Skip to content

Jak znaleźć osobę na Instagramie ze zdjęciem?

1 de wrzesień de 2023

Szukasz profilu danej osoby na Facebooku lub Instagramie? Korzystając z tego przewodnika, łatwo jest znaleźć czyjeś konto w mediach społecznościowych. Jeśli spotkałeś jakąś osobę na imprezie lub dostałeś jej zdjęcie i wstydzisz się zapytać o jej imię; może chcesz naucz się poznawać wyszukiwarkę na Instagramie za zdjęcie z aplikacją i bez niej. Teraz dzięki internetowi wszystko jest możliwe!

Jeśli natomiast chcesz znaleźć i poszukać osoby, której imię znasz tylko. To prostsze, ponieważ wystarczy skorzystać z wyszukiwarki Instagram.

W dzisiejszych czasach zdjęcia są najprostszym sposobem na pokazanie światu tego, czym się zajmujemy. Dlatego pierwszą rekomendacją jest przeszukiwanie Instagrama według zdjęcia. Z tego powodu Instagram króluje jako jeden z najpopularniejsze sieci społecznościowe w ostatnich latach. Możesz także pomóc sobie za pomocą innych sieci społecznościowych, aby zlokalizować osobę, jest to coś prostego. Ponieważ na przykład możesz połączyć swoje konto na Instagramie z kontem na Facebooku.

Czy można poznać czyjś Instagram na podstawie obrazu?

Wyszukiwanie obrazów to narzędzie rozwijane przez lata i nawet dzisiaj istnieje jedna lub więcej aplikacji. Pomaga to ustalić, kto jest właścicielem zdjęcia i czy obraz, którego chcemy użyć, jest objęty prawami autorskimi. W takim przypadku przeszukiwanie Instagrama po zdjęciu jest dobrym narzędziem, po prostu trzeba wybierz stronę internetową lub aplikację.

Na początek musisz wiedzieć, że większość osób nie pozwoli Ci zalogować się na swoje konto. Znacznie mniej, jeśli nie ma żadnego wcześniejszego połączenia i/lub cię lubią. Jeśli nie chcesz, aby Twój cel Cię blokował, musisz zachować dyskrecję. I daj mu powód, aby pozwolił ci wejść na jego profil.

Jeśli próbujesz znajdź wyszukiwanie na Instagramie według zdjęcia, znajdź nazwę osoby w pasku wyszukiwania i kliknij ją. Następnie przewiń w dół, aż zobaczysz opcję „Wyświetl profil”. Kliknij tę opcję, a zobaczysz wszystkie swoje informacje. Łącznie z Twoją nazwą użytkownika i adresem e-mail.

Jakich narzędzi użyć, aby znaleźć czyjś Instagram ze zdjęciem?

Cóż, ten tryb wyszukiwania będzie Twoim głównym narzędziem do pełnego osiągnięcia celu. W ten sposób możesz znaleźć osobę, która pojawia się na tym zdjęciu i która wzbudza Twoje zainteresowanie. Co więcej, musisz staraj się być oryginalny w tym co piszesz, w Twoim zaproszeniu do znajomych; Nie używaj tego jako wymówki, aby poprosić o informacje. Możemy skorzystać z dwóch opcji, które mają duży zasięg wyszukiwania. Pierwsza to strona TinEyey, a druga to wyszukiwarka obrazów Google, która działa jak aplikacje zwracające wyniki.

Wyszukaj profil za pomocą TinEye

Przede wszystkim musisz wejść na tę stronę internetową, gdzie możesz przesłać swoje zdjęcie osoby, którą chcesz znaleźć, i przeszukać Instagram według zdjęcia. Na tej stronie nie musisz także posiadać żadnych więcej danych osobowych tej osoby. Na przykład dane e-mail lub numer telefonu.

Aby poprawić wyniki, zalecamy, aby preferowanym zdjęciem było zdjęcie, które znasz lub masz pomysł, i które zostało przesłane przez osobę, której szukasz w sieci społecznościowej. W ten sposób ułatwiasz wyszukiwanie i zwiększasz prawdopodobieństwo jego zaistnienia Znaleziono profil bez adresu e-mail.

