Skip to content

Jak stworzyć i zaprojektować okładkę YouTube w serwisie Canva Online

10 de marzec de 2021

Jak już wielokrotnie wspomniano, korzystanie z platformy YouTube staje się dość powszechne, a tym bardziej, że oferuje swoim użytkownikom możliwość zarabiania na niej. Dlatego wielu szuka sposobu na stworzenie kanału oferującego projekt, który to umożliwia zwrócić uwagę szerszej publiczności.

Dlatego proponujemy Ci bardzo pouczający artykuł, który pokaże Ci, jak korzystać z narzędzia, które Ci na to pozwoli utwórz i zaprojektuj okładkę YouTube, korzystając z serwisu Canva Online.

Plik atrakcyjność wizualna To bardzo ważne, choć treści muszą być wysokiej jakości filmami i oferować każdemu, kto je widzi, chcąc zobaczyć więcej. Ale jak chcesz, aby Twoje filmy wyglądały, jeśli okładka nie jest atrakcyjna i nie przyciąga uwagi. I tutaj ten samouczek nabiera dużego znaczenia dla wszystkich, którzy są zanurzeni w świecie tworzenie wideo.

W Internecie jest wiele aplikacji, które mogą zaoferować Ci to, czego szukasz, ale być może nie chcesz płacić i mniej, jeśli dopiero zaczynasz. Tutaj przedstawiamy narzędzie online, które pomoże Ci to zrobić stworzyć i zaprojektować okładkę dla Youtube za pomocą Canva Online, a zobaczysz, jak łatwo jest z niego korzystać.

Jak stworzyć i zaprojektować okładkę YouTube w serwisie Canva Online

Jak już wspomnieliśmy, będziemy korzystać z bardzo wszechstronnego i łatwego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć i zaprojektować okładkę dla YouTube. Nosi imię Canva i możesz mieć dostęp za pośrednictwem tego łącza. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz zrobić profesjonalną okładkę w kilka minut.

Przygotowując się do tworzenia filmów, masz pod ręką zestaw narzędzi, który pozwala zrobić to w najlepszy sposób. Canva musi być częścią tego zestawu, ponieważ stworzenie dobrej okładki przyciągnie potrzebną publiczność. To pierwszy krok do sukcesu tworzenie filmów na Youtube.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest wejście na stronę Canva, kiedy to zrobisz, utworzysz klip w opcji Zacznij od zaprojektuj okładkę na Youtube. Ta czynność przeniesie Cię do strony głównej aplikacji lub narzędzia. Następnie musisz się zarejestrować i zalogować, po wykonaniu tych czynności będziesz gotowy do rozpoczęcia.

Jak korzystać z narzędzia do tworzenia okładek YouTube

Teraz będziesz mógł zobaczyć wszystkie szablony, których możesz użyć, na przykład masz okładki do teledysków, urody, makijażu itp. Wybierz kategorię, do której trafia Twój film, po dokonaniu wyboru pojawi się wiele okładek i możesz wybrać tę, która wydaje się najwygodniejsza dla Twojego filmu lub jest bardziej powiązana lub po prostu czujesz, że przyciąga więcej uwagi.

Dokonując wyboru, plik okładka dla Youtube Pojawi się na centralnym ekranie, tutaj możesz teraz modyfikować lub dodawać atrybuty do swojej okładki za pomocą bocznego menu. Znajduje się po lewej stronie ekranu i widać, że zawiera kilka opcji. Możesz dodawać zdjęcia, elementy, teksty, tło itp. Wszystko, co pozwala na lepsze wykończenie okładki.

Możesz zapoznać się z różnymi możliwościami, które oferuje, a jeśli spędzisz miło czas na robieniu ubezpieczenia, zapewniam, że uzyskasz optymalny efekt. U góry znajdziesz również więcej opcji, które pozwolą Ci na wykonanie dopasowania do okładki. Po zakończeniu możesz go pobrać.

Aby to zrobić, przejdziesz do prawego górnego rogu i znajdziesz przycisk z opcją Pobierz. Tworzysz tam klip i czekasz kilka sekund, aż się załaduje, a następnie musisz wybrać, w której części komputera chcesz go zapisać i zrobić klip do zapisania. W ten sposób utworzysz plik profesjonalna okładka dla swoich filmów na Youtube.

zaprojektuj okładkę youtube

Jak możesz zobaczyć, korzystanie z tego narzędzia jest bardzo łatwe i tylko dzięki praktyce i poświęceniu możesz tworzyć dobre okładki, które przyciągną uwagę milionów użytkowników korzystających z YouTube. W ten sposób nauczyłeś się, jak to zrobić utwórz i zaprojektuj okładkę dla YouTube, korzystając z serwisu Canva Online.