Skip to content

Jak zobaczyć moich subskrybentów YouTube z mojego smartfona — kliknij dzwonek

19 de styczeń de 2022

YouTube jest dobry zarówno do wyszukiwania informacji o ważnych rzeczach, jak i do oglądania treści i rozrywki w wolnym czasie. W przypadku osób, które zamieszczają treści na platformie, mogą przesyłać filmy automatycznie, synchronizując datę i widać liczbę subskrybentów że są właścicielami

Zanim powiedzieliśmy, że można zobaczyć liczbę subskrybentów, których masz na swoim kanale YouTube, coś takiego widać nawet z telefonu komórkowego. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jak sprawdzić, czy Twoi subskrybenci są widoczni na kanale, jak zobaczyć swoich subskrybentów na YouTube i jak zdobyć więcej subskrybentów na YouTube.

Skąd mam wiedzieć, czy moi subskrybenci są widoczni na moim kanale?

To jest coś łatwego do poznania, jedyne, czego potrzebujesz, to wejść do ankiet dotyczących reprodukcji każdego z Twoich filmów i zobacz, ile mają wyświetleń. W ten sposób dowiesz się, czy subskrybenci Twojego kanału są widoczni, czyli czy widzą Twoje treści.

zobaczyć kim oni są Twoi najnowsi subskrybenci, wystarczy wykonać następujący proces:

 1. Włącz telefon komórkowy.
 2. Otwórz aplikację YouTube lub przejdź do witryny YouTube.
 3. Przejdź bezpośrednio do YouTube Studio.
 4. Kliknij sekcję „Ostatni subskrybenci”.
 5. Kliknij opcję „Zobacz wszystko”, aby dokładniej sprawdzić, czy Twoi subskrybenci są widoczni na kanale.

Należy zauważyć, że oprócz sprawdzenia, czy Twoi subskrybenci są widoczni na kanale YouTube, istnieje możliwość zmiany zdjęcia profilowego na kanale. Jeśli Twój kanał YouTube jest duży, zaleca się od czasu do czasu zaktualizuj zdjęcie profilowe aby Twoi subskrybenci byli świadomi Twojego obecnego wyglądu.

Pomijając to, reszta to zwracanie uwagi na rodzaj treści, które zawsze przesyłasz do sieci, a zatem również Twoje metody kontaktu.

Jaki jest najłatwiejszy sposób sprawdzenia, ilu mam subskrybentów ze smartfona?

Widzenie liczby subskrybentów, których masz na YouTube za pomocą telefonu komórkowego, jest w rzeczywistości czymś miłym. może być dostęp do wszystkich funkcji YouTube z Internetu za pomocą komputera. Jednak z aplikacji mobilnej możesz zobaczyć tego typu dane, nie robiąc wiele:

 1. Uruchom swój telefon komórkowy.
 2. Otwórz aplikację YouTube.
 3. Zaloguj się na swój kanał.
 4. Kliknij ikonę zdjęcia profilowego, którą ma Twój kanał.
 5. Teraz wybierz sekcję z napisem „Twój kanał”.
 6. Na koniec spójrz na dół nazwy swojego kanału, a zobaczysz liczbę subskrybentów, których obecnie masz.

dziewczyna używająca telefonu komórkowego

Jeśli uzyskasz dostęp do swojego konta YouTube z komputera i przejdziesz do szczegółów „Statystyki”, będziesz mógł zobaczyć, skąd pochodzą Twoi subskrybenci. To znaczy z jakiego kraju jest więcej osób, które Cię śledzą. Dowiedzenie się o tego rodzaju rzeczach bardzo pomaga, zwłaszcza jeśli chcesz reklamować określone rodzaje treści.

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz, aby Twój kanał YouTube dalej się rozwijał, najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się umieścić kanał na profilu TikTok. W ten sposób publiczność, która jest na TikTok, przejdzie do zobacz filmy, które masz na platformie YouTube.

Jak mogę się dowiedzieć, kim są subskrybenci mojego kanału?

Nie ma sposobu, aby zobaczyć każdego subskrybenta, którego masz na swoim kanale YouTube, ale możesz. wiedzieć, kim są najnowsi subskrybenci:

 1. Uruchom swój telefon komórkowy.
 2. Otwórz aplikację YouTube.
 3. Przejdź do YouTube Studio.
 4. Wejdź do sekcji „Ostatnie subskrypcje”, która pokaże liczbę ostatnich subskrybentów oraz nazwę każdego z nich.

Dotyczy to tylko tych, którzy niedawno zasubskrybowali Twój kanał, jeśli chcesz zobaczyć, kim oni są najstarsi użytkownicy do subskrypcji nie będziesz mógł tego zobaczyć. Jeśli nie wiesz, istnieje sposób na ukrycie subskrypcji kanałów w YouTube. Dobrze jest to zrobić, jeśli nie chcesz, aby inni wiedzieli, jaki jest prawdziwy rozwój kanału.

youtube na telefonie

Jak mogę pozyskać więcej subskrybentów mojego kanału?

Teraz, gdy już wiesz, jak wygląda liczba subskrybentów, które masz na swoim kanale YouTube, musisz wiedzieć, jak pozyskać więcej subskrybentów. Następny, damy Ci kilka wskazówek dzięki czemu uzyskasz znacznie więcej subskrypcji na swoim kanale.

Zawsze kończ film z prośbą o zasubskrybowanie

Prawie wszyscy twórcy treści w YouTube zawsze polecają swoim widzom zasubskrybowanie kanału. Robią to, ponieważ jest duża liczba osób, które oglądają każdy film na ich kanale, ale kto oni nie subskrybują ten sam. Teraz, jeśli na końcu swoich filmów powiesz ludziom, aby zasubskrybowali, zyskasz więcej subskrybentów.

Kontaktuj się z odbiorcami, odpowiadając na komentarze

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że kanał YouTube ma wielu subskrybentów, jest to, że ktokolwiek tworzy treść kanału, udostępnia ją swoim subskrybentom. To jest coś, co pokazuje, że właściciel kanału troszczy się głęboko o ludzi którzy oglądają Twoje filmy.

Jeśli chcesz, aby liczba Twoich subskrybentów stale rosła, musisz: interakcja przez komentarze z Twoimi subskrybentami.

Zawsze świętuj swoich subskrybentów

Ostatnią rzeczą, którą powinieneś spróbować to udostępnij wydarzenie swoim subskrybentom to jest ważne. W przypadku tego typu rzeczy możesz poświęcić całe filmy lub część swoich filmów na uczczenie randki, wydarzenia i tym podobnych rzeczy.

dołącz do naszego kanału telegram