Skip to content

Jak zmienić telefon komórkowy bez utraty grup i czatów WhatsApp – Zachowaj WhatsApp nienaruszony

9 de wrzesień de 2023

WhatsApp, główna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie, taki, który daje nam tyle samo satysfakcji, co ból głowy, kiedy nie chcemy nikomu odpowiadać, choć jest na to niezliczona ilość trików.

W tym konkretnym przypadku chcieliśmy skupić się przede wszystkim na pytaniach, o które zadają nam niektórzy z naszych czytelników możliwość zmiany telefonu komórkowego, ale bez utraty konta WhatsAppi jest to całkowicie możliwe, chociaż najpierw musimy się trochę natrudzić, ale potem rezultaty są takie, jakich oczekujemy.

WhatsApp prawdopodobnie tak pierwsza aplikacja, którą wielu z nas zainstalowało na naszym smartfonie, a może drugie, tuż za Facebookiem.

Ale w każdym razie prawdą jest również, że chociaż mamy to ze sobą od lat, Wciąż nie możemy uznać, że znamy każdy z jego sekretów.

Z tego powodu uważamy za interesujące podkreślenie w tym przypadku tego Jest kilka elementów, które należy wziąć pod uwagę aby nie ponieść dużych strat treści.

Bez wchodzenia dalej, jeśli nie chcesz stracić swoich grup WhatsApp Gdy zmienisz telefon komórkowy, wystarczy, że będziesz kontynuować czytanie tego artykułu, a dowiesz się, jak łatwo i prosto pozbyć się tego problemu.

Zachowaj WhatsApp, nawet jeśli zmienisz telefon komórkowy

Ostatnio uczyliśmy się, jak oznaczać ulubione wiadomości na WhatsApp, aby zidentyfikować lub spersonalizować kontakt.

Rozmawialiśmy nawet o tym, jak automatycznie wysyłać te wiadomości za pośrednictwem Google Now, ale Dziś chcemy pokazać Wam znacznie bardziej kompleksowe rozwiązaniei konkretne, a nie z dnia na dzień.

Zdarza się, że niestety wielu niczego niepodejrzewających użytkowników, Kiedy zmieniają telefon komórkowy na inny, tracą zawartość i całe kontoże wcześniej nie zadał sobie trudu, aby pozwolić mu je zatrzymać bez problemów.

Jeśli nie chcesz stracić całej zawartości WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić przed zmianą telefonu komórkowego, jest przejdź do Ustawienia, Czaty i połączenia, Kopia zapasowa, aby po przywróceniu zawartości, nie stracić absolutnie nic.

Jednocześnie dobrze jest wiedzieć, że wiele terminali z Androidem ma aktywowany system, dzięki któremu kopiujesz Bezpieczeństwo wiadomości WhatsApp odbywa się automatycznie o drugiej w nocy.

Kiedy już zakończymy tworzenie kopii zapasowych, Nie powinieneś usuwać konta, a tym bardziej, Zamiast tego musisz wziąć nowy telefon komórkowy i zainstalować WhatsApp ze sklepu Google Play na Androidzie, App Store na iPhonie lub dowolnego innego z innego systemu operacyjnego lub z własnej strony internetowej.

Tę sztuczkę, która oczywiście działa tak długo, jak długo utrzymujemy ten sam numer, należy kontynuować przy automatycznej instalacji WhatsApp na nowym smartfonie, aż do momentu, w którym system zapyta nas o Jeśli chcemy przywrócić wszystkie wiadomości i zawartość WhatsApp, na co oczywiście musimy powiedzieć „tak”.

Zmień telefon komórkowy i zachowaj grupy WhatsApp

Jak już powiedzieliśmy, jedną z najczęściej komentowanych obaw użytkowników WhatsApp w przypadku zmiany nazwy jest to, że nie tylko nie chcą stracić aplikacji wraz z jej zawartością, ale nie chcą też rezygnować ze swoich grup, pomimo tego, że czasami chcą zablokować członka lub usunąć wysłaną wiadomość.

Z tego powodu musimy w tym względzie powiedzieć, że jeśli już wiemy, jak nie stracić samej aplikacji, w tym przypadku chcemy skupić się na konkretnej sztuczce, która pozwoli Ci zainstalować WhatsApp na innym nowym terminalunie tracąc grup, do których należysz, a wraz z nimi wszystkich ich wiadomości.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym przypadku, aby nie popełnić poważnego błędu, którego będziesz żałować, jest to, że jeśli usuniemy nasze konto WhatsApp, automatycznie tracimy grupy, więc nie powinieneś tam klikać.

Ważne jest to, że jeśli chcesz zachować grupy WhatsApp, ale zamierzasz zmienić sprzęt, musisz powiadomić twórców komunikatora, ponieważ tylko w ten sposób możesz zachować bezpieczeństwo. że nie stracisz grup ani żadnej innej zawartości.

Ponieważ Każdy numer jest powiązany z ogromną liczbą filmów, wiadomości itp.., a jeśli usuniemy konto, odejdzie wraz z nimi.

Zatem zawsze, pod warunkiem, że zachowujesz ten sam numer telefonu komórkowego, co musisz wykonaj następujące czynności w WhatsApp, strPrzede wszystkim wykonaj kopię zapasową aktualnego stanu aplikacji, wybierając Ustawienia, Czaty i połączenia, Kopia zapasowa, aby nie stracić nawet rozmów z dnia.

Zatem po rozpoczęciu sesji na nowym telefonie komórkowym pojawi się weryfikacyjna wiadomość SMS, a po jej wpisaniu przyjdzie czas na kluczowe pytanie, czy chcemy przywrócić wiadomości z kopii zapasowejna co oczywiście odpowiemy „tak”.

Kiedy to zrobimy, zobaczymy wiadomości, grupy i wszystko w taki sam sposób, w jaki go zostawiliśmy.

Jeśli zrobiłeś wszystko, jak powiedzieliśmy i nie zmieniłeś numeru telefonu komórkowego, nie powinieneś mieć problemów z uniknięciem utraty różnych treści i grup w ramach którego jesteś na WhatsApp, chociaż nadal możesz nam zadać wszelkie pytania.

zachowaj kontakty WhatsApp

Po zakończeniu procesu będziesz mógł zauważyć, że absolutnie wszystko Twoje rozmowy w WhatsApp, łącznie z grupami, są takie, jakie je pozostawiłeś.

Jedyne, co zostaje utracone w tych przypadkach, to tapeta rozmowy, ale to drobnostka. Poza tym, wykonując kroki, o których wspomnieliśmy, nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zmianą telefonu komórkowego bez utraty WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram