Skip to content

Jak tworzyć obrazy na Pinterest w serwisie Canva? – Zaprojektuj swój styl

29 de grudzień de 2021

Obecnie istnieje wielu twórców treści dla różnych istniejących platform. Jedną z tych platform jest Pinterest, na którym może być znaleziony różne treści dotyczące pomysłów począwszy od tego, jak udekorować pokój, po przepisy kulinarne, a wszystko to dzięki kreatywnym obrazom przesłanym przez użytkowników tej platformy.

Jeśli jednak szukasz aplikacji lub witryny, w której możesz tworzyć obrazy dla Pinteresta, serwis Canva będzie tym, który to zrobi. Ponieważ ta platforma Ci proponuje tworzyć bardzo oryginalne i wysokiej jakości obrazy więc możesz przesłać go na wybraną platformę. Dlatego powiemy Ci później, jak kreatywnie tworzyć obrazy w serwisie Canva dla swojego konta Pinterest.

Jakich planów możesz użyć w serwisie Canva do swoich projektów?

Jeśli chcesz być twórcą treści lub już jesteś i potrzebujesz platformy, na której możesz odkrywać swoją kreatywność przy projektowaniu obrazów do prezentacji profilu lub po prostu jako treści dla platforma cyfrowa, taka jak Pinterest, Instagram i inne, Następnie zainteresuje Cię, czym jest serwis Canva i jakie narzędzia do projektowania oferuje, oprócz różnych planów, które przedstawia użytkownikom.

Ta platforma została również uznana za jedno z narzędzi do projektowania i edycji obrazów dla tych, którzy nie są grafikami, co oznacza, że ​​jeśli jesteś nowicjuszem w edycji, Canva pozwoli Ci być w stanie odkrywać i wykorzystywać swoją kreatywność tworząc niesamowite obrazy w bardzo prosty sposób. Jeśli chodzi o to, nie potrzebujesz dużej wiedzy na temat projektowania graficznego podczas korzystania z serwisu Canva i tworzenia żądanych obrazów.

Obecnie Canva jest jedną z najczęściej używanych platform cyfrowych do tworzenia różnych projektów obrazów za pomocą szerokiej gamy szablonów, które oferuje, aby pomóc ułatwić kreatywność tym, którzy korzystają z tej platformy. Ponadto dostosowuje się do każdego rodzaju projektu graficznego, który chcesz zobaczyć zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej. Podobnie, od momentu pojawienia się tej platformy, nie przestała oferować swoim użytkownikom nowych szablonów projektowych.

Z drugiej strony możesz korzystać z tej platformy za darmo lub za opłatą, możesz ją również znaleźć online lub, jeśli wolisz używać jej na telefonie komórkowym, za pośrednictwem platform do pobierania, takich jak Google Play i App Store.

Bezpłatny plan

Jedną z zalet tej platformy jest to, że możesz utworzyć konto za darmo, a tym samym korzystać z różnych narzędzi do projektowania, które oferuje. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, aby rozpocząć edycję i tworzenie obrazów bez żadnych kosztów. Serwis Canva mówi się za darmo oferuje około 8000 tysięcy zaprojektowanych szablonów jako podstawa dla użytkowników do wykorzystania jako pomysł na ich projekt.

Z drugiej strony darmowa wersja ma pewne ograniczenia dotyczące narzędzi, które są dostępne tylko dla wersji PRO Canva, co jest niekorzystne, ale mimo to darmowa wersja jest również bardzo kompletna.

Wersja Pro

Wersja PRO lub premium serwisu Canva oferuje nieograniczony dostęp do wszystkich narzędzi platformy, dzięki czemu możesz cieszyć się 100% tworzeniem własnych projektów bez ograniczeń. Jednak ta wersja ma średni koszt około 9,99 USD miesięcznie aby móc cieszyć się jego kompletnymi narzędziami. Podobnie, jeśli zdecydujesz się zapłacić za plan wersji Pro, pamiętaj, że możesz się nim cieszyć i uzyskać wyniki, których tak bardzo chcesz na swoich zdjęciach.

płótno pro

Jak zaprojektować obraz na Pinterest za pomocą serwisu Canva?

Użytkownicy, którzy są twórcami treści na Pintereście, powinni wziąć to pod uwagę Będą potrzebować narzędzi, które pomogą im zaprojektować obrazy które zostaną udostępnione na tej platformie. Dlatego zaleca się korzystanie z serwisu Canva do tworzenia obrazów na Pinterest ze względu na jego duży potencjał w zakresie projektowania układu i oprócz jakości obrazu uzyskiwanej na tej platformie.

Jeśli chodzi o tworzenie lub projektowanie obrazu na Pinterest, będziesz musiał wykonać kilka kroków, aby móc stworzyć swój projekt, kroki, które należy wykonać, są następujące:

  1. Uzyskaj dostęp do serwisu Canva online na komputerze lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
  2. Następnie wejdź w opcję wyszukiwania projektów, która pojawi się na głównym ekranie platformy.
  3. Następnie napisz model projektu, że tym przypadkiem będzie Pinterest, a automatycznie zacznie generować wyszukiwanie wszystkich projektów związanych z szablonami Pinteresta.
  4. Wybierz szablon, który najbardziej Ci się podoba, aby rozpocząć tworzenie projektu.
  5. Już wybrany, nadszedł czas, abyś zaczął tworzyć swój wizerunek za pomocą dostępnych narzędzi.

Użyj szablonów

Korzystanie z szablonów Canva pomoże Ci mieć lepszy pomysł na rodzaj projektu, który chcesz wykonać a następnie udostępnij go na swoim koncie Pinterest. Pamiętaj też, że ta platforma oferuje ponad 8 tysięcy gotowych projektów, które możesz wykorzystać jako wsparcie dla własnego projektu.

Canva na telefonie komórkowym

Jak dodawać elementy do projektów Canva?

Prawda jest taka, że ​​serwis Canva jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ ma do dyspozycji różne elementy, z których możesz: edytuj i dodaj niektóre ze swoich preferencji. Ponadto obejmuje to dodawanie obrazów, które chcesz umieścić w szablonie, po zmianę koloru szablonu, a tym samym umieszczenie tego, który wolisz i który pasuje do Twojego projektu. Teraz, aby dodać elementy do swoich projektów, powinieneś zacząć korzystać z platformy, a znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz.

dołącz do naszego kanału telegram