Skip to content

Jak zobaczyć hashtagi, które obserwujesz na Instagramie? – W prosty sposób

26 de październik de 2021

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie hashtagi, które śledziłeś na Instagramie, możesz to zrobić bardzo łatwo, a z tego artykułu dowiesz się, jak to zrobić. Wystarczy wejść w ustawienia, aby zobaczyć opcję „Dane konta” i sprawdź hashtagi, które obserwujesz.

Jeśli nadal nie rozumiesz, pozostań w pobliżu, aby później przeczytać krok po kroku. Poznasz również drogę do przestań śledzić hashtagi które już Cię nie interesują i wiesz, czy jest możliwość ich zamówienia.

Dobrze, że bierzesz pod uwagę, że tego typu zabieg można wykonywać tyle razy, ile chcesz i według własnego uznania, aby prowadzić Instagram bardziej zorganizowany i dostosowany do Twoich preferencji.

Jednym z wielu pozytywnych i praktycznych aspektów Instagrama jest to, że możesz śledzić liczbę hashtagów, które chcesz, ale najlepiej jest je śledzić.

Jeśli chcesz przestać śledzić hashtag lub przejrzeć te, które obserwujesz, możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób, na iPhonie, Androidzie lub komputerze PC, uzyskując dostęp do ustawień konta i wykonując szereg prostych kroków.

Zobacz hashtagi z iPhone’a

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejdź do aplikacji. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz pobrać wersję dostępną na iOS. W aplikacji wprowadź swoje dane dostępowe i swój profil.

Następnie należy wprowadzić ustawienia, w których pojawi się opcja „Bezpieczeństwo”. Kliknij opcję „Dostęp do danych”, aby pojawiły się alternatywne „Hashtagi, które obserwujesz”. Kliknij go, aby sprawdzić wszystkie hashtagi, które śledziłeś

Twoje hashtagi na Androida

Do być w stanie zobaczyć hashtagi, które obserwujesz z Twojego urządzenia z Androidem, najpierw upewnij się, że pobrałeś aplikację ze Sklepu Play. Otwórz aplikację i wprowadź swoje dane dostępowe, aby się zalogować. Po wejściu na konto musisz kliknąć w prawym dolnym rogu, w którym pojawia się Twoje zdjęcie, aby wejść do profilu.

Kliknij trzy linie, które pojawiają się w prawym górnym rogu, a następnie kliknij opcję „Ustawienia”. Wpisz „Bezpieczeństwo”, a następnie w sekcji z napisem „Dane i historia ”zobaczysz opcję„ Dostęp do danych ” gdzie musisz wejść.

Wśród opcji, które się pojawią, zobaczysz tę, która mówi „Hashtagi, które obserwujesz”, a po kliknięciu „Zobacz wszystko” pojawią się hashtagi, które obserwujesz.

Zobacz hashtagi śledzone z komputera

Śledź hashtagi na Instagramie

Jeśli nie masz aplikacji pobranych na Androida lub iOS, nie ma problemu, ponieważ możesz wejść na platformę Instagram z wybranej przez siebie przeglądarki i za pomocą paska wyszukiwania znaleźć sieć społecznościową.

Wejdź na swoje konto i tam kliknij w prawym górnym rogu, gdzie pojawia się Twoje zdjęcie. Wyświetli się menu, w którym należy kliknąć „Ustawienia”, a następnie na pasku bocznym, który się pojawi, kliknąć „Prywatność i bezpieczeństwo”.

Następnie w sekcji, która mówi „Dane konta” Kliknij „Wyświetl dane konta”. W jednej z sekcji pojawią się „hashtagi, które obserwujesz”, w których wystarczy kliknąć „Zobacz wszystko”, aby przejrzeć hashtagi, które śledziłeś na platformie.

Od Instagram nie możesz uporządkować hashtagów, co może być dla Ciebie niekorzystne. Jeśli jest to bardzo ważne z punktu widzenia korzystania z sieci społecznościowej, możesz zachować zamówienie za pomocą narzędzia spoza aplikacji lub ewentualnie zapisać je w agendzie ze wszystkimi potrzebnymi danymi.

Jak przestać śledzić hashtag na Instagramie?

Kolejnym pozytywnym aspektem Instagrama jest to, że można przestać obserwować hashtag. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to skorzystać z wyszukiwarki aplikacji i wpisać nazwę hashtagu.

Kliknij na hashtag, który obserwujesz i pod nazwą Zobaczysz opcję „Przestań obserwować”, który należy nacisnąć, aby zakończyć procedurę.