Skip to content

Jak znaleźć lub uniknąć znalezienia się na IG z numerem telefonu?

22 de czerwiec de 2021

Ta aplikacja jest bardzo popularna w ciągu ostatnich pięciu lat. Początkowo, w momencie premiery w 2010 r., był powszechnie używany przez hipsterów i profesjonalnych fotografów aby wyświetlić swoje osobiste portfolio. Obecnie zaczęła wprowadzać zmiany w swoich narzędziach, na przykład teraz instagram służy również do bezpłatnej reklamy.

W aplikacji zainstalowano również więcej opcji, takich jak zmiana dźwięku powiadomień. Duże wpływy zaczęły wykorzystywać swoje najnowsze zaktualizowane opcje jako posty, które można zaplanować.

Wszystko to doprowadziło do tego, że podgląd na instagramie, twórcy aplikacji coraz częściej tworzą nowe narzędzia, takie jak robienie repostu i inne. Mimo, że jest tak wiele do zrobienia, są podstawowe pytania, jak znaleźć kontakty na Instagramie po numerze telefonu, które wciąż nie są tak częstymi funkcjami, przy których potrzebujesz pomocy.

Jakie mamy możliwości wyszukiwania użytkownika na Instagramie?

W naszej grupie znajomych przynajmniej dziewięćdziesiąt procent musi mieć Instagram, bo przyjęło się pytać użytkownika o osoby, które znamy lub chcemy śledzić, ale co się dzieje, gdy nie znamy użytkownika? W tej chwili istnieje kilka narzędzi wyszukiwania, które oferuje nam Instagram, takich jak:

Twoje imię

W każdym profilu mamy możliwość stworzenia nazwy dla siebie, może to być nick lub nawet krótka fraza, ale zalecamy aby była Twoja. Dzięki temu więcej osób będzie mogło nas szybko znaleźć. Poza tym większość ludzi zwykle używa w tym miejscu swojego prawdziwego nazwiska, ale jeśli tak nie jest, możemy je wyszukać w następujący sposób.

Twoja nazwa użytkownika

To ostateczny i bezpośredni sposób na znalezienie osoby na Instagramie, właśnie przy użyciu jej nazwy użytkownika. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, które możemy zobaczyć na górnym ekranie naszego profilu, będąc wyjątkowymi i dzięki której powinny nas przekonać tak lub tak.

Twój połączony numer telefonu

Wreszcie możemy również znaleźć osobę na Instagramie na podstawie jej numeru telefonu, ponieważ jeśli zapiszemy numer telefonu w naszych kontaktach mobilnych, możemy powiązać je z jej nazwą użytkownika.

W tym celu konieczne jest, aby numer był powiązany głównie z kontem na Instagramie, a następnie, aby znaleźć go w sieci społecznościowej, musimy zrobić:

  • Wprowadź trzy boczne paski znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu
  • Tam idziemy do miejsca, w którym jest napisane „odkryj ludzi”, gdzie będziemy mieli możliwość połączenia kontaktów z Facebooka i naszych kontaktów mobilnych.
  • Łączymy go z kontaktami mobilnymi i po kilku sekundach zobaczymy wszystkie profile związane z numerem, który zapisaliśmy na naszym telefonie.

Jak połączyć Facebooka z Instagramem, żeby łatwiej mnie znaleźli

Z drugiej strony możemy również połączyć naszego Facebooka z Instagramem, ale jak to możliwe? Facebook w 2012 roku kupił Instagram, stając się obydwoma sieciami społecznościowymi kompatybilnymi ze sobą. Dzięki temu możliwe jest nawet znalezienie znajomych na dwóch portalach społecznościowych.

Następnie wyjaśnimy, jak połączyć naszych znajomych w obu sieciach społecznościowych. Należy zauważyć, że konta naszych znajomych muszą być połączone między dwiema platformami, ponieważ jeśli nie są, nie pojawią się na jednej lub drugiej.

