Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika na moim koncie na Instagramie — szybko i łatwo

12 de grudzień de 2021

Biorąc pod uwagę zakres Instagrama jako platformy i sieci społecznościowej, wiemy to nie jest przestrzenią statyczną, Bo jeśli tak, to by to nie zadziałało: Instagram, między innymi, umożliwia zmianę konta osobistego na konto firmowe i odwrotnie. To zrozumienie, że potrzeby nie zawsze są takie same, a personalizacja jest kluczem do sukcesu w każdej przestrzeni, w której użytkownik ma tak wiele interakcji i ekspozycji.

W związku z tym nazwa użytkownika nie spełnia żadnego wyjątku w ramach tej bezpłatnej reguły konfiguracji i można zmienić bez żonglowania, lub włóż wiele godzin wysiłku. W ten sposób będziesz mieć swobodę modyfikowania swojego Nazwa Użytkownika Za każdym razem, gdy chcesz dokonać zmiany, myślisz o odświeżeniu nazwy firmy lub nie czujesz się już w zgodzie z wcześniej umieszczoną kombinacją.

Jaka jest nazwa użytkownika na Instagramie?

To jest podstawowa identyfikacja oferowany przez serwis społecznościowy, który jest unikalny i niepowtarzalny, za pomocą którego można zlokalizować użytkownika zarejestrowanego na platformie. Jest to sposób na zarządzanie różnymi kontami powiązanymi z telefonem komórkowym, bez przypominania lub dopasowywania innego już utworzonego na Instagramie.

Jest to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na lokalizowanie osób lub marek, ponieważ mając dokładność danych Nazwa Użytkownika niemożliwe będzie popełnianie błędów, podążanie za niewłaściwą osobą lub zatracenie się we wszystkich dostępnych opcjach. Jest identyfikowany przez inicjał „@”, który informuje nas, że jest to kombinacja (alfanumeryczna lub składająca się tylko z liter), która charakteryzuje użytkownika i służy jako dowód osobisty.

Ponieważ jest to dane dla wyszukiwarek, można wpisać dowolną frazę lub kod, niezależnie od tego, czy jest to rodzaj „nazwy artystycznej” czy pseudonimu, w przypadku kont osobistych: nie musisz ujawniać danych osobowych, chociaż nic nie wyklucza, że ​​sama nazwa użytkownika składa się z imienia subskrybenta.

W przypadku firm konieczne jest, aby powiedziane użytkownik jest jasne, a najlepiej po prostu podaj nazwę marki. A to z uwagi na fakt, że w wielu przypadkach wyszukiwania na poziomie biznesowym (lub jeśli chodzi o influencerów) są przeprowadzane zgodnie z tym, jak brzmi marka: Bardzo rzadko jest wiedza o tym, jak pojawia się na Instagramie; więc nazwa użytkownika powinna być łatwa do zlokalizowania.

Jak mogę zmienić nazwę użytkownika na Instagramie?

Jeśli masz identyfikator marki, który nie jest zwięzły lub zawiera wiele znaków i cyfr, które komplikują wyszukiwanie … Nie martw się, to można modyfikować. Podobnie, jeśli chcesz zmienić swoją osobistą nazwę użytkownika, możesz to zrobić w ustawieniach profilu w kilku prostych krokach.

Najpierw wejdź do aplikacji Instagram i wejdź do swojego profilu, wpisując zdjęcie identyfikacyjne swojego konta w prawym dolnym rogu. Kliknij sekcję „Edytuj profil”, a zobaczysz, jak znajdziesz miejsca, które zawierają Twoje aktualne informacje i co klikając na nie możesz przepisać Informacja.

kroki, aby łatwo zmienić nazwę użytkownika na Instagramie

Pierwszym z nich jest nazwa główna, która ma bardziej formalny kontekst; zwykle pokazuje prawdziwe imię i nazwisko użytkownika: jest to kombinacja składająca się głównie z liter i oddzielona spacjami. Tuż poniżej znajdziesz nazwę użytkownika, reprezentowane bez znaku „@” co go charakteryzuje.

Aby to zmienić, kliknij to miejsce: Na ekranie otworzy się osobna zakładka, w której zobaczysz tylko pole tekstowe i informację, że nie będziesz mógł go modyfikować przez okres 14 dni. Tutaj będziesz musiał tylko wybierz kombinację, która najbardziej Ci się podoba.

Co mogę zrobić, jeśli wybrana przeze mnie nazwa użytkownika na Instagramie nie jest dostępna?

Ponieważ są to nazwy użytkowników, których nie można powtórzyć, gdy fraza lub kombinacja jest zajęta przez kogoś, nie jest już dostępna dla innych kont w sieci społecznościowej. W ten sposób musisz użyj różnych alternatyw za pomocą cyfr lub dozwolonych znaków, takich jak kropki, łączniki, podkreślenia i tym podobne. Spowoduje to dodanie nowego znaku, który będzie odróżniał się od innych Nazwa Użytkownika Podobnie.