Skip to content

Jak znaleźć efekt „Superzoom” na moim telefonie komórkowym, jeśli nie pojawia się on na Instagramie?

12 de lipiec de 2022

Jeden z wielu efektów, które Historie na Instagramie to Superzoomcoś całkiem fajnego w użyciu i często wygląda zbyt dobrze.

Jest to efekt powiększenia, który można wykonać na małym filmie, który przesyłasz, nie ma znaczenia, czy jest to osoba, czy obiekt, jest dość prosty w użyciu. Ale czasami Superzoom się nie pojawia Chcesz wiedzieć, jak to naprawić? Nie martw się, pokażemy Ci poniżej.

Co zrobić, gdy Superzoom nie pojawia się na Instagramie?

Przede wszystkim konieczne jest zaktualizowanie aplikacji na wypadek, gdybyś chciał skorzystać z tego efektu. Ponadto jest dobrze mieć to zaktualizowane ze względu na problemy z lukami, inne problemy ze zgodnością, a także nowe funkcje, które są dodawane do aplikacji.

Zwróć uwagę, że w przypadku superzoom się nie wyświetlatak naprawdę nie jest to coś, co można łatwo naprawić, ponieważ w rzeczywistości jest to problem z samą aplikacją.

Co najwyżej możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną i dane, robisz to z Ustawień, Aplikacji i poszukaj aplikacji Instagram. W innych przypadkach możesz Spróbuj odinstalować aplikację ponowne uruchomienie telefonu komórkowego i ponowne pobranie aplikacji.

Jeśli podobają Ci się sztuczki i funkcje Instagrama, pokażemy Ci bardzo interesujący i jest to sposób, w jaki możesz podzielić się historią z Instagrama na WhatsApp w bardzo prosty i szybki sposób, prawda jest taka sztuczka, która bardzo Ci pomoże.

W ten sposób możesz łatwo aktywować Superzoom Instagram

Jeśli zrobiłeś wszystko, o czym wspomniałem powyżej, a to się nie pojawia, nie jest to problem z urządzeniem mobilnym, nie ma znaczenia, czy masz System operacyjny Android lub iOS.

Chodzi o aplikację, która nie jest kompatybilna z telefonem komórkowym, przynajmniej w celu wykonania tego efektu lub wersji systemu operacyjnego, którą nadal ma Twój telefon nie ma wersji na instagram dostępne w tym celu.

W kilku słowach jest to skomplikowany problem do wyjaśnienia, ponieważ zależy to od kilku rzeczy i rozwiązania w rzeczywistości To zależy wyłącznie i wyłącznie od firmy. za siecią społecznościową, że wypuszczają wersję na Twoje urządzenie mobilne, która ma tę opcję.

Dlatego nie jest to możliwe aktywuj super zoom na Instagramie w przypadku, gdy go nie masz, a także nie ma rozwiązania, które możesz znaleźć, nie ma mowy.

Szkoda, że ​​wiele osób nie ma dostępu do tej opcji, ponieważ jest ona całkiem dobra i może dać ci bardzo interesującą grę a przede wszystkim zabawne, jakie są historie na Instagramie.

Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego historie na Instagramie albo super zoommożesz zostawić go w polu komentarza, które znajdziesz nieco dalej.

Jak korzystać z Superzoom, nowego narzędzia na Instagramie

Jeśli jesteś Fanatyk mediów społecznościowych, Prawdopodobnie spędzisz sporą część dnia, ciesząc się rozrywką, jaką może nam zaoferować platforma taka jak Instagram, która jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych obecnie.

Rzeczywiście, nie możemy stracić z oczu faktu, że Instagram nadal dodaje funkcje, jedną z nich są bezpośrednie dublety, jeśli nie wiesz, jak to zrobić pMożesz wykonać kilka prostych kroków, i w tym konkretnym przypadku chcemy oczywiście zatrzymać się na ostatnim, który się pojawił.

W szczególności mówimy o funkcji superzoom, która po prostu wciśnij instagrambiorąc pod uwagę, że wydaje się, że chcieli wydać go na krótko przed jedną z najbardziej charakterystycznych dat roku, Halloween.

Zasadniczo jest to funkcja szybkiego powiększania do każdego obiektu, na którym się skupiamy, towarzysząc ruchowi trzymającą w napięciu muzyką, bardzo dramatyczną.

Pomysł twórców Instagrama polega na oferowaniu nam platformy, która pozwala nam tworzyć nowy rodzaj filmów, dzięki czemu mamy większą swobodę działania w generowaniu treści, które nam się podobają.

Teraz zamierzamy przeanalizuj wszystkie szczegóły bezpośrednio związane z tą nową funkcją Instagrama, o której powinieneś wkrótce zacząć się uczyć.

twarz ducha zombie

Możesz więc użyć superzoom w prostej sieci społecznościowej Instagram

„Możesz superzoom cokolwiek: Twoje selfie, głupkowata twarz przyjaciela, a nawet na wpół zjedzoną kanapkę.

Możesz wysłać swój film do znajomych na Instagramie Direct lub dodać go do swojej historii ”- wyjaśnili twórcy tego sieć społecznościowa na swoim oficjalnym blogugdzie wyjaśniają, że jest to funkcja zaprojektowana specjalnie na Halloween.

Musisz wziąć pod uwagę kilka szczegółów dotyczących tej nowej funkcji superzoom na Instagramie, biorąc pod uwagę, że możesz używać tego nowego filtra na Instagramie tak długo, jak wcześniej otworzyłeś wbudowaną kamerę w sieci społecznościowej.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że pojawia się ta opcja superzoom tuż obok tego z zapętlonymi filmamiznany również jako Bumerang.

Oprócz nowej funkcji superzoom odkryliśmy, że Instagram postanowił zaprezentować nowe specjalne filtry, z których wiele, jeśli nie absolutnie wszystkie, zaprojektowany właśnie na Halloween.

W każdym razie zdefiniowali je jako „upiorne i zombie makijaż do naklejek tematycznych” i tylko musisz otworzyć aplikację z przednim aparatem, aby je przetestować.

A jeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają być aktywni w relacjach na Instagramie, pokażemy Ci, jak możesz zrobić kolaż zdjęć w InstaSize Online, aby wyglądają bardzo oryginalne historie w swoim profilu i bądź sensacją w tej sieci społecznościowej.

Czy korzystałeś już z funkcji superzoom na Instagramie? Co myślisz? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my z przyjemnością odpowiemy