Skip to content

O czym jest wśród nas? Kooperacyjna gra online na PC, Androida i iOS

29 de styczeń de 2021

Nadchodzi moment, w którym mówienie o pośród nas jest nieuniknione, Dzisiejsze globalne zjawisko wywołuje poruszenie. Dla ciekawskich i dobrze znających się na temacie, normalne jest zastanawianie się, o co chodzi w grze Among Us, co to jest, jak się bawić, skąd wziąć.

I wiele innych pytań, których kluczem jest ta gra. Niedawny sukces Among Us odbijał się echem w różnych częściach świata i teraz ich serwery są na pełnych obrotach.

Among Us przekroczył swoje granice nawet nie spodziewając się tego, zajmując nowe i szczególne miejsce w inteligentnych urządzeniach całej społeczności. Może to prosta gra, ale są tacy, którzy twierdzą, że jej prostota i rozgrywka jest tak prosta i przyjemna, że ​​generuje potężną, uzależniającą moc, chociaż zawsze mówiąc o zdrowym aspekcie. Oko.

O czym jest wśród nas?

Krótko mówiąc, jest to prosta fabuła lub motyw, który każdy może zrozumieć, gdy tylko wejdzie do gry. Jest osadzony załoga statku kosmicznego oczywiście przygotowuje się do wykonywania swoich obowiązków w kosmosie.

Ale jak to możliwe? Tak, gry w grze polegają na zebraniu załogi dla tego samolotu kosmicznego składającej się z od 4 do 10 pasażerów, z których każdy ma z góry określoną funkcję losowo przez grę. Nadal nie rozumiesz, o co chodzi w pośród nas? Cóż, czytaj dalej, bo sprawa nie cieszy się większym zainteresowaniem.

Aspekt, który być może sprawia, że ​​gra jest atrakcyjna, to właśnie te 4 lub 10 członków załogi, 1 lub 3 zostanie uznanych za oszustów. Tak, oszuści, którzy będą mieli za zadanie sabotowanie statku i wykańczanie go jeden po drugim z resztą, a tym samym poświęcenie się jako absolutni panowie i mistrzowie obecnej gry.

Załoga, nie wiedząc, co się dzieje, musi sprostać pozostałym zadaniom, które wyznacza gra. W ten sposób rozpoczyna się rosyjska ruletka i umiejętności oszukiwania, gra polega na tym, że wiesz, kto jest kim.

Jak łatwo grać w Among Us?

Dzięki doskonałemu zrozumieniu tego, o co chodzi w Among Us, możesz się teraz poświęcić graj spokojnie w grze, więc musisz wiedzieć, jak grać w Among US. Wejdź do gry za pomocą kodu podanego przez twórcę serwera lub podaj jeden z publicznych źródeł. Poczekaj na przypisanie ci określonej roli w liczbie członków załogi, a następnie uwolnij grę.

Będąc członkiem załogi to prawda, że ​​gra staje się nieco nudniejsza, ale mimo to musisz być świadomy zadań do wykonania. Zadania te są programowane przez grę w trakcie gry, tak aby statek kosmiczny nie ulegał zniszczeniu ani nie popadał w awarie, które mogłyby być katastrofalne i oczywiście oszust będzie próbował skrzywdzić.

Gdy odkryjesz ciało, możesz natychmiast udać się do przycisku alarmowego na środku statku i zwołać spotkanie alarmowe. W zależności od podejrzeń i dowodów każdy będzie zastanawiał się nad tym, kto mógłby być katem. Jeśli poprawna, załoga wygra; jeśli im się nie uda, gra będzie kontynuowana, aż w końcu zostanie ogłoszony zwycięzca, czy to dobry, czy zły.

Skąd można bezpłatnie pobrać grę Among Us?

Czytając ten punkt, wynika to z tego, że jest już jasne, o co chodzi w Among Us, więc następną rzeczą do zrobienia jest pobranie go. Pobieranie można wykonać z komputera PC, Androida, a nawet iOS.

wśród nas niegrzeczne lalki

System operacyjny Android lub iOS, należy pobrać odpowiednio w Sklepie Play lub App Store. Przeszukuj zawartość lub pasek wyszukiwania tych aplikacji, a gdy gra zostanie znaleziona, pobierz ją, możesz to zrobić za pomocą emulatora na komputerze, ponieważ sam właściciel powiedział, że jest to dozwolone.

Spełnienie wymagań i wystarczająca ilość miejsca do przechowywania to kwestia czasu, aby rozpocząć grę. Zostałeś ostrzeżony, Nie będziesz w stanie przestać, ale śmiało!