Skip to content

Jak zmienić nazwę na czacie na Instagramie? – Łatwy przewodnik

16 de listopad de 2021

Jedną z ulubionych sieci społecznościowych ludzi jest Instagram ze względu na łatwość obsługi i dużą liczbę funkcji aplikacji mobilnej, jeśli chodzi o edycję zdjęć i filmów. Ale Instagram ma nie tylko funkcje edycji zdjęć, ale dzięki niemu możesz komunikować się z innymi użytkownikami za pomocą bezpośrednich wiadomości. Tutaj zobaczysz jak możesz zmienić nazwy swoich czatów i jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Instagramie.

Jak zmienić nazwę użytkownika na Instagramie?

Nazwa użytkownika na Instagramie jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej Twoi obserwatorzy mogą Cię znaleźć i zobacz treści, które publikujesz na swoim koncie. Być może uważasz, że nazwa użytkownika, którą masz w tej chwili, nie jest zbyt dobra. Dlatego chcesz to zmienić i możesz to zrobić w ten sposób z dowolnego z tych urządzeń.

Z aplikacji

Aby zmienić nazwę swojego użytkownika na Instagramie z poziomu aplikacji, musisz wejść na swój profil. Kiedy już jesteś w swoim profilu, naciśniesz na edycję profilu, to jest na podświetlonych historiach. Jak tylko to menu się otworzy będzie nazwą użytkownika, link do Twojego użytkownika i biografię. Tam możesz zmienić swoją nazwę użytkownika i dodać nową.

Przez Internet

Teraz, aby zmienić swoją nazwę użytkownika ze strony Instagram, musisz również wyszukać Twoje zdjęcie profilowe na ekranie. Będzie to na górze paska, gdzie znajduje się kilka ikon, to będzie ostatnia. Gdy będziesz w swoim profilu, obok Twojej nazwy użytkownika pojawi się opcja edycji profilu, którą klikniesz.

Następnie ustawisz kursor na napisie „Nazwa użytkownika”, aby móc usunąć zapisaną i zapisać nową nazwę, którą chcesz dodać. Jeśli żaden użytkownik nie ma tej nazwy, będzie mógł ją później zmienić, wystarczy kliknąć akceptuj, aby ta akcja została wykonana.

Jak zmienia się nazwę rozmowy grupowej w Instagram Direct?

Aby zmienić nazwę użytkownika swojego Instagrama, musisz wejść do aplikacji i po prawej stronie ekranu tuż powyżej. Następnie wyszukasz czat grupowy, którego nazwę chcesz zmienić i wprowadzisz go. Klikasz nazwę czatu, a następnie będziesz musiał ponownie kliknąć nazwę, aby rozpocząć dyktowanie. Potem po prostu idź do musi napisz nowe imię tego czatu i klikniesz Zakończ.

Czy możesz umieścić wiele pseudonimów na czatach na Instagramie?

osoba korzystająca z instagrama

Zmiana nazwy czatów możliwa jest również w bezpośrednich wiadomościach głosowych lub tekstowych na Instagramie. Pomoże Ci to szybciej zidentyfikować kontakt, a tym samym nie rozpaczliwie go szukać. Aby to zmienić, musisz wejść na bezpośrednie wiadomości i zlokalizować czat z tą osobą, wejść na czat i kliknąć nazwę, a następnie ponownie nacisnąć nazwę i usunąć tę, którą już masz. Po usunięciu go już możesz napisać nowa nazwa tego czat.

Czy krótkotrwałe rozmowy również mogą mieć aliasy?

Jedną z najlepszych funkcji, które zostały dodane do Instagrama, jest tryb efemeryczny w czatach. Dzięki tej opcji możesz usuwaj wiadomości automatycznie. Jeśli chcesz zmienić nazwę tego czatu, aby nie wzbudzać podejrzeń, możesz to zrobić w taki sam sposób, jak w przypadku pozostałych metod. Aby zmienić nazwę grupy publicznej lub innego czatu, ta metoda będzie działać dla Ciebie w ten sam sposób.

dołącz do naszego kanału telegram