Skip to content

Jak zmienić nazwę w powiększeniu przed dołączeniem do spotkania z telefonu komórkowego? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

W ostatnich latach postęp technologiczny był tak gwałtowny, że teraz możesz organizuj spotkania i konferencje zdalnie z telefonu komórkowego. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że proste rzeczy, takie jak zmiana nazwy w Zoom, można zrobić w ciągu kilku sekund, dzięki czemu doświadczenie jest bardziej znośne.

Zoom jest jedną z wiodących platform wideokonferencyjnych dostępnych obecnie na rynku; Chodzi o to, że chociaż prawdą jest, że w cyfrowym świecie rzeczy tak podstawowe, jak chodzenie na spotkanie służbowe lub oglądanie zajęć, stały się całkowicie zaawansowane i można je teraz wykonywać zdalnie.

Czy wiesz, dlaczego Zoom stał się tak popularny w ostatnim roku?

Aplikacja Zoom stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w ostatnich miesiącach, I nie jest tajemnicą, że trwający od początku 2020 roku kryzys zdrowotny całkowicie zrewolucjonizował działania tak proste, jak uczęszczanie na zajęcia, ubieganie się o pracę, a nawet rozmowa ze znajomymi.

Wielu użytkowników miało wątpliwości, które platformy do wideokonferencji są lepsze. W odwiecznej debacie pojawiły się wątpliwości, czy Google Meet jest lepsze niż Zoom; a prawda jest taka, że ​​pomimo minimalnych różnic, Zoom ustawił się jako najszybszy i najbardziej intuicyjny interfejs, więc jest tak ceniony przez wielu.

Teraz należy wspomnieć, że centrum jest Zoom wirtualne spotkania gdzie tysiące użytkowników zbiegają się, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, do których można ich dodać za pomocą kodów.

Pomimo tego, że jest znany jako aplikacja do wirtualnych spotkań roboczych, jego zastosowanie rozszerzyło się na placówki edukacyjne, spotkania towarzyskie między przyjaciółmi, a nawet jako medium strumieniowe. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że pomimo dość zaawansowanego rozwoju, Zmiana imienia i nazwiska w Zoom jest tak prosta, jak utworzenie konta w aplikacji.

Dowiedz się, jak zmienić nazwę w Zoom bez konieczności wstawania z kanapy

Zaczynać, Rejestracja w Zoom jest dość prostym zadaniem i możesz to zrobić za pośrednictwem jego oficjalnej strony lub pobierając aplikację bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Jedną z najbardziej wyróżniających się cech Zoom jest to, że jest to aplikacja, którą można pobrać na urządzenia mobilne, a jednocześnie zmianę nazwy w Zoom można wykonać za pomocą tej samej aplikacji.

Wątpliwości co do zmiany użytkownika czy zdjęcia profilowego jest wiele, gdy chcesz rozpocząć spotkanie i oczywiście chcesz zostać zidentyfikowany. Z tego powodu platforma oferuje dość intuicyjny interfejs, który pomoże Ci krok po kroku przeprowadzić tę akcję. Jednak, aby zmienić nazwę w Zoom wystarczy wykonać następujące czynności:

zaczynać, warto wspomnieć, że Zoom na co dzień koncentruje się na ulepszaniu swojej polityki prywatności aby zapewnić komfortowy i bezpieczny pobyt wszystkim jej użytkownikom.

powiększanie ekranu

Bezpośrednio z ustawień

Teraz, kiedy chcesz zmień swoje imię w Zoom Przed rozpoczęciem spotkania za pośrednictwem aplikacji możesz to zrobić na dwa sposoby; Pierwsza jest bezpośrednio z profilu, gdzie pojawi się nazwa, na którą się zarejestrowałeś i po prostu klikając „edytuj”, a następnie zapisując zmiany, zostanie zmieniona automatycznie.

Przed wejściem na spotkanie

Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się wejść na spotkanie z nazwą inną niż ta w profilu, powinieneś przejść do poniższego elementu tylko wtedy, gdy masz zamiar wprowadź kod ID, aby dołączyć do spotkaniai gdzie pojawia się opcja edycji lub dostosowania pseudonimu, który chcesz mieć podczas spotkania.