Skip to content

Jak zmienić lub przekonwertować Instagram z biznesowego na osobisty lub odwrotnie

16 de listopad de 2022

istnieć dwa rodzaje kont na Instagramie. Pierwszy i najczęściej używany to „osobisty”, drugi to „firmowy”.

W przypadku konta osobistego jest ono przeznaczone właśnie dla osób takich jak my, które wrzucają rzeczy z naszego codziennego życia. Selfie, spotkania ze znajomymi, chwile z rodziną itp. W przypadku konta firmowego jest to sprzedaż jakiegoś produktu lub usługi.

Wiele osób w ciągu ostatnich kilku lat zdecydowało zamień swój profil na Instagramie na biznesowy, ponieważ jest ostatni, pozwala między innymi zobaczyć statystyki tego, ile osób widzi Twój profil.

Ale dla osoby to właściwie jedyna korzyść. Dlatego wielu chce ponownie przywrócić swoje konto do osobistego.Czy chcesz wiedzieć jak zmienić konto na instagramie z firmowego na osobiste? Wyjaśnimy to w prosty sposób poniżej.

Zmień konto na Instagramie z firmowego na osobiste

Z jakiegokolwiek powodu, jeśli chcesz zmienić konto firmowe na konto osobiste. Nie powinno być żadnego problemu. W końcu możesz przełączyć się na odwrotnie, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli konto firmowe jest dobrze zarządzane, możesz zdobyć dużą liczbę obserwujących. Jest wiele osób, które zauważyły ​​wzrost liczby obserwujących po zmianie na „firmę”. Dzieje się tak jednak wtedy, gdy poprawnie korzystamy z konta. Coś, co może się również zdarzyć, gdy mamy osobisty.

Wróć do konta osobistego na Instagramie

Jedyna rzecz, którą musisz zrobić ponownie mieć konto osobiste na Instagramie, Jest to po prostu powtórzenie kroków, które wykonałeś przekazując go firmie. Wśród opcji konfiguracji można znaleźć sekcję, aby to osiągnąć. To wcale nie jest skomplikowane.

Jak powiedziałem powyżej, jeśli myślisz, że jako firma mająca więcej obserwujących jest trochę łatwiej. W ramach tego wszystkiego naprawdę działa, gdy nauczysz się korzystać z Instagrama. Nie jest to łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ aby to osiągnąć, musisz nauczyć się poprawnie używać lokalizacji i hashtagów.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć więcej obserwujących na instagramie, na blogu kilkakrotnie poruszaliśmy ten temat. W Miracomohacerlo prezentujemy wiele Sztuczki, aby zdobyć więcej obserwujących na Instagramie w prosty sposób i nie jest konieczne posiadanie konta jako firma, chociaż jest to całkowicie twoja decyzja, sztuczki działają z każdym rodzajem konta.

Jeśli Twoje konto firmowe ma wielu obserwujących, inną opcją jest utworzenie nowego konta i sprzedam konto firmowe na instagramie. Nie brakuje osób, które decydują się na jego sprzedaż i zdobycie kilku dolarów z konta, któremu poświęciły tyle wysiłku, a przede wszystkim czasu.

Wielka użyteczność sieci społecznościowych dla firm i firm

Obecnie, jeśli chcesz coś wypromować lub dowiedzieć się, jak działa dana firma, nie ma nic skuteczniejszego niż przyjrzenie się jej sieci społeczny. To jedna z największych innowacji nowej ery cyfrowej.

Facebook, Twitter, Linkedin, wszystkie sieci społeczny Zawierają one nie tylko informacje tysięcy osób, ale także tysięcy firm, które chcą zaistnieć w sieci.

Każdy, kto chce się rozwijać jako firma, musi Bądź aktywny w swoich sieciach społecznościowych. I w wielu przypadkach są ludzie, którzy są profesjonalnie zatrudnieni do wykonywania tej pracy. Osoby te są znane jako: Community Manager.

Menedżerowie społeczności są ludzie doświadczeni w portale społecznościowe. Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie aktywności i powiększanie kont osób korzystających z ich usług.

Zdobywaj obserwujących, twórz publikacje, promuj swoje konto, to tylko niektóre z nich rzeczy, w których społeczność się specjalizuje menedżer. Wszystkie sieci społecznościowe są wypełnione kontami zarządzanymi przez te osoby, a wśród nich wyróżnia się jeden: Instagram.