Ta strona jest jedną z najbardziej polecanych do tego zadania. Dlatego jest uważany za najlepszą opcję. I ulubiony sposób na znalezienie kogoś w dowolnej sieci społecznościowej.

Przeszukiwanie IG za pomocą Grafiki Google

Cóż, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uzyskać dostęp do Google z komputera lub Androida (W tym system operacyjny iPhone’a) i wejdź do wyszukiwarki obrazów. Teraz możesz zobaczyć symbol aparatu na pasku wyszukiwania, kliknij go, wybierz opcję „Prześlij obraz” i kontynuuj wyszukiwanie na Instagramie według zdjęcia.

Wyszukiwanie kogoś na Instagramie ze zdjęciem jest możliwe

Po przesłaniu zdjęcia wyświetli się szereg wyników przedstawiających podobne obrazy, które znaleziono w Internecie. Możesz ograniczyć wyszukiwanie, wpisując w pasku „Site:Instagram.com”, co spowoduje wyszukiwanie na początku tej strony tak, jakby były to aplikacje.

tak przez przypadek przynajmniej znasz imię tej osobymożesz także dodać go do paska wyszukiwania, aby uzyskać lepsze wyniki i w ten sposób skrócić czas wyszukiwania.

Jak zobaczyć czyjś Instagram, korzystając ze zdjęcia profilowego?

Jeśli już udało Ci się uzyskać jakiś wynik lub kogoś kogo lokalizujesz za pomocą aplikacji na Androida lub iPhone’a, wystarczy, że użyjesz go, aby kontynuować wyszukiwanie, dodawaj wyniki, aż osiągniesz pożądany profil.

  • Rozpocznij wyszukiwanie w lupie bezpośrednio na Instagramie z poziomu Androida lub komputera PC. Jeśli widzisz na zdjęciu hasztag lub popularne słowo, znalezienie profilu może pomóc po prostu poprzez umieszczenie go w wyszukiwarce Instagrama.
  • Postaraj się zdobyć kogoś jak zwykle, w przypadku, gdy osoba, której szukasz, może należeć do kręgu znajomych jednego z Twoich znajomych, postaraj się o zdjęcie, na którym można oznaczyć osobę, której szukasz. Ponieważ jest druga opcja zdobądź osobę bez zdjęcia profilowego.

Jeśli chcesz znaleźć kogoś na Instagramie, zacznij od zdjęcia

  • Skorzystaj z innej sieci społecznościowej, jeśli wyszukiwanie w Internecie i na Instagramie jest skomplikowane. Spróbuj pozyskać tę osobę na Facebooku lub Twitterze, aby znaleźć profil, który Ci pomoże.
  • Skorzystaj z tego samouczka do innych celów. Jeśli poznałeś kogoś za pośrednictwem sieci społecznościowej i chcesz mieć pewność, że jego tożsamość nie została skradziona. Możesz skorzystać z metod wyszukiwania, które wyjaśniliśmy wcześniej, aby sprawdzić, czy ich zdjęcia nie są plagiatem. Weź jednak pod uwagę możliwość znajdź tę osobę za pośrednictwem sieci społecznościowychbez zdjęcia profilowego.

Na koniec mamy nadzieję, że ten samouczek będzie dla Ciebie bardzo pomocny i ułatwi Ci znalezienie czyjegoś Instagrama za pomocą samego zdjęcia lub obrazu. Poprzez silniki, które wyjaśniliśmy Ci, jak to zrobić przeszukuj Instagram według zdjęcia na iPhonie lub Androida.

Jeśli jesteś fanem sieci społecznościowych i doskonale zdajesz sobie sprawę z liczby obserwujących i polubień, powinieneś wiedzieć, że istnieje sposób kontrolowania liczby obserwujących i sprawdzania, kto przestał Cię obserwować, zamieniając swoje konto w także osobisty blog. Możesz to sprawdzić.

dołącz do naszego kanału telegram