Skip to content

Jak zmienić kolory, czcionkę i motyw WhatsApp na Androida lub iPhone’a?

30 de grudzień de 2021

WhatsApp jest prawdopodobnie druga aplikacja z największym zapotrzebowaniem do wymiany wiadomości błyskawicznych na całym świecie, w porównaniu z konkurentem dla systemów operacyjnych iOS, takich jak iMessage, gdzie istnieje wyraźna różnica między nimi.

Cóż, oferują nam wady i zalety korzystania z nich, ale jednym z nich jest punkt bezpieczeństwa i prywatność danych, którą te aplikacje mogą oferować do wszystkich swoich użytkowników i właśnie w tym momencie każda otrzymana wiadomość może być łączem do natychmiastowego oszustwa.

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, to wiesz, że przy wielu okazjach odnosiliśmy się do główne mistyfikacje lub oszustwa WhatsApp, niektóre z nich zupełnie nowe, a inne, które w pewnym momencie już widzieliśmy.

W tym konkretnym przypadku Nie chcieliśmy przestać wspominać o wszystkim związanym z mistyfikacją zmieniających się kolorów w WhatsApp, jeden z najsłynniejszych i w którym wielu upadło, aby później zdać sobie sprawę z oszustwa.

Rzeczywiście, jeśli otrzymasz wiadomość od Zmień kolory WhatsApp, Musisz wiedzieć, że to mistyfikacja, bo choć istnieją metody na zmianę kolorów posłańca, to nie mają one nic wspólnego z tą wiadomością.

Z tego powodu tym razem chcieliśmy przeanalizować oszustwo Zmiana kolorów w WhatsApp, aby poznać wszystkie szczegóły na ten temat. Problemem jest wielu użytkowników zostało oszukanych oszustwa Zmień kolory w WhatsApp.

I z tego powodu uważamy, że wszyscy muszą wiedzieć, że mamy do czynienia z oczywistym kłamstwem. W każdym razie musisz wziąć pod uwagę w takich sytuacjach, że kiedy naprawdę pojawia się nowość dotycząca WhatsApp, sami dbamy o szczegółową analizę.

Jakie oszustwo oferują, aby móc zmieniać kolory WhatsApp

W szczególności mistyfikacja Zmiana kolorów w WhatsApp jest jedną z najstarszych to wiemy w odniesieniu do głównej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie, chociaż mimo to wielu użytkowników nadal się na nią nabiera.

W każdym razie musisz to wiedzieć przesłanie jest odnawiane właśnie po to, by szukać kolejnych ofiar, więc musisz być bardzo uważny.

Zasadniczo mistyfikacja, o której mowa, składa się z sprawić, by ludzie uwierzyli, że jeśli wyślą pieniądze, będą mogli uzyskać dostęp do płatnej wersji WhatsApp Posiada kilka dodatkowych funkcji, np. zmianę kolorów.

Jest to całkowicie fałszywe, ponieważ możemy dokonać tych konfiguracji i dostosowań do naszych rozmów, jeśli mamy na przykład pakiet APK WhatsApp Plus, który możesz pobierz za darmo i bez konieczności wysyłania pieniędzy.

Wystarczy pobrać tylko najnowszą wersję WhatsApp Plus na nasze urządzenia z systemem Android lub iOS i w kilku prostych krokach możesz go skonfigurować Aby korzystać ze wszystkich jego narzędzi, był to główny powód, dla którego wielu użytkowników zdecydowało się go zainstalować i zacząć z niego korzystać.

Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że w zasadzie to nie istnieje, więc wszystko, co musisz zrobić, to Kiedy otrzymasz tę wiadomość, musisz od niej odejść. Osoby, które otrzymają tę wiadomość, proszone są o kliknięcie w link, aby móc udostępnić te informacje wszystkim kontaktom.

Musisz wiedzieć, w takim aspekcie, że nie ma nowej wersji kolorów WhatsApp, więc nie musisz zwracać na to zbytniej uwagi. Wszystko, co zrobią, to zainstalują denerwujące oprogramowanie reklamowe, które może wydobyć wszystkie informacje z telefonu.

Jak zmienić styl czcionki w naszych rozmowach WhatsApp

różne style litery dla WhatsApp

Rzeczywiście, kiedy mówimy o adware, mamy na myśli aplikacje, które bez naszej autoryzacji stale wyświetlają nam reklamy, co w większości przypadków staje się bardzo irytujące.

Musisz wiedzieć w tym zakresie, że jeśli nie chcesz szukać rozwiązań tak nie do zniesienia problemu, Powinieneś uważać na mistyfikacje WhatsApp.

Policja Narodowa nawet wysyła wiadomości, wyjaśniając użytkownikom ryzyko, na jakie narażają się, gdy klikają te wiadomości WhatsApp, które do nich przychodzą, dzieląc się doświadczeniami niektórych z nich. „Wiemy, że chciałbyś mieć jego„ brokatową WhatsApp, ale nie rób sobie nadziei. To bardzo fałszywe: złośliwe oprogramowanie, sms premium lub kradzież danych„, czytamy w oficjalnym alercie.

Zalecamy, aby w przypadku braku tego korzystać z oryginalnego interfejsu WhatsApp Messenger Inc oprócz zawsze aktualizować wersje, aby korzystać z najnowszych oferowanych sztuczek, takich jak zmiana tekstów.

I to w prosty sposób, możesz zastosować te zmiany, używając tylko określonych znaków specjalnych podczas wysyłania naszej wiadomości i będziemy mogli zobaczyć różne oferowane nam opcje takie jak pogrubienie, kursywa, przekreślenie i jednokrotne odstępy.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem. Czy zdarzyło Ci się mistyfikować zmianę kolorów w WhatsApp i jak tego uniknąłeś?

dołącz do naszego kanału telegram