Skip to content

Jak zmienić numer WhatsApp bez utraty kontaktów, czatów i rozmów

16 de wrzesień de 2021

Aby korzystać z WhatsApp, konieczne jest zweryfikowanie konta aplikacji za pomocą numeru telefonu, który jest ważny i działa. To wcale nie jest skomplikowane i w ten sposób upewniasz się, że tylko Ty możesz korzystać z tego konta WhatsApp i nikogo innego. Proces weryfikacji numeru jest sprawiedliwie prowadzony po prostu instalujesz aplikację, ale nie wiesz, jak zmienić numer WhatsApp bez utraty kontaktów?

Tutaj nie ma już nic kierowanego w danej aplikacji, więc musisz zwróć się do internetu, jeśli nie wiesz, na szczęście dzisiaj zobaczymy właśnie to I powiem Wam, że jest to całkiem proste i przede wszystkim bardzo szybkie.

Zmień numer WhatsApp

 • Pierwszą rzeczą, jaką zamierzamy zrobić, to pobrać i zainstalować aplikację WhatsApp.
 • W prawym górnym rogu będziesz mógł zobaczyć trzy poziome punkty, co musisz zrobić, to nacisnąć te punkty i pojawi się rozwijane menu. W tym menu powinieneś poszukać opcji Ustawienia i naciśnij na to.
 • Teraz będziesz musiał iść do tego, który mówi Rachunek.
 • Jeśli spojrzysz nieco niżej, zobaczysz opcję „Zmienić numer”.
 • Pojawi się komunikat ostrzegawczy z informacją, że zmiana numeru spowoduje migrację konta wraz ze wszystkimi danymi i rozmowami, kontaktami itp. Wszystko na nowy numer, którego chcesz użyć.
 • Umieść dalej i na następnym ekranie musisz podać numer, z którego wcześniej korzystałeś i nowy numer, którego będziesz używać poniżej.
 • Po tym musisz kliknąć przycisk z napisem OK w prawym górnym rogu.

Jak potwierdzamy zmianę numeru WhatsApp

Po zmianie numeru WhatsApp teraz Twoje kontakty będą nadal działać normalnie, ponieważ są zaplanowane na urządzeniu mobilnym, a nie w samej aplikacji. Jedyną rzeczą jest to, że będziesz musiał wyślij nowy numer do wszystkich swoich kontaktów, Ponieważ stare rozmowy, które z tobą prowadzili, nie będą już działać, więc jeśli spróbują wysłać ci wiadomość za pośrednictwem tych rozmów, w zasadzie do nikogo nie dotrą.

Ale to by było na tyle, nie jest to trudne i zajmuje ci najwyżej dwie minuty, wiesz jak zmienić mój numer WhatsApp bez utraty kontaktów, co jest dość łatwe. Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak zawsze, możesz zostawić je poniżej w sekcji komentarzy.

Nasz numer telefonu jest niezwykle ważny, gdy korzystamy z WhatsApp. Konto, które posiadamy w tej aplikacji jest precyzyjnie tworzone poprzez nasz numer telefonu. Problem pojawia się, gdy chcemy zmienić ten numer.Jak zmienić numer WhatsApp bez utraty rozmów? Dzisiaj zobaczymy to dogłębnie.

jak możesz zmienić numer WhatsApp?

Zmień numer WhatsApp bez utraty czatów

To normalne, że od czasu do czasu, z różnych powodów, musimy zmienić numer. Tematem jest Jak to zmienić na WhatsApp? To jest możliwe? Czy konieczne jest odinstalowanie WhatsApp lub WhatsApp plus? To łatwiejsze niż sobie wyobrażasz i zaraz to zobaczymy.

 • Najpierw musisz otworzyć WhatsApp lub pobrać go ze Sklepu Play
 • Następnie przechodzisz do ustawień, znajduje się w prawym górnym rogu, w trzech punktach
 • Teraz musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane konto
 • Następnie przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Zmień numer”
 • Tutaj musisz dodać numer, który miałeś, a następnie dodać nowy numer
 • Gdy będziesz gotowy, kliknij „OK”

Jak zmienić numer WhatsApp bez utraty rozmów

Musisz pamiętać, że osoby, które zaplanowały, są nadal jak zwykle. Chodzi o to, że będą musieli ponownie zaplanować cię. Jeśli zmienisz swój numer i nie dokonasz tych zmian, możesz korzystać z WhatsApp, problem będzie, gdy będziesz musiał zmienić urządzenia.

Tak więc, gdy tylko zmienisz numer, a także WhatsApp, będziesz musiał powiedzieć wszystkim swoim kontaktom, że zmieniłeś numer telefonu, aby mogli Cię ponownie dodać. Ale dobrą rzeczą jest to, że nie stracisz absolutnie niczego, bo jedyne co jest modyfikowane to właśnie numer telefonu i nic więcej.

zmienić numer WhatsApp bez utraty kontaktów

WhatsApp to aplikacja, z której zwykle korzystamy codziennie, jest to aplikacja, z której najczęściej korzystamy w ciągu dnia, dlatego tak ważne jest, aby w przypadku decyzji o zmianie numeru można było odzyskać rozmowy, wiadomości WhatsApp i powiadom również swoich znajomych. Dobrą rzeczą byłoby, abyś utworzył listę dystrybucyjną komentującą, jaki jest twój nowy numer.

W ten sposób wszystkie Twoje kontakty będą mogły dodawać, a Ty nie będziesz musiał wysyłać wiadomości po wiadomości, co może być dość pracochłonne. Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak zmienić numer WhatsApp bez utraty rozmów, możesz to zostawić w komentarzach poniżej.