Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika na moim koncie TikTok?

6 de luty de 2022

W świecie wirtualnym z biegiem czasu pojawiły się różnorodne aplikacje, które miały ogromne znaczenie w świecie cyfrowym. Jeden z najczęściej używanych dzisiaj to aplikacja TikTok. Głównym celem tej aplikacji jest możliwość wgrywania krótkich filmów, które nie mogą przekraczać 3 minut. Ponadto za pośrednictwem TikTok możesz wysyłać wiadomości, edytować filmy, a nawet przeglądać historię filmów oglądanych w TikTok.

Profil konta można spersonalizować danymi osobowymi administratora, ustalając żądaną nazwę obok nazwy użytkownika. Należy jednak zauważyć, że podczas tworzenia konta TikTok zostanie ono utworzone z ustawionym przez system użytkownikiem, jednak istnieje możliwość edycji według własnych preferencji. Dlatego z tego artykułu dowiemy się o tej alternatywie.

Jak wybrać najlepszą nazwę dla mojego konta TikTok?

Jak wspomniano powyżej, konto TikTok w momencie tworzenia zostanie utworzone z użytkownik podany przez system. Możesz go jednak edytować zgodnie z własnymi preferencjami. Najlepszym sposobem na wybranie nazwy użytkownika, która najlepiej pasuje do Twojego konta, jest przede wszystkim weryfikacja tego, co najbardziej odpowiada Twoim gustom i co chcesz stworzyć za pomocą konta.

Generalnie osoby korzystające z TikTok, zwykle tworzą swoich użytkowników łącząc swoje imię i nazwisko. Należy zauważyć, że nie wszystkie kombinacje są dostępne, ponieważ niektóre nazwy są odkładane na bok i używane przez inne konta TikTok. Idealnie jest więc, abyś szukał tego, co uważasz za najbardziej uderzające dla ciebie, najlepszej kombinacji twoich imion lub czegoś, z czym się identyfikujesz.

kobieta trzymająca telefon

Jak zmienić nazwę użytkownika w TikTok?

Konto TikTok oferuje osobom, które z niego korzystają, możliwość zmiany wieku w profilu TikTok, a także zmianę nazwy użytkownika w zupełnie prosty i wygodny sposób. za pomocą dwóch bezpiecznych opcji. Oto te, które zostaną wymienione poniżej:

w aplikacji

Główną opcją zmiany nazwy użytkownika jest przez aplikację pobierane na urządzenie mobilne. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. To musi wejdź do głównego profilu Twojego konta.
 2. Tam powinieneś przejść do prawego dolnego rogu, odnajdując opcję „Edytuj”
 3. Kliknij „Edytuj profil”
 4. Będziesz mieć możliwość zmiany nazwy użytkownika.
 5. Musisz tam napisać opcję, która Twoim zdaniem jest najlepsza dla Twojej nazwy użytkownika.
 6. Po wprowadzeniu strona poinformuje Cię, czy ta nazwa użytkownika jest dostępna.
 7. Jeśli jest dostępny, zostaniesz kliknięty „Zaakceptuj i zapisz”
 8. W ten sposób zmienisz nazwę użytkownika swojego konta TikTok za pośrednictwem aplikacji.

Ze strony internetowej

Innym sposobem zmiany nazwy użytkownika dla konta TikTok jest strona główna TikTok Web. To całkowicie bezpieczna opcjaW tym celu należy wykonać następujące kroki:

 1. Wprowadź główny profil swojego konta. Oznacza to, że kliknij „I”
 2. Tam kliknij opcję „Edytuj profil”.
 3. Wśród opcji, które się pojawią, będziesz mógł edytować swoją nazwę użytkownika.
 4. Aby to zrobić, musisz napisać nazwę, której chcesz użyć jako nazwy użytkownika i zapisz go, aby można go było modyfikować w swoim profilu.

Jak długo muszę czekać na zmianę nazwiska?

Jeśli wcześniej zmieniłeś nazwę użytkownika na swoim koncie TikTok i chcesz zmienić ją ponownie na inną. Musisz poczekać 30 dni zrobić to ponownie. Zasady akceptacji nazwy użytkownika muszą zawierać tylko litery, cyfry, punkty pośrednie, a nawet podkreślenia.

Podobnie należy pamiętać, że w opcjach konfiguracji profilu istnieje również opcja odblokowania profilu TikTok z ustawień móc cieszyć się filmami ponieważ możesz cieszyć się ustawianiem nowych nazw użytkowników w swoim profilu.

trzymając telefon z tiktok

Jak usunąć nazwę użytkownika z filmów TikTok?

TikTok ma tę cechę, że ustanawia znak wodny w opublikowanych filmach, to znak wodny zawiera logo TikTok obok nazwy użytkownika osoby, która przesłała film. Jeśli chcesz usunąć tę nazwę, możesz to zrobić, wykonując następujące czynności:

 1. Przede wszystkim musisz mieć zainstalowaną aplikację TikTok.
 2. Musisz także kliknąć „wybierz wideo”
 3. Kliknij opcję „Usuń logo”
 4. Później musisz wybrać wideo TikTok, którego nazwę użytkownika chcesz usunąć.
 5. Musisz przesunąć znak wodny, aż to prostokątne pole zniknie z widoku.
 6. Musisz kliknąć „Zapisz” i dotknij ikony sprawdzania.
 7. Po wykonaniu tej czynności wideo TikTok można udostępnić na dowolnym innym koncie, a także zapisać na urządzeniu, bez konieczności umieszczania na urządzeniu znaku wodnego nazwy użytkownika.

dołącz do naszego kanału telegram