Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika na Twitterze? – Edytuj zdjęcie profilowe i nie tylko

14 de listopad de 2021

Platforma Twitter zdołała pozycjonować się jako ulubiona sieć społecznościowa dla wielu użytkowników. Nawet każdego dnia do tej wspaniałej społeczności użytkowników Twittera dodawane są kolejne, dzięki czemu można cieszyć się interaktywnym doświadczeniem zapewnianym przez tę platformę. Na ta platforma pozwala dzielić się informacjami i dodaj jatuszem na zdjęciu lub filmie, który towarzyszy treści tekstu. To robi różnicę w stosunku do innych sieci społecznościowych.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś i nie masz konta na Twitterze, zapraszamy do tego. Istnieje wiele funkcji dostępnych dla użytkowników, jedną z nich jest edytować nazwę swojego profilu, które możesz szybko i łatwo modyfikować. Dlatego sugerujemy dalszą lekturę artykułu, aby móc dowiedzieć się, jakie są niektóre względy przy zmianie nazwy użytkownika na Twitterze i jak edytować zdjęcie profilowe.

Jakie punkty należy wziąć pod uwagę, edytując nazwę swojego profilu na Twitterze?

Na platformie Twitter nazwa użytkownika jest tą, której będziesz używać do logowania się do Twittera i będzie widoczna podczas wysyłania, odbierania wiadomości i odpowiedzi. Podczas edytowania nazwy użytkownika musisz się upewnić, że nie był zajęty przez innego użytkownika, to znaczy, że jest dostępny. Ale oprócz tego istnieją pewne aspekty, które należy wziąć pod uwagę podczas edytowania nazwy profilu na Twitterze.

Długość nazwy użytkownika

Twoja nazwa użytkownika musi zacznij od znaku @ i to musi mieć rozszerzenie do 15 znaków co najwyżej może być mniejsza niż ta kwota, ale nie większa niż ustalona. Ponadto ta nazwa użytkownika musi być unikalna, nikt inny nie powinien jej mieć na Twitterze. Po zmianie użytkownika Twoje kontakty będą mogły zobaczyć tę nową nazwę na swoich kontach, pozostawiając dostępną poprzednią nazwę użytkownika.

Brak spacji

Podczas tworzenia konta na Twitterze nazwa użytkownika nie może zawierać spacji. Znaki, które musi zawierać nazwa użytkownika, którą chcesz umieścić na swoim koncie na Twitterze, musi zawierać litery, cyfry, a także podkreślenia. Ale nie może być spacji, z tego powodu musisz użyć podkreślenia, aby wypełnić tę spację w nazwie użytkownika. W przeciwnym razie nazwa ta nie zostanie zaakceptowana, ponieważ nie spełnia wymagań.

Ile razy możesz zmienić nazwę użytkownika na Twitterze?

Zmiana lub modyfikacja nazwy użytkownika konta w aplikacji Twitter to dość prosty i szybki proces. Jeśli wygenerowałeś swoją nazwę użytkownika, ale zdajesz sobie sprawę, że wybrana przez Ciebie nazwa Ci nie odpowiada, możesz przystąpić do jej zmiany i robić to kiedy tylko możesz i tyle razy, ile chcesz, ale musisz wziąć pod uwagę, że jeśli masz zweryfikowane konto, stracisz ten znak weryfikacyjny, zwykle reprezentowana niebieską plakietką, która pokazuje, że jesteś prawdziwym użytkownikiem, a nie robotem.

Jak zmienia się nazwa użytkownika, zdjęcie profilowe i zdjęcie w nagłówku na tej platformie?

aplikacja twitter na urządzenia mobilne

Aby zmienić swoją nazwę użytkownika i profil na Twitterze, otwórz ekran główny i kliknij nazwę użytkownika. Kliknij ustawienia. Otworzy się okno zawierające wszystkie informacje o Twoim koncie. zlokalizujesz nazwę użytkownika, napisz imię, które chcesz, sprawdź, czy jest on dostępny na platformie i na dole ekranu kliknij przycisk Zapisz zmiany, wprowadź hasło, za pomocą którego wchodzisz na swoje konto na Twitterze. I ponownie kliknij Zapisz zmiany.

Na ekranie zobaczysz powiadomienie o zapisanej konfiguracji. Aby zmienić nazwę i zdjęcie profilowe, przejdź do Edytuj profil. Tam możesz zmienić swoje imię, skróć nazwisko i kliknij Zapisz zmiany. Ponownie przejdź do Edytuj profil i kliknij obraz zdjęcia profilowego, zostanie wyświetlonych kilka opcji i musisz wybrać Prześlij zdjęcie. Przeniesie Cię do folderu na pulpicie lub galerii na telefonie komórkowym i wybierze zdjęcie, które chcesz umieścić na swoim profilu. Ustawiasz i zmieniasz rozmiar zdjęcia w polu i klikasz Zastosuj. Aby zmienić panel, wykonaj te same kroki, kliknij Zastosuj i zapisz zmiany.

dołącz do naszego kanału telegram