Skip to content

Jak zobaczyć polubienia innych profili na Twitterze? – Zrób to szybko

12 de listopad de 2021

Twitter to popularna sieć społecznościowa do przesyłania wiadomości wśród dorosłych. W nim możesz czytać wiadomości, które uważasz za interesujące i wysyłać je innym, a także możesz pozostawić reakcję aprobaty lub lubię tego, kto to napisał. Jeśli chcesz wiedzieć, ile polubień mają inni użytkownicy, tutaj powiemy.

Jak możesz zobaczyć polubienia innych postów na Twitterze?

W tej sieci istnieją trzy rodzaje użytkowników: ci, którzy czytają tylko tweety innych ludzi, ci, którzy piszą tweety tylko po to, by zyskać sławę, oraz ci, którzy robią jedno i drugie. Jeśli należysz do jednej z dwóch ostatnich grup, możesz być zainteresowany wiesz, gdzie możesz znaleźć lajki, które dałeś innym użytkownikom.

Czasami możesz być ciekawy lub zdecydowałeś się usunąć tę reakcję, ponieważ już się nie zgadzasz. Ale bez względu na powód, platforma umożliwia dostęp do tych informacji za pośrednictwem panel aktywności.

Jest to narzędzie dostępne zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej; W nim możesz zobaczyć rodzaj interakcji, jaki miałeś w swoich działaniach. Aby uzyskać dostęp do tego panelu, wystarczy zlokalizować ikonę statystyk i mieć najnowszą aktualizację systemu.

Jak zobaczyć polubienia profili innych osób na Twitterze?

Jeśli zamierzasz zobaczyć polubienia innego użytkownika, możesz to zrobić łatwo i w dowolnym momencie.

Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to dwie rzeczy: jeśli użytkownik profilu, który chcesz odwiedzić, skonfigurował swoje tweety prywatne, wtedy nie będziesz mieć do nich dostępu, ponieważ polityki prywatności chronią Cię, chyba że są one wzajemnie przestrzegane.

Po drugie, jeśli na koncie użytkownika nie ma prywatnych tweetów, nie ma znaczenia, że ​​oba nie są śledzone, w ten sam sposób platforma da ci dostęp do „polubień” i innych interesujących aspektów.

osoba korzystająca z Twittera

Ze strony internetowej

Drzemki za pomocą Twittera ze strony internetowej Musisz otworzyć swoje konto i wpisać nazwę użytkownika w wyszukiwarce. Po wejściu do tego profilu musisz zlokalizować pasek narzędzi znajdujący się nad tweetami i przesuwać go, aż znajdziesz sekcję Lubię. Zobaczysz tam wszystkie pozytywne reakcje, jakie ta osoba dała na wiadomości innych w porządku chronologicznym.

W aplikacji

Zobacz reakcję „Lubię to” innych użytkowników na urządzenie mobilne nie różni się zbytnio od tego, co powinieneś zrobić na stronie. Wystarczy otworzyć aplikację, zlokalizować lupę lub wyszukiwarkę, która jest na Twojej ścianie i wpisać nazwę użytkownika. W swoim profilu musisz znaleźć zakładkę, którą lubię i nacisnąć ją, w tej sekcji będą reakcje czerwonego serca sklasyfikowane od najnowszego do najstarszego.

Co zrobić, aby w polu „lajki” znaleźć konkretnego użytkownika?

Są tacy, którzy są szczególnie zainteresowani poznaniem nazwisk osób, które reagują na Twoje posty, niektórzy z powodów marketingowych, a inni z ciekawości. Prawda jest taka, że ​​aplikacja ma system, który Cię ostrzega za pomocą powiadomienia za każdym razem, gdy użytkownik kliknie czerwone serce i podaje nazwę.

Innym sposobem na poznanie nazwisk osób, które były zainteresowane Twoją wiadomością, jest wyszukanie Twojej publikacji i zlokalizowanie sekcji Lubię, wybierając ją otrzymasz nazwy kont, które zareagowały.

W jaki sposób można ukryć „polubienie” w postach na Twitterze?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Twoje tweety mogą być ukryte lub prywatne, ale tylko częściowo, ponieważ osoby, które obserwujesz, widzą Twoje posty. Ci, którzy nie będą mieli do nich dostępu, to użytkownicy, których nie obserwujesz, ponieważ ustawiając swój profil jako prywatny, platforma zagwarantuje Ci prywatność.

Aby to zrobić musisz zlokalizować zakładkę bezpieczeństwa i prywatności znalezione w ustawieniach. Tam musisz przejść do sekcji prywatności, aby aktywować opcję ochrony moich tweetów i zapisywania zmian.

dołącz do naszego kanału telegram