Skip to content

Jak zmienić lub umieścić obraz tła, kolor lub zdjęcie na mojej klawiaturze Androida lub iPhone’a?

12 de czerwiec de 2022

Chcesz wiedzieć Jak umieścić obraz tła na klawiaturze? W Androidzie możemy umieścić w tle prawie wszystko. Mamy wiele opcji, od tapety po tło zamka.

Tak jak środki można wykorzystać na czatach WhatsApp, także na klawiaturach możemy uczciwie wykorzystać fundusze. W ten sposób możemy maksymalnie dostosować dane urządzenie. Istnieje wiele metod i aplikacji, które pomagają nam dostosować nasz telefon, możemy nawet zainstalować klawiaturę iPhone’a na telefonie komórkowym z Androidem.

Jak dodać tło do klawiatury?

Android daje nam możliwość absolutnie dostosuj każdy jego zakątekmożna go pozostawić w zupełnie inny sposób niż jakikolwiek inny interfejs tego systemu operacyjnego, który widzieliśmy, jedna z tych możliwości znajduje się w klawiaturze Androida, gdzie możesz umieścić obraz tła, który pobierzesz lub nawet zrobisz sam.

Zanim zaczniesz uczyć Cię, jak zacząć dostosowywać klawiaturę, ważne jest, abyś wiedział co zamierzasz w nim umieścić, gdy go dostosujesz?. Dziś jest wiele miejsc do pobierz tapetyktóre mogą pomóc w uzyskaniu obrazów do umieszczenia na klawiaturze, a przy okazji możesz umieścić inną tapetę na telefonie komórkowym.

Chociaż wielu lubi kłaść tapety, takie jak Gwiezdne Wojny, aby spersonalizować swoje urządzenianależy zauważyć, że pobierając aplikację, która pomaga dostosować klawiaturę, zawsze możesz użyj bardziej poważnych lub kolorowych motywów które są domyślnie dostarczane z aplikacją.

W tym samym czasie możesz uzyskać motywy na klawiaturę bezpośrednio ze sklepów z aplikacjamina Androida lub iOS. Dlatego dostosowanie tego typu jest bardzo proste, istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc w dostosowaniu telefonu komórkowego w najbardziej optymalny sposób.

kobieta pisze na telefonie z Androidem

Jakie są najlepsze aplikacje do tła klawiatury?

Mamy aplikacje na absolutnie wszystko, dlatego na tej małej liście wykorzystamy niektóre z poniższych. Z każdym z nich będziesz w stanie umieść tło na klawiaturze Androida lub iOS, wszystkie są po prostu świetne.

Moja klawiatura ze zdjęciem

Aplikacja pozwala nam nie tylko umieścić dowolne zdjęcie, które mamy w naszej galerii tła klawiatury, ale także ma obszerna galeria zdjęć wśród których możemy wybrać umieszczenie na klawiaturze naszego urządzenia. Jeden raz pobierz tę aplikacjęmożesz zacząć sprawdzać każdą z jego funkcji osobiście.

typowa klawiatura

Estetycznie aplikacja jest świetna, oprócz tego, że Interfejs jest bardzo prosty w użyciu i intuicyjny, dzięki czemu szybko skonfigurujesz tło klawiatury swojego urządzenia z Androidem, jak chcesz, jest to prosta aplikacja, potężna i przede wszystkim bezpłatna opcja umożliwiająca umieszczenie tła na klawiaturze urządzenia mobilnego. W ten sam sposób możesz pobrać tę aplikację w sklepie Google Play.

kika klawiatura

W tym przypadku jest to dość kompletna aplikacja, która Spełnia wszystkie wymagania na pewno wymagasz, aby mieć w pełni konfigurowalną klawiaturę. Bez wątpienia jedna z najbardziej rozrywkowych i interesujących aplikacji w tej kategorii, polecam ją pobrać i wypróbować, i zapewniam, że Ci się spodoba.

G-Board

Jeśli jesteś użytkownikiem iOS i nie jest to dla Ciebie wykonalne żadna z powyższych aplikacji, możesz użyć G-Board, która jest bardzo przydatną aplikacją, która pomoże Ci dostosować klawiaturę urządzenia z systemem iOS. Aplikacja ma wiele funkcji i zalet, które niewątpliwie ułatwią Ci proces dostosowywania.

Jak zobaczysz, istnieje wiele aplikacji umożliwiających personalizację tło klawiatury androidjest to kwestia wypróbowania każdego z nich, które warto wyjaśnić, są najlepsze, jakie znajdziesz, ponieważ nie zużywają zasobów.

Te aplikacje są proste i skuteczne i będą bardzo przydatne, aby mieć nową warstwę personalizacji na urządzeniu mobilnym, aby pozostawić ją w 100% tak, jak chcesz. Oczywiście należy pamiętać, że każda aplikacja ma swój własny sposób dostosowywania klawiatury, czyli każdy ma inny motyw umieścić obraz tła.

dołącz do naszego kanału telegram