Skip to content

Jak zobaczyć historię wszystkich postów, zdjęć i filmów, które polubiłem na Instagramie

13 de grudzień de 2022

Jeśli lubisz przeglądać Instagram i chcesz wiedzieć, jak zobaczyć wszystkie zdjęcia, które lubisz na Instagramie w kilka sekund i w jednym miejscu, To, co musisz zrobić, to czytać dalej, ponieważ w tym artykule nauczymy Cię absolutnie wszystkich informacji, które musisz wziąć pod uwagę w tego typu przypadkach.

Wiemy, że Instagram stał się jedną z ulubionych aplikacji wielu użytkowników i jak łatwo było zapisywać i gromadzić wszystkie nasze chwile na fotografii, w prosty, praktyczny i ekonomiczny sposób w jednym miejscu, pomijając tradycyjną metodę ujawniania wszystkich zapisanych zdjęć, które mieliśmy w aparacie.

Wyszukaj między aplikacjami, które lubi nasz ulubiony Instagram

Jak powiedzieliśmy, dzisiaj nauczymy Cię, jak to zrobić zobaczyć wszystkie te zdjęcia, które stały się Twoimi ulubionymi i że polubiłeś je tak bardzo w aplikacji Instagram, że nawet wiele razy, z upływem czasu, możemy je stracić i ważne będzie, aby zawsze mieć pod ręką kopię wszystkich naszych danych osobowych.

Zasadniczo, kiedy wykonujesz tę sztuczkę, wszystkie zdjęcia, do których ty czy kiedykolwiek umieściliśmy polubienia lub polubienia na Instagramie, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Będą to informacje, które dadzą Ci dziś jeden z najbardziej przydatnych samouczków dotyczących Instagrama.

Jak zobaczyć moje zapisane polubienia w aplikacji Instagram

Cóż, nauczymy Cię, jak zobaczyć wszystkie zdjęcia, które lubisz na Instagramie, a pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, a której wielu może nie wiedzieć, jest to, że ta opcja jest dostępne w samej oficjalnej aplikacji.

Oczywiście problem polega na tym, że jest to funkcja nieco ukryta, ale nie jest trudno ją znaleźć, jeśli dobrze wyszukujesz lub znasz skróty, które oferuje nam ta aplikacja; więc musisz wiedzieć, jak postępować krok po kroku zobacz swoje polubienia na Instagramie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zobaczyć wszystkie swoje polubienia na Instagramie, jest przejście bezpośrednio do swojego profilu. Gdy znajdziesz się w menu, kliknij na trzy kropki, w prawym górnym rogu wprowadź szczegóły które należą do Twojego Konta.

Jedna z opcji dostępnych na tej liście mówi „Posty, które Ci się podobały”. Oczywiście musisz w to kliknąć. Tutaj będziesz mógł zobaczyć każde ze zdjęć na Instagramie, które zostały polubione w pewnym momencie, a jak widzisz, jest to naprawdę łatwe.

Nie zajmie Ci to więcej niż sekundę, a także możesz odzyskać swoje wiadomości z Instagrama z tego samego interfejsu. polubienia na Instagramie, które dałeś, nawet z własnych zdjęć, pojawią się tam w porządku chronologicznym, od najnowszego zdjęcia do najstarszego ze wszystkich.

Oprócz tego bezpieczeństwo Instagrama wie, że jest to najważniejsze wszyscy Twoi użytkownicy a na swojej oficjalnej stronie umieścili kilka zaleceń dotyczących tego punktu. Instagram dba również o rozwiązywanie najczęstszych błędów przy każdej aktualizacji, takich jak zamykanie się aplikacji podczas przesyłania relacji lub wyłączanie się znikąd telefon komórkowy

Teraz, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, które lubisz na Instagramie, wszystko, co musisz zrobić, to przewinąć w dół, w kółko, aż w końcu się zatrzyma ponieważ pojawi się zgodnie z datą polubienia.

W tym momencie załadujesz absolutnie wszystkie publikacje, filmy które polubiłeś na Instagramie i które stopniowo rosną, będziesz mógł je zwizualizować w zaledwie chwilę i mieć pod ręką wszystkie te zdjęcia, które stały się trendem i które pozostają zapisane.

polubienia postów na Instagramie

Wszelkie inne pytania na ten temat, po prostu musisz nas o to zapytać, abyśmy ci w tym pomogli. Czy dzięki tej sztuczce udało Ci się zobaczyć wszystkie zdjęcia, które Ci się podobały na Instagramie?

dołącz do naszego kanału telegram