Skip to content

Jak zmienić nazwę grupy WhatsApp na Androidzie i iPhonie

24 de sierpień de 2022

komunikator WhatsApp jest komunikator z ponad miliardem użytkowników obecnie z możliwością tworzenia i zmienić nazwę grupy WhatsApp Messenger, w tym artykule wyjaśnimy, jak to zrobić.0

Jeśli porównamy aplikację z daty jej premiery w 2009 roku z aplikacją dostępną dzisiaj, to widać, że Przeszła niezliczone zmiany.

Oczywiście wszystkie zorientowane na poprawę, zarówno estetyczne (w zakresie interfejsu), jak i funkcjonalne wdrażanie zarówno autorskich narzędzi, jak i tych zaczerpniętych z innych aplikacji, np. możliwość tworzyć naklejki (wzięte z bardzo podobna aplikacja o nazwie Telegram) ponieważ jego twórcy nie przestali pracować nad nim stale się poprawiać ta świetna aplikacja.

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji, która została zaimplementowana w tej aplikacji, jest możliwość tworzenia czatów WhatsApp grupa komunikatorów w którym możesz mieć jedno okno czatu z dużą liczbą osób jednocześnie.

Grupy WhatsApp są niezwykle praktycznym narzędziem dla zebrać się w jednym miejscu do grupy ludzie, którzy mają wspólne zainteresowania. Mogą stać się denerwujące tylko wtedy, gdy jest to nadmiernie aktywna grupa, mająca ciągłe powiadomienia na czacie. Jednak dzięki rozwojowi będziemy mogli również uciszyć tego typu grupy.

Może istnieć różnorodny powody dlaczego chcesz zmienić nazwę grupy WhatsApp Messenger, mogą to być aktualizacje, które chcesz do niego wprowadzić lub chcesz przekierować go do zupełnie innego motywu.

Jak zmienić nazwę czatu WhatsApp na Androidzie lub iPhonie?

TAk Co chcesz To jest zmień imię jednego z twoich Grupa komunikatora WhatsApp:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejdź na listę aplikacji swojego telefonu komórkowego:

  • Kliknij ikonę przez WhatsApp.
  • Po wprowadzeniu aplikacji, przesuwaj się między wszystkimi czatami które zachowałeś
  • Poszukaj czatu grupowego której nazwę chcesz zmienić.

Po określeniu czatu grupowego, któremu chcesz nadać nową nazwę, kliknij go, co spowoduje natychmiastowe otwarcie wspomnianego czatu.

W jej obrębie naciśnij trzy białe kropki znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Otworzy się panel kilka opcje dotyczące czatu, w którym aktualnie się znajdujemy. Ale tylko będziesz musiał naciśnij palcem na opcję który mówi: „informacje. z grupy”.

Ta opcja przeniesie nas do nowego okna, w którym wszystkie informacje z tego czatu grupowego zostaną odzwierciedlone w tym obecną nazwę grupy, którą chcemy zmodyfikować. Teraz następną rzeczą do zrobienia jest zmiana nazwy grupy WhatsApp Messenger na telefonie komórkowym.

Pierwszą rzeczą, którą zrobisz, to kliknij ikonę białego ołówka. Zwykle znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, obok aktualnej nazwy grupy czatu.

Po kliknięciu ikony ołówka zostaniemy przekierowani do sekcji, w której możemy zmienić nazwę grupy gdzie jesteśmy.

jak zmienić nazwę grupy WhatsApp?

Kto może zmienić nazwę grupy WhatsApp?

Należy pamiętać, że aby móc wykonać tę akcję, musimy pełnić rolę administratora grupy, ponieważ administratorzy mają do dyspozycji pewne wyłączne funkcje, chociaż dostęp do kilku z nich można uzyskać nawet bez bycia administratorem.

Jeśli mamy autoryzację, możemy wpisać nową nazwę czatu grupowego, możemy również zawrzeć w tym dowolną ikonę zaznaczenia, która komunikator WhatsApp dostępne do naszego użytku.

Po zakończeniu pisania i projektowania nowej nazwy czatu grupowego wystarczy kliknąć „w porządku” znajduje się w prawej dolnej części ekranu, aby modyfikacja została ostatecznie zastosowana.

Proces nie jest trwały, a nazwa czatu grupowego można modyfikować tyle razy, ile chcesz. Po wykonaniu tej czynności nowa nazwa będzie widoczna dla wszystkich członków należących do tego czatu grupowego więc nie ma nic innego do roboty.

Gratulacje, właśnie zmieniłeś nazwę swojego Czat grupowy od Twoje urządzenie mobilne!

dołącz do naszego kanału telegram