Skip to content

Jak zobaczyć filmy, które polubiłem w TikTok? | Samouczek krok po kroku

18 de listopad de 2021

TikTok jest obecnie jedną z najsłynniejszych aplikacji, zaczęło się od głównie młodych odbiorców, ale z biegiem czasu do tej platformy zaczęli dołączać starsi ludzie. Jego najważniejszą funkcją jest oglądanie filmów, jeśli chcesz ponownie przejrzyj post, który Ci się podobał, w tym artykule wyjaśnimy, co należy zrobić.

W jaki sposób można usunąć filmy z TikTok, które mi się podobały?

Ta sieć społecznościowa pozwala zachować konto filmy, które najbardziej na Ciebie wpłynęły, gdy je zobaczyłeś. Jednak wszyscy możemy zmienić zdanie. Jeśli po obejrzeniu publikacji nie podoba Ci się jej wygląd lub treść, możesz ją usunąć.

Aby to osiągnąć, wejdź na swój profil konta i znajdź ikonę serca, a następnie wybierz film, który chcesz usunąć i naciśnij go, aby odtworzyć. Gdy publikacja jest uruchomiona, po prawej stronie ekranu pojawi się menu, naciśnij przycisk z trzema poziomymi kropkami i poszukaj sekcji usuwania.

Jak mogę odzyskać filmy, które polubiłem w TikTok?

Kiedy tworzysz konto na TikTok, platforma nie zna Twoich upodobań pod względem treści, dlatego podczas pierwszych wizyt zobaczysz filmy, które są losowo umieszczane. Gdy algorytm określi kategorię twoich preferencji, zobaczysz nagrania identyfikujące się z twoimi upodobaniami, które możesz trafić w serce.

Profil TikTok

Aplikacja stworzyła system, który polega na oglądaniu wideo; Jeśli Ci się spodoba, naciśnij serce, a zostanie ono zapisane w tej sekcji. Jeśli chcesz to jeszcze raz zobaczyć, wystarczy wejść swój profil i poszukaj ikony „Lubię to” i będziesz mieć dostęp do zapisanych nagrań ułożonych w porządku chronologicznym.

Kontrola prywatności i bezpieczeństwa

Aplikacja z góry ustaliła, że ​​tylko Ty możesz wiedzieć, które filmy lubisz, ale jeśli chcesz, aby inni wzięli Twój gust w treści jako punkt odniesienia, możesz zmienić to ustawienie w ustawieniach prywatności. Dzięki temu każdy, kto odwiedza Twój profil, może uzyskać dostęp do sekcji Lubię na Twoim koncie.

Jak mogę oglądać filmy osób, które obserwuję?

W aplikacji możesz zobaczyć treści stworzone przez kogoś, kogo znasz lub nie, ale jeśli podoba Ci się jego informacje i chcesz nadal widzieć to, co publikuje, możesz zacząć ich obserwować. W tym celu musisz zlokalizować ich profil lub w tym samym filmie możesz nacisnąć symbol + i automatycznie zaczniesz śledzić tego użytkownika.

Sposób, w jaki działa TikTok, pozwala obejrzyj filmy opublikowane przez osobę, którą obserwujesz za każdym razem, gdy przesyłasz materiał na platformę, jest to zaletą, zwłaszcza gdy masz problemy z rozpoczęciem śledzenia innych.

podoba mi się na tiktok

Jak mogę znaleźć film, który mi się podobał i nie podobał się na TikTok?

Z pewnością korzystając z aplikacji miałeś okazję zobaczyć dużą liczbę publikacji, które Ci się spodobały, niektóre z nich wywarły na Ciebie większy wpływ niż inne i trafiły w Twoje serce. Umożliwiło to zapisanie ich w sekcji polubień, dzięki czemu możesz je odtwarzać, kiedy tylko chcesz.

Jeśli jednak nie wykorzystałeś chwili, aby ją polubić lub miałeś problem z aplikacją, która uniemożliwiała Ci polubienie, niestety to Post nie został zapisany na Twoim koncie. Chociaż w Internecie nie ma rzeczy niemożliwych, bardzo trudno jest je ponownie znaleźć, chyba że zapisałeś nazwę użytkownika.

Jak zobaczyć komentarze, które zrobiłem w TikTok?

Jeśli jesteś zainteresowany zobacz ponownie komentarze dodane do filmuZ przykrością muszę przyznać, że platforma nie posiada sekcji, w której można zlokalizować Twoje komentarze, więc trudno je znaleźć.

Teraz zawsze jest jakaś sztuczka, która pozwala spełnić twoje życzenia. Jeśli widzisz nagranie i chcesz dodać komentarz i obejrzeć je ponownie później, po prostu musisz to polubić. To zapisze go w sekcji serca i będziesz mógł odtworzyć wideo i zobaczyć, co powiedziałeś.filmy, które lubię na tiktok

W jaki sposób można sprawdzić, czy komuś podoba się mój film?

Jeśli Twoim celem jest poznanie konkretnej nazwy użytkowników, którzy polubili Twoje filmy, na TikTok nie możesz tego wiedzieć. To dlatego, że nie mają wpisu według nazwy użytkownika które dali do serca w twoich nagraniach. Ta sytuacja powtarza się w przypadku Twoich filmów udostępnianych przez innych.

Co jeśli możesz wiedzieć w obu przypadkach to liczba osób, które go polubiły lub kto udostępnił jedno z twoich nagrań, wystarczy spojrzeć w lewym dolnym rogu publikacji na symbol odtwarzania, a pokaże ci numer, który chcesz poznać.

dołącz do naszego kanału telegram