Skip to content

Jak dezaktywować niebieską lub widzianą podwójną kontrolę WhatsApp na Androidzie lub iPhonie?

12 de lipiec de 2021

Teraz bardziej niż kiedykolwiek prywatność stała się nieodzownym wymogiem w aplikacjach, w tym w przesyłaniu wiadomości, jeśli nie podoba Ci się, że wszyscy wiedzą, kiedy czytasz każdą wiadomość, którą do Ciebie wysyłają, pokażemy Ci, jak możesz dezaktywować sprawdź jeszcze razul lub widziany z WhatsApp.

Dlaczego ludzie z WhatsApp są uroczymi, szalonymi ludźmi i uwielbiają to, że nie mamy żadnej prywatności, co oczywiście doceniamy… czekaj, nie, nie mamy.

Od niebieski dwukrotnie sprawdź aktualizację Bóle głowy związane z tym problemem tylko rosły, rosły i rosły aż do dojrzałości, wkrótce po włączeniu tej opcji, która była tak mało potrzebna, jeśli nie absolutnie żadna, wiele negatywnych komentarzy całkowicie przeciwko temu, co zrobił WhatsApp.

I to jest powód, dla którego im nie brakowało, widzieliśmy, jak nasza prywatność Wsadzono ją do toalety iz pięknym uśmiechem na twarzy nacisnęła guzik, by odesłać ją bardzo daleko.

Ale, Ludzie WhatsApp wie, jak rozpoznać, kiedy się myli… prawda? Cóż, coś podobnego i wkrótce pojawiła się nowa opcja, dzięki której można było dezaktywować podwójny niebieski czek. Czy słyszałeś o trzecim znaczniku wyboru? Co to może być, kiedy przybędzie ten trzeci widziany? Nie martw się tym teraz, skupmy się na teraźniejszości.

Zabierz ten okropny popcorn, który zostawili cię na dowodach, gdy czytasz wiadomość i oczywiście w tym momencie musiałeś już odpowiedzieć tak lub tak, to nie jest sen, ta opcja jest łatwa do znalezienia i usunięcia, dlatego nie powinieneś się martwić o dwa niebieskie popcorny i ich bardzo niepożądaną funkcję.

Jak dezaktywować podwójną kontrolę lub widok WhatsApp w Androidzie?

lekcja początkowa, wyłącz podwójne sprawdzenie lub lepiej znany jako niepożądany WhatsApp, jest to prosty proces, który możemy wykonać w kilku krokach, możemy również skorzystać i wprowadzić inne ustawienia bezpieczeństwa lub prywatności, takie jak konfigurowanie naszych statusów WhatsApp, a tym samym zachowanie prywatności po prostu prywatny.

Teraz, jeśli zaczniemy usuwać tę niepożądaną funkcję widziane z WhatsApp. Ponieważ jest to zbyt proste i wymaga jedynie aktualizacji WhatsApp, aby uniknąć problemów z działaniem.

  • Spełniając to wymaganie, po prostu otwórz aplikacja WhatsApp
  • Dotknij ikony trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu i
  • Później Przejdź do ustawień
  • Po na koncie, które jest Pierwsza opcja i ma ikonę klucza
  • Wybierz Prywatność (ma ikonę kłódki) i w tej sekcji musisz odznaczyć pole, które mówi „Potwierdzenie przeczytania”.

Jak widać w sekcji prywatności, masz kilka dodatkowych opcji, które pozwolą ci lepiej kontrolować swoje dane kontaktowe i je ograniczyć. tylko do Twoich kontaktów.

Powinieneś wiedzieć, że wysłać wiadomości od WhatsApp Nie jest konieczne dodanie tej osoby do listy kontaktów, jeśli nie chcesz, możesz kontynuować bez dodawania jej do swojego planu, ale możesz wymieniać wiadomości tak, jak z każdym kontaktem.

Wyłącz niebieskie lub widoczne podwójne sprawdzenie na iOS

Dla użytkowników jabłek mamy też procedurę, nic skomplikowanego i to Ci pozwoli ciesz się większą prywatnościąAlbo nie masz czasu lub odwagi, aby odpowiedzieć, albo musisz poczekać rozsądnie, aby lepiej przemyśleć swoją odpowiedź, ale chcesz przeczytać wiadomość i nie pozostawić żadnego śladu, dezaktywacja czeku jest zdecydowanie najlepszą opcją.

dezaktywuj widziany WhatsApp

W przypadku iOS jest praktycznie tak samo, będziemy musieli przejść do aplikacji WhatsApp, a następnie przejść do części Ustawienia a potem skończ za Konto, teraz w Prywatność W przypadku Androida mamy opcję, o której mówiłem powyżej: Przeczytaj potwierdzenie, odznacz tę opcję.

Pamiętaj, że jeśli masz wyłączone potwierdzenie odczytu, aby nikt nie mógł zobaczyć, czy czytasz wiadomości, czy nie, u innych też tego nie zobaczysz, to znaczy, nie będziesz w stanie zobaczyć, czy ktoś przeczytał Twoją wiadomość, czy nie, dotyczy to wszystkich, czyli Androida lub iPhone’a, więc pamiętaj o tym małym szczególe. Pomijając to, w końcu dwa niebieskie czeki nie będą się już pojawiać.