Sposoby znajdowania znajomych według numeru telefonu komórkowego

H3 Użyj natywnej opcji, aby znaleźć kontakty

H3 Powiedz IG, aby znalazł znajomych w ustawieniach

Ci, którzy na co dzień korzystają z sieci społecznościowych, nie tylko próbują się nimi bawić. Starają się również nawiązać kontakt z innymi użytkownikami, wyszukując i dodając znajomych, rodzinę i znajomych. Każda platforma, która świadczy swoje usługi jako sieć społecznościowa, ma inną metodę na szukaj znajomych.

Zwykle użytkownicy szukają innych osób w sieci, wpisując ich prawdziwe imię i nazwisko lub nazwę użytkownika, w niektórych przypadkach napisanie wiadomości e-mail jest również dobrą opcją. Z tym wszystkim po twojej stronie łatwo znaleźć użytkowników, których szukamy w sieci, z tego powodu zawsze konieczne jest włączenie dźwięku powiadomień na Instagramie na wypadek, gdyby którykolwiek z naszych kontaktów nas znalazł.

W przypadku osób, z którymi nie posiadasz podstawowych informacji o swojej nazwie użytkownika, trudno zastosować poprzednią metodę. Cóż, czasami jest tak, że niektórzy ludzie nie podają swojego pełnego nazwiska. W takich okolicznościach wielu dochodzi do… szukaj użytkowników według ich numeru telefonu kontaktowego.

Aby skorzystać z tego skutecznego narzędzia, pierwszą rzeczą, którą użytkownik musi mieć pod ręką, jest: numer kontaktowy zapisany w książce telefonicznej osoby. Dzięki uzyskanym informacjom możesz uzyskać dostęp do następujących kroków, które pozwolą Ci znaleźć osobę, której szukasz.

Po drugie, aby znaleźć użytkownika na Instagramie, musisz zaloguj się do aplikacji. Dotknięcie ikony profilu w lewym rogu aplikacji, gdy jest ona otwarta, będzie przydatne, ponieważ ta ikona jest menu serwera na Instagramie.

Gdy zwrócisz uwagę na poprzedni krok, na wyświetlonym ekranie otworzy się opcja wykrywania osób. W tej sekcji użytkownik może uzyskać dostęp do przycisku kontaktów. W przycisku kontaktów aplikacja Instagram zapyta z wyskakującym okienkiem, czy użytkownik zezwoli aplikacji na wyszukiwanie wśród swoich kontaktów osobistych, w tym przypadku musi zaakceptuj warunki.

Użytkownicy znalezieni według numeru telefonu na Instagramie

Po zezwoleniu na dostęp do kontaktów, Instagram uzyska dostęp do osób znajdujących się na liście, zostanie automatycznie zsynchronizowany z kontem. Wszystkie te osoby, które znajdują się na liście kontaktów, pojawią się normalnie na stronie wyszukiwania na Instagramie.

szukanie osób na instagramie po numerze telefonu

Automatycznie każdy nowy użytkownik zapisany na telefonie komórkowym zostanie wyświetlony w oknie wyszukiwania Instagram Instagram. W ten sposób właściciel konta musi mieć świadomość, że za każdym razem, gdy zapisze numer, zostanie on zasugerowany w jego sieci społecznościowej. Serwery sieciowe będą przechowywać te informacje i synchronizować je z właścicielem.

Jeśli nie znajdziesz żadnego użytkownika po numerze na Instagramie, nie ma powodu się bać. Jeśli tak, to istniejącą przyczyną jest to, że kontakty zarejestrowane w telefonie nie są powiązane z sieciąi dlatego nie są uwzględniane w wyszukiwaniu użytkowników.

Wreszcie, powodem, który może być również przyczyną nieznalezienia zarejestrowanych użytkowników na telefonie komórkowym, jest to, że mają zarejestrowałeś swoje konto na Instagramie pod innym numerem inny niż ten, z którym się stykają.

Postępując zgodnie z poprzednimi krokami wyszukiwania użytkowników, łatwo będzie znaleźć tych, którzy mają zsynchronizowany telefon komórkowy z kontem. W ten sposób efektywniej jest łączyć się z bliskimi ludźmi, przyjaciółmi i rodziną, zobaczyć, co udostępniają, obserwując ich post. Również znalezienie osoby na Instagramie nie jest takie trudne.