Skip to content

Jak zmienić wiek w profilu TikTok? – Edytuj swój profil

29 de styczeń de 2022

TikTok stał się nie tylko aplikacją rozrywkową, umożliwiającą oglądanie filmów, ale także siecią społecznościową, w której użytkownicy mogą udostępniać własne filmy. Ponadto każdy z użytkowników może wykorzystać tę platformę, aby podzielić się swoją kreatywnością poprzez filmy, które mają specjalny motyw i które z czasem mogą być stać się Twoim źródłem pracy. Na tej platformie musisz być jak najbardziej prawdziwy z wprowadzonymi danymi osobowymi.

Dopiero gdy pojawiła się platforma tiktok, nie miała żadnych ograniczeń dotyczących wieku osób i dlatego wielu użytkowników nie rejestrowało swojego prawdziwego wieku. Teraz powodem, dla którego wielu użytkowników nie lubi rejestrować swojego prawdziwego wieku, jest to, że nie lubią po prostu wyświetlać swoich danych osobowych dla unikać wszelkich niedogodności. Jednak pokażemy Ci, jak możesz zmienić datę urodzin w TikTok, jeśli chcesz dokonać zmiany.

W której sekcji aplikacji TikTok możesz zobaczyć swoje zarejestrowane dane?

Jeśli jesteś już częścią społeczności TikTok, powinieneś już wiedzieć, jak działa ta platforma, a jeśli jeszcze nie jesteś, przejdź do utworzenia konta TikTok, aby zacząć cieszyć się treścią, a także udostępniać własne filmy. Teraz, jeśli masz już konto TikTok i nie wiesz gdzie gdzie przeglądać dane osobowe że zarejestrowałeś się podczas jej tworzenia, powinieneś wiedzieć, że otrzymasz te informacje tylko w sekcji, w której będziesz musiał złożyć wniosek o dane.

Podobnie sekcja, w której umożliwi Ci przeglądanie Twoich danych osobowych i biografii, to sekcja „Prywatność” znajdująca się w Opcja „Ustawienia i prywatność” w konfiguracji. Ponadto inna sekcja, w której można wprowadzić swoje dane, to „Pobierz swoje dane”, w której będziesz musiał złożyć wniosek o udostępnienie swoich danych, aby zobaczyć swoje zarejestrowane dane.

Co powinieneś zrobić, aby zmienić swoją datę urodzenia w TikTok?

Tiktok wprowadził pewne zmiany w swojej polityce, a także dodał pewne ograniczenia dla użytkowników w korzystaniu z aplikacji, mimo że mogą logować się w tradycyjny sposób. W ramach ustanowionych ograniczeń stwierdzono, że aby mieć konto tiktok, użytkownik musi: mieć ukończone 16 lat a także do wysyłania bezpośrednich wiadomości lub innej funkcji.

Poza tym ustalono, że aby zmienić datę urodzin, użytkownik musi złożyć wniosek do platformy i poczekać na zatwierdzenie. Podobnie, tutaj nauczymy Cię prawidłowego sposobu wyślij tę prośbę do platformy TikTok, aby zmienić datę urodzenia.

Korzystanie z aplikacji mobilnej na Androida lub iOS

Teraz, aby móc zmienić wiek w tiktok, będziesz musiał wykonać serię bardzo prostych kroków, ale poprawnie, aby dokonać zmiany. Kroki są następujące:

 1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej TikTok.
 2. Później wprowadź swój profil tiktok.
 3. Teraz musisz wybrać trzy poziome linie, które znajdują się w prawej górnej części ekranu.
 4. Następnie wybierz opcję „Ustawienia i prywatność”.
 5. Następnie przewiń w dół, aż znajdziesz opcję „Zgłoś problem”.
 6. Przejdź do „Konta i profilu”.
 7. Następny, Przejdź do opcji „Edytuj profil”.
 8. Teraz w menu opcji wybierz „Inne”.
 9. Następnie musisz wybrać opcję „Potrzebujesz więcej pomocy”.
 10. Tam musisz dołączyć zdjęcie ze swojej galerii, w której wcześniej musisz napisać na kartce problem, który chcesz rozwiązać. Oznacza to, że jeśli chcesz zmienić wiek, musisz napisać coś w stylu << Muszę zaktualizować swoją datę urodzenia lub urodziny, ponieważ aktualna jest niepoprawna. Istnieje możliwość udostępnienia dokumentu tożsamości, aby pokazać prawdziwą datę urodzin>> a następnie jeśli załącz zdjęcie we wspomnianej opcji.
 11. Później będziesz musiał poczekać kilka dni, aby platforma tiktok mogła odpowiedzieć na Twoją prośbę za pomocą wiadomości e-mail, która dotrze na adres e-mail powiązany z kontem tiktok. Podobnie w tym e-mailu powinni poprosić Cię o zdjęcie dokumentu tożsamości gdzie wyświetlana jest prawdziwa data urodzin, więc ocenią prośbę. Gdy potwierdzą te informacje, dokonają zmiany wieku z nową datą, którą wysłałeś.

zmień datę urodzin tiktok

Ze strony TikTok

Ważne jest, aby pamiętać, że aby zmienić wiek na platformie tiktok za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, nie można przeprowadzić tej procedury. Ponieważ nie można tego zrobić z Internetu, ale z aplikacji mobilnej.

Dlaczego Twoje konto TikTok nie pozwala na wprowadzanie zmian w Twoich urodzinach i co robić?

TikTok od początku pozwalał na wprowadzanie zmian w danych osobowych, które zostały zarejestrowane na platformie, ale z czasem ta opcja została sprywatyzowana. Wszystko to dzięki temu, że wielu z zarejestrowanych użytkowników nie podało swojego wieku rzeczywistego i większość udawała nieletnich lub po prostu wchodziła w niższy wiek. W ten sposób wykorzystali i udawali ludzi, którzy nie byli prawdziwi.

Ponadto wielu młodszych użytkowników zmieniło ten wiek, aby wprowadzić bardziej dorosły wiek, co pozwoli uzyskać dostęp do niektórych opcji, które były ograniczone i to doprowadziło do wyłączenia opcji edycji danych na koncie tiktok.

logo tiktok na kolorowym tle

Aby jednak zmienić datę swoich urodzin, będziesz musiał to zrobić procedurę wymienioną powyżej. Będzie to jedyna możliwość zmiany daty urodzin.