Skip to content

Jak znaleźć profil TikTok znajomego na Facebooku — Łącze do kontaktów

17 de grudzień de 2021

Technologia coraz bardziej rozwija się w zawrotnym tempie, a na polu portali społecznościowych odnieśli znaczne sukcesy, ponieważ dzięki nim możemy łatwo i prosto komunikować się z ludźmi, którzy znajdują się poza naszym terytorium. Tak naprawdę aplikacja Facebook jest jedną z nich, gdzie możemy wykorzystać ją nie tylko do udostępniania treści multimedialnych, ale także do korzystania z funkcji komunikatora.

W tym sensie TikTok nie pozostaje daleko w tyle, ponieważ od czasu jego uruchomienia stał się jedną z najczęściej używanych obecnie sieci społecznościowych, a zatem zyskał popularność dzięki milionom użytkowników, którzy mają na nim konto i publikują zabawne krótkie filmy. wszelkiego rodzaju. Dlatego jeśli masz już konto, możesz chcieć znajdź profil TikTok znajomego na Facebookuwięc czytaj dalej ten samouczek, abyś mógł to łatwo zrobić.

Co zrobić, aby połączyć swoje konto na Facebooku z TikTok?

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem TikTok, ważne jest, abyś był na bieżąco ze wszystkimi jego funkcjami, a jeśli chcesz korzystać z tej platformy, aby zdobyć popularność i sprawić, by Twoje filmy stały się wirusowe, ważne jest, abyś zaczął szukać użytkowników TikTok, w aby osiągnąć sporą liczbę zwolenników.

W takim przypadku możesz połączyć swoje konto na Facebooku z TikTok, zrobienie tego w ten sposób pozwoli Ci łatwo znaleźć profile Twoich znajomych. Co powinieneś zrobić, to podczas tworzenia konta TikTok kliknij opcję Dostęp przez Facebook a następnie podaj niezbędne dane, aby kontynuować logowanie, jeśli to zrobisz, łatwiej i szybciej znajdziesz swoje kontakty na Facebooku.

Inną alternatywą jest zsynchronizuj swoje kontakty z kontem TikTok dzięki czemu możesz obserwować osoby dodane do książki telefonicznej. A jeśli Twoje kontakty również dokonały tej konfiguracji, będą mogły Cię śledzić. Najpierw otwórz aplikację, a następnie na ikonie Ja, która znajduje się w lewej górnej części ekranu, naciśnij „Znajdź znajomych”.

W tej części musisz potwierdzić zgodę, o którą poprosi Cię ta sama platforma mieć dostęp do wszystkich swoich kontaktów. Na koniec pojawi się lista wszystkich użytkowników, którzy mają konto TikTok. Możesz rozważyć tę inną metodę, aby ułatwić wyszukiwanie profili TikTok i zwiększyć liczbę obserwujących.

osoba korzystająca z internetowej wersji facebooka

Miliony ludzi łączą się z TikTok każdego dnia, aby cieszyć się setkami publikowanych filmów, nawet sławni ludzie mają własne konta i dzięki niemu utrzymują kontakt ze swoimi obserwatorami, ale Ty też możesz być popularny, a jeśli Ci się uda mieć dużą liczbę obserwujących możesz zarobić dużo pieniędzy robiąc filmy.

Powinieneś jednak wyszukać kontakty, które Cię obserwują, więc wykonaj czynności wymienione poniżej, aby wyszukać kontakty z Facebooka w TikTok według nazwy w mediach społecznościowych i za pomocą kodu TikTok.

Według nazwy mediów społecznościowych

Aby przeszukać profile swoich kontaktów, możesz użyć ich nazw w sieciach społecznościowych, a dzięki tej procedurze możesz to zrobić łatwo. Najpierw zaloguj się na swoje konto TikTok, a następnie kliknij ikonę profilu znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu urządzenia.

Następnie należy kliknąć ikonę w kształcie lalki w lewym górnym rogu, tam kliknąć opcję „Znajdź”, a następnie „Znajdź znajomych z Facebooka ”, Po czym zobaczysz długą listę znajomych na Facebooku z kontem TikTok, tam zobaczysz każdego po imieniu, teraz jest to kwestia decyzji, kogo śledzić.

Z Twoim TikTokcode

logo tiktok z kodami qr w tle

Inny sposób na… znalezienie przyjaciół to skanowanie kodu QRAby to zrobić, należy otworzyć aplikację TikTok i kliknąć lupę, która jest synonimem wyszukiwania, a następnie przejść do ikony znajdującej się po prawej stronie, gdzie znajduje się pasek wyszukiwania. Kiedy to zrobisz, ta sama platforma poprosi Cię o pewne uprawnienia, które musisz zaakceptować, w końcu wystarczy zeskanować kod TikTok znajomego, po czym ta sama aplikacja wyświetli profil Twojego znajomego i to wszystko.

Dlaczego Twoi znajomi z Facebooka nie są widoczni na Twoim koncie TikTok?

Jeśli po zastosowaniu wszystkich tych metod nadal nie otrzymujesz kontaktu, który chcesz śledzić, ale wiesz, że ma konto TikTok, możliwe, że powodem jest to, że ma skonfigurowaną prywatność swojego konta. Ta konfiguracja pozwala kontrolować osoby, które chcą Cię obserwować i widzieć całą Twoją zawartość, a ponadto uniemożliwia innym osobom znalezienie Cię za pomocą synchronizacji kontaktów.

Wszystko to można zrobić w opcji Prywatność i ustawienia, gdzie należy przejść do Ustawień prywatności, tam zobaczysz szereg opcji, w których należy przejść do Widoczność oraz w zakładce, „Pozwól innym mnie znaleźć” wystarczy przesunąć palcem w lewo, aby go wyłączyć.

Jak można wyszukiwać użytkowników TikTok bez rejestracji?

Jest prawdopodobne, że ta alternatywa znalezienia przyjaciół TikTok również przyciągnie twoją uwagę i jest to szukaj ich bez konieczności rejestracji w zastosowaniu tej sieci społecznościowej. Jak możesz to zrobić? Musisz przejść do oficjalnej strony TikTok w swojej ulubionej przeglądarce, po wejściu kliknij pole tekstowe, które pojawi się u góry ekranu komputera.

W tym polu wpisz nazwę kontaktu, który chcesz znaleźć, naciśnij Enter, a TikTok wyświetli listę profili o tej nazwie. Teraz wystarczy wybrać ten, który chcesz i przejrzeć swój profil bez konieczności rejestracji. Aby poznać inne interesujące aspekty, nie wahaj się wejść do pomocy technicznej TikTok, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

dołącz do naszego kanału telegram