Skip to content

Jak zmniejszyć lub wyeliminować opóźnienia w grze między nami, aby przyspieszyć

13 de Maj de 2021

Podczas pandemii koronawirusa w 2020 r. Wiele osób musiało pozostać w swoich domach, co doprowadziło do konieczności znalezienia nowe sposoby rozrywki przestać myśleć o rzeczywistych problemach, jak zawsze, co doprowadziło do odkrycia gier niezależnych, które miały niewielką lub w ogóle żadną popularność, a wśród tych gier jest taka, która przetoczyła się przez świat transmisji strumieniowej online i wideo. gry i to był niesławny Among Us, stworzony przez studio InnerSloth.

Among Us jest w zasadzie bardzo prostą grą, w którą można zacząć grać, podobną do gier takich jak Mafia i Clue, w których gracze muszą odgadnąć lub wywnioskować, który z innych graczy lub w większości przypadków zgaduje, jest normalnym partnerem, czy mordercądziałający z prostym systemem głosowania, ale dodający zadania, które muszą zostać wykonane przez graczy lub członków załogi w tym przypadku, aby wygrać grę przed zabójcą lub oszustem, kończy się na wszystkich, stąd nazwa „Wśród nas”, czyli tłumaczy się jako „Między nami”.

Lag, słabość gry Among Us

Pamiętaj, że popularność tych gier, podobnie jak w przypadku Among Us, przyszło z dnia na dzień, z bazą miesięczną wynoszącą co najmniej kilka tysięcy graczy do milionów aktywnych graczy dziennie, która wciąż rośnie, ponieważ istnieje wiele sposobów pobierania gry, nawet za darmo.

Doprowadziło to do tego, że przeciążenie serwera było częstym problemem, wciąż stanowiącym duży problem w wielu miejscach i czasach. Serwery gry, mimo że są funkcjonalne, nie byli w stanie utrzymać masowej liczby graczy na stałym poziomie że gra cieszyła się największą popularnością.

Ponieważ w grze można wybrać tylko 3 różne serwery: „Ameryka Północna”, „Azja” i „Europa”, pozostawiając wielu graczy poza zasięgiem serwerów i tym samym wpływając na wydajność tych graczy.

Możliwe przyczyny opóźnienia

Chociaż nie można zmienić połączenia serwerów, zawsze można spróbować kontrolować jakość gry.

Należy rozumieć, że opóźnienie może wynikać z dużej liczby pingów lub większej ich liczby, która jest w zasadzie czasem w milisekundach potrzebnym na przesłanie informacji z lokalnego serwera do oryginalnego serwera gry lub usługi. preferowane mniejsze opóźnienie lub ping, aby czas był krótszy, zgodnie z ogólnym konsensusem ping krótszy niż 100 ms.

Innym powodem, dla którego może wystąpić opóźnienie, jest fizyczne opóźnienie urządzenia, zarówno w telefonie komórkowym, jak i na komputerze, które może się zdarzyć z powodu braku pamięci RAM, którą urządzenie ma lub przeciążenia pamięci wewnętrznej, powodując fps lub ramki na sekundę, są znacznie zmniejszone, więc nawet jeśli jest mały ping, może mają problemy z fpslub odwrotnie.

wizerunek członków załogi i oszustów

Naprawianie lagów jest łatwe

W czasie gry aplikacja jest zwykle w języku angielskim, ponieważ hiszpańskie wersje nie mają dziś takiego priorytetu jak angielskie, więc aby zrozumieć, co mówi, konieczne jest przełączenie się między nami na język hiszpański.

Rozumiejąc to, trzeba przyznać, że chociaż grę można lepiej zrozumieć w języku hiszpańskim, nie ma w niej wiele do zrobienia, aby rozwiązać lag, ale rozpoznać problemy, musisz zrozumieć, czy opóźnienie jest przez opóźnienie lub pamięć.

Po rozwiązaniu wątpliwości musisz wybrać kierunek, w którym należy obrać, jeśli jest to problem z opóźnieniem, możliwe rozwiązania to połączenie z lepszym sygnałem WiFi lub z serwerem blisko lokalizacji użytkownikabiorąc pod uwagę, że dla kraju hiszpańskiego serwer „Europa” jest najlepszą opcją. Inną opcją jest użycie VPN do zmiany adresu IP i połączenia się z serwerem znajdującym się w dowolnym z 3 regionów.

W przypadku błędu preferowana jest pamięć systemowa zwolnij miejsce na urządzeniuAlbo przyspiesz urządzenie i napraw pamięć RAM, aby poprawić fps, a jednocześnie zwolnienie pamięci jest dobrą opcją poprawienia wydajności systemu.