Skip to content

Jak znaleźć najlepsze filtry na Instagramie na swoim iPhonie — popraw swoje zdjęcia

16 de listopad de 2021

Zdjęcia i filmy publikowane codziennie na Instagramie pokazują duży poziom kreatywności ze strony ich twórców. Jeśli zmotywowałeś się do tworzenia własnych treści i dodania oryginalnego i efektownego sznytu, możesz to osiągnąć za pomocą filtrów. Aby nauczyć się znajdź i użyj najlepszych istniejących filtrów, czytaj dalej, tutaj wyjaśnimy jego procedurę.

Jaka jest procedura, aby móc aktywować filtry Instagrama na telefonie komórkowym?

Historie na Instagramie nie znikną, ponieważ miliony ludzi je oglądają, a inni spędzają dużo czasu na ich tworzeniu. To spowodowało, że aplikacja wygenerowała funkcje, które dodają szczegóły, takie jak data dnia na zdjęciu, do treści, które zamierzasz opublikować.

Ten obraz możesz go użyć w bezpośredniej wiadomości wysłanej do znajomego lub w tworzeniu historii. W obu przypadkach możesz skorzystać z narzędzi edycyjnych, które aplikacja ma do poprawy jej jakości.

Aby aktywować filtry na Instagramie, wystarczy wejść do aplikacji telefonu i zlokalizować aparat. Następnie musisz zrobić zdjęcie, aby zastosować filtr, na ekranie zobaczysz sekcję filtrów i musisz przesunąć ją w lewo, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje. Kiedy wybierzesz jeden, możesz go wypróbować, aby zobaczyć, czy Ci się podoba i czy chcesz go użyć.

Jak możesz zapisać filtr, którego użył twój znajomy w swojej historii na Instagramie?

Na tej platformie możemy zobaczyć wiele ciekawych publikacji, które stają się popularne, w tych obrazach można zastosować pomysłowe efekty i filtry, które sprawiają, że scena staje się zaskakującym momentem. Ponadto, jeśli znajomy użył filtra, który przykuł Twoją uwagę, możesz zapisać go na swoim urządzeniu.

Aby to zrobić, musisz zlokalizować daną historię i naciśnij ikonę strzałki reprezentującą symbol pobierania. Spowoduje to zapisanie go między filtrami, które już masz, i użyje go, kiedy wolisz.

Możesz powtórzyć tę procedurę za każdym razem, gdy zobaczysz filtr, który Cię urzekł. Musisz tylko wiedzieć, że jeśli projektant filtrów jest jednym z Twoich obserwujących, za każdym razem, gdy stworzy kreację, trafi ona na Twoje konto. Dobrą rzeczą jest to, że jeśli ci się nie podoba, możesz go usunąć.

Jak wykorzystać filtr zapisany w historii na Instagramie?

Historie na Instagramie mogą używać filtrów twarzy, aby poprawić Twój wygląd, zniekształcić go lub dodać element. W przeciwieństwie do innych efektów, filtry twarzy muszą być zapisane w Twojej aplikacji zanim będziesz mógł ich użyć.

zastosuj filtr na instagramie

Jeśli masz już plik, który chcesz pobrać wśród swoich narzędzi, wystarczy nacisnąć ikonę aparatu i znajdź u dołu ekranu między różnymi filtrami ten, którego chcesz użyć. Następnie musisz zrobić zdjęcie lub nagrać film i sprawdzić, czy efekt Ci się podoba.

Co należy zrobić, aby wejść do galerii filtrów na Instagramie?

Aplikacja posiada szereg filtrów, z których możesz korzystać od samego początku, jednak jeśli chcesz skorzystać z innych, bardziej dostosowanych do Twoich treści lub osobowości, możesz wejść do galerii platformy.

W ten sposób możesz znaleźć najlepsze filtry, które są aktualne. Zwiększy to liczbę obserwujących, ponieważ możesz prezentować się jako ktoś zaktualizowany. Co daje Ci możliwość spojrzenia na Twoją markę o wiele większej liczby osób.

Aby wejść do galerii musisz przejść do sekcji aparatu i zlokalizować filtryTam przesuń palcem w lewo, aż dojdziesz do końca, gdzie znajdziesz lupę. W tej lupie możesz przeglądać różne filtry w galerii, są one klasyfikowane według kategorii. Teraz, jeśli uważasz, że oglądanie tak wielu opcji jest nudne, możesz umieścić wybraną kategorię w lupie, a ona da ci opcje, które ma.

Jak wyszukać filtr na Instagramie, jeśli nie znasz jego nazwy?

Każdy filtr, który widzisz w aplikacji, pojawia się w górnej części ekranu z nazwą twórcy. Więc jeśli znajomy korzysta z projektu tej osoby, ale ty go nie śledzisz, możesz sam go wyszukać patrząc na nazwę filtra i jego projektanta. Możesz użyć tych danych w przeglądarce, aby je pobrać.

dołącz do naszego kanału telegram