybkości 1,0 GHz, czyli bardzo mało, a gra będzie spowalniać, a ponadto ma tylko 512 MB pamięci RAM.

Najlepsze rozwiązanie, aby móc grać w Pokémon Go na Samsung Galaxy Ace 4 jest zamknięcie największej liczby aplikacji na telefonie komórkowym, nawet jeśli masz otwarte WhatsApp, powinieneś je zamknąć, ponieważ zawiera proces, który wymaga zajęcia procesora telefonu komórkowego, dzięki czemu będziesz mógł zwolnić trochę pamięci RAM a będziesz mógł bez problemu uruchomić grę i złapać jak najwięcej pokemonów.

Zamknij aplikacje do gry w Pokémon Go na Galaxy Ace 4

Dobrą opcją byłoby zainstalowanie menedżera procesów i zadań dla Androida, dzięki czemu można nieco rozjaśnić system i zamknąć niepotrzebne aplikacje, zwalniając w ten sposób procesor i pamięć RAM. Dla tego możesz pobrać Zaawansowany menedżer zadańktóry jest dostępny w Google Play całkowicie bezpłatnie

Po zoptymalizowaniu telefonu komórkowego i pomyślnym zamknięciu wszystkich niepotrzebne aplikacje w systemie operacyjnym Android KitKat możesz zacząć grać. Ale jeśli jeszcze go nie zainstalowałeś, powinien to być pierwszy krok przed czymkolwiek innym, nie martw się, ponieważ można go również pobrać za darmo z Google Play.

pokemon idzie z asem galaktyki 4

Z drugiej strony, jeśli podczas próby zainstalowania gry wydaje się, że Pokémon Go nie jest dostępny na tym telefonie komórkowym, nie musisz się martwić, możesz graj w pokemona idź na samsung galaxy ace 4 tak lub tak, ponieważ tutaj masz przewodnik dotyczący instalacji Pokémon Go na niekompatybilnych urządzeniach, dzięki czemu postępując zgodnie z instrukcjami, będziesz mógł szybko złapać pokemony z dowolnego telefonu komórkowego i bez żadnego problemu.

dołącz do naszego kanału telegram