Skip to content

Jak znaleźć moje filmy w aplikacji Triller? – Udostępnij zawartość

10 de luty de 2022

Aplikacja Triller to jedna z platform, która w tej chwili zyskuje na znaczeniu. Wynika to z łatwego pobierania i tworzenia konta w celu: oglądaj i udostępniaj filmy, kiedy tylko chcesz. Ponadto jego interfejs jest dość kompletny i intuicyjny dla użytkowników, którzy kochają tego typu treści, w których mogą wydobyć całą swoją kreatywność, generując tysiące odwiedzin i obserwujących.

Podobnie funkcje aplikacji Triller pozwalają nawet znaleźć nowe utwory, które możesz dodać do swojej listy odtwarzania i słuchać tyle razy, ile potrzebujesz. Nie zaniedbując, ta platforma znacznie przewyższa inne podobne, takie jak Dubsmash. Dlatego nie dziwi fakt, że tysiące użytkowników chcą dołączyć i wiedzieć, gdzie mogą znaleźć wszystkie swoje filmy. A dzisiaj opowiemy Ci o tym wszystko.

Jakie kroki należy wykonać, aby znaleźć swoje filmy w aplikacji Triller?

Przede wszystkim to bardzo ważne poznaj lokalizację swoich filmów w aplikacji Triller. W ten sposób, gdy zdecydujesz się nagrać innowacyjne treści, będziesz mógł je łatwo zlokalizować, aby później udostępnić je znajomym i rodzinie stąd lub z innych bardzo modnych sieci społecznościowych. Wykonaj wszystkie nasze kroki, abyś mógł bez problemu wypełnić swoją misję.

Bezpośrednio w aplikacji Triller

Jedną z wielkich zalet korzystania z Trillera jest to, że jego narzędzia są bardzo proste w użyciu przez użytkowników. Z tego powodu informujemy, że znalezienie tutaj swoich filmów jest również bardzo proste. Możesz to zrobić bezpośrednio z aplikacji, poprzez ikonę profilu w dolnym rogu ekranu.

Stąd zobaczysz, że filmy pojawiają się jako małe miniatury a kiedy je klikniesz, okno się rozwinie, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć je w najwyższej jakości. Ten aspekt jest podobny do innych podobnych aplikacji, takich jak Instagram. Nie zapominaj, że możesz również bardzo łatwo usunąć lub dezaktywować swoje konto Triller.

Korzystanie z galerii wideo w telefonie komórkowym

Innym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, aby znaleźć swoje filmy po pobraniu Trillera i rozpoczęciu korzystania z aplikacji, jest skorzystanie z galerii mobilnej. Biorąc pod uwagę, nie tylko treści, takie jak zdjęcia, są tutaj przechowywane które często robisz, ale także wszystko, co dotyczy filmów z różnych platform skupionych na sieciach społecznościowych. Tak więc wystarczy nacisnąć ikonę galerii, aby natychmiast uzyskać dostęp do swoich filmów w Trillerze.

kroki, aby uzyskać filmy w aplikacjach takich jak triller

Gdzie w aplikacji Triller znajdują się wersje robocze filmów?

Z drugiej strony Triller nie tylko zapisuje wszystkie filmy, które zdecydujesz się opublikować i udostępnić znajomym za pośrednictwem sieci społecznościowych, ale także zachowaj te szkice, które pozostały niedokończone i muszą być skończone. To powiedziawszy, masz możliwość podglądu ich do edycji, kiedy czujesz się na siłach.

To wszystko, możesz to osiągnąć za pomocą opcji, która mówi Projekty i pojawia się bezpośrednio z Twojego profilu. Możesz także ustawić ustawienia prywatności, aby Twoje filmy były prywatne, jeśli uważasz, że nie są jeszcze gotowe do oglądania przez innych. Nie odchodząc na bok, możesz również przypisać im żądaną kolejność w Aplikacji bez większych niedogodności.

Dlaczego nie możesz znaleźć swoich filmów w aplikacji Triller i jak to naprawić?

Zwykle bardzo niewielu użytkowników ma problemy ze znalezieniem swoich filmów w Trillerze. Co jest prawdopodobnie spowodowane pamięć wewnętrzna telefonów jest zajęta iz tego powodu nie pozwala na przechowywanie większej ilości treści cyfrowych. Możesz jednak rozwiązać ten problem, czyszcząc pamięć podręczną i wszystkie dane pamięci, które nie są już istotne, dzięki czemu możesz bez problemu znaleźć swoje filmy.

Pamiętaj, że Thriller oferuje swoim użytkownikom tysiące ciekawych alternatyw do edycji Twoje filmy, dzięki czemu wyglądają bardziej atrakcyjnie dla tych, którzy je oglądają. Dostosuj prędkość, włącz lampę błyskową lub dodaj bardzo popularne efekty specjalne i filtry, których nikt nie chce przegapić.

dołącz do naszego kanału telegram