Skip to content

Jak tworzyć i projektować miniatury YouTube za pomocą serwisu Canva Free Online

10 de marzec de 2021

Chcesz się uczyć jak tworzyć i projektować miniatury dla YouTube za pomocą serwisu Canva za darmo online? Ta potężna aplikacja internetowa pozwala nam w pełni dostosować nasze miniatury na podstawie różnych szablonów online stworzonych przez profesjonalistów.

Jeśli jednak nie chcesz zaczynać od szablonu, który jest całkowicie modyfikowalny. Ty także możesz utwórz miniaturę od zera korzystając ze wszystkich narzędzi, które Canva ma do zaoferowania za darmo.

Wielu już wie, o co chodzi w Canva, jest to plik całkiem kompletna aplikacja internetowa nastawiona na projektowanie graficzne. Możesz nawet tworzyć historie dla innych sieci społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook. Ale możesz też tworzyć i projektować miniatury dla YouTube.

Miniatury są niezbędne, jeśli chcesz, aby Twój film odniósł sukces. To jedna z pierwszych rzeczy, które widz widzi i na którą zwraca on największą uwagę. Dobrze wykonana miniatura może oznaczać różnicę między osobą wchodzącą, aby zobaczyć Twój film wideo, a wybieraną inną z dużej liczby opcji, które daje nam wyszukiwarka za każdym razem, gdy przeprowadzamy wyszukiwanie.

Nie trać więc więcej czasu, dowiedz się, jak tworzyć, projektować i umieszczać miniatury w serwisie YouTube za pomocą serwisu Canva i twórz wysokiej jakości miniatury jak profesjonalista.

Jak tworzyć miniatury dla YouTube w serwisie Canva

Uwierz lub nie jedną z najważniejszych części podczas tworzenia wideo jest jego miniatura. Bo dzięki niemu możemy przyciągnąć uwagę większej liczby widzów i wygenerować więcej wyświetleń naszego filmu.

Problem z miniaturami polega na tym, że będąc tak małymi, musimy mieć dużo wyobraźni, aby skondensować całą pracę wykonaną na filmie w mały obraz, który jest w stanie przyciągnąć uwagę, który może zaskoczyć.

Dzięki Canva ten proces jest wykonywany znacznie więcej prosty a będziesz mógł utworzyć miniaturę ze wszystkimi narzędziami, które oferuje ta bezpłatna usługa internetowa.

twórz obrazy online na płótnie

Twórz miniatury YouTube za darmo w serwisie Canva online

Możesz wybierz szablon z ogromnej biblioteki Canva ponieważ ma notoryczną ilość zaprojektowaną przez profesjonalnych projektantów. Chociaż masz również możliwość rozpoczęcia od zera, chociaż będzie to wymagało więcej czasu i wyobraźni.

Następnie będziesz musiał wybrać elementy graficzne do wykorzystania, takie jak: banery, ramki, ikony itp. Masz ogromną ilość elementów, które możesz dodać. Jeśli będziesz nieostrożny, spędzisz dużo czasu, przyglądając się im wszystkim.

Możesz także dodawać tekst, jak chcesz, ponieważ możesz zmień czcionkę, krój, kolory i dostosuj wszystko tak bardzo, jak to możliwe. Po ukończeniu miniatury możesz ją bezpłatnie pobrać i przesłać do YouTube.

Dzięki Canva jest to niezwykle łatwe zaprojektuj miniaturę na YouTube profesjonalnie i bardzo łatwo. Ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej, ma profesjonalne narzędzia, które pozwolą zaskoczyć widza przed wejściem do filmu.

Poprawa pozycjonowania w wyszukiwarce YouTube. Wpływa na to wiele czynników. Wśród nich jest fakt, że odwiedzają Twój film. Jak możesz to zrobić wśród tak wielu opcji? Czym wyróżniamy się wśród tak wielu osób przesyłających filmy na ten sam temat? Bardzo prosta, z efektowną miniaturą.

Kiedy korzystamy z wyszukiwarki, jedną z pierwszych rzeczy, które widzimy, jest jej miniatura. Dlatego zbyt ważne jest, aby był inny od innych, a przede wszystkim oryginalny.

Więc teraz wiesz jak tworzyć i projektować miniatury dla YouTube za pomocą serwisu Canva za darmo online. Aplikacja internetowa, która nie tylko pomaga tworzyć miniatury na YouTube, ale także umożliwia całkowicie bezpłatne tworzenie historii na Instagram w serwisie Canva.