Instagram to świetna platforma i narzędzie do zwiększania zasięgu

Ta sieć społecznościowa jest jedną z najbardziej wszechstronnych i gdzie można łatwiej przyciągnąć uwagę, biorąc pod uwagę opcje, które oferuje, takie jak różnorodność treści i różne rodzaje publikacji.

Możesz przesłać trwałe zdjęcia aby Twoi obserwujący je widzieli i lajkowali, komentowali ich opinie, możesz nawet kategoryzować zdjęcia za pomocą tagów, aby więcej osób mogło je zobaczyć.

Możesz także przesyłać historie, które są tymczasowymi zdjęciami lub filmami, aby ludzie mogli je zobaczyć i komentować bezpośrednio na Twoim koncie, co myślą. Jak przeprowadzanie ankiet, głosowanie i odpowiadanie na pytania.

Mając te wszystkie możliwości, wiele firm decyduje się na rozpoczęcie ekspansji za pośrednictwem Instagrama. Nie trzeba dodawać, że do tego będziemy potrzebować smartfona z Instagramem. Chociaż jeśli Twoim urządzeniem do pracy jest komputer, możesz odwiedzić nasz post o tym, jak korzystać z Instagrama na komputerze PC lub MAC i jak publikować filmy na Instagramie z komputera.

A jeśli te artykuły wydają Ci się małe, oferujemy Ci jeden, w którym możesz dowiedzieć się, jak pobierać historie z Instagrama, niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu komórkowego, czy komputera. Pamiętaj, że możesz to osiągnąć zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

Daj się poznać z dowolnego miejsca

Jedyne co będzie nam do tego potrzebne to posiadanie telefonu z możliwością zainstalowania Instagrama oraz dostęp do internetu. Jeśli nie masz pobranej aplikacji, jest ona dostępna całkowicie za darmo z tej samej oficjalnej strony w Playstore.

Zanim zaczniemy, musimy najpierw mieć użytkownika w tej sieci społecznościowej. Jest to bardzo łatwe do stworzenia, a ta sama aplikacja pomoże Ci to zrobić krok po kroku. Teraz pokażemy Ci, jak sprawić, by Twoje konta rosły, a Twoja firma prosperowała.

Zachowaj tego samego użytkownika

Instagram Ci na to pozwala zintegrować swoje konta w innych sieciach społecznościowych polubić swoje konto na Facebooku. Z tego powodu zwykle zaleca się, aby wszystkie konta miały tę samą nazwę, aby uniknąć nieporozumień i ułatwić zlokalizowanie się w różnych sieciach.

Etykiety lub Hashtagi

Hashtagi lub etykiety są sposób personalizacji postów nadanie im kategorii, aby osoby wyszukujące te same tagi zobaczyły Twoje zdjęcia wśród tych treści

Jeśli dodasz hashtagi do podpisu zdjęcia, jest bardziej prawdopodobne, że zobaczy je większa liczba osób, a co za tym idzie, Twoje publikacje będą miały większy zasięg i skupią się na odbiorcach, którzy są zainteresowani daną treścią.

Zdobywanie obserwujących

Najważniejsze dla nas jako firmy jest to, aby poznało nas jak najwięcej osób. To zostało osiągnięte zdobyć wielu obserwującychale jak to osiągnąć?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania obserwujących są tagi. Dzięki temu uda Ci się zdobyć więcej uwagi w swoich publikacjach i istnieje większa szansa, że ​​ludzie będą śledzić Twoje konta.

Innym sposobem jest obserwowanie dużej grupy ludzi i poproszenie tych osób o podążanie za tobą. Chociaż w niektórych przypadkach konto, które ma zbyt wielu obserwujących i niewielu obserwujących, nie działa i nie wygląda tak profesjonalnie.

Oryginalność i wyjątkowość

Na Instagramie jest dużo treści podobnych do innych. Bardzo łatwo jest stworzyć monotonię, przesyłając obrazy, które wyglądają na zbyt wiele. Zdjęcia kawy, teledyski lub filmy z twoim zwierzakiem, to najbardziej ogólna treść, jaką możemy znaleźć w sieciach.

Chodzi o innowacje. Jeśli dostaniesz przesyłaj oryginalne treści jak wyjątkowe imprezy, nigdy wcześniej nie widziane krajobrazy, ten rodzaj treści może bardziej przyciągać wzrok. Co generuje lepszą reakcję u ludzi, którzy to widzą.

Konkursy i dynamika

Nic nie przyciąga uwagi ludzi bardziej niż konkurs. Możesz zorganizować konkurs na coś związanego z Twoją firmą, zapraszając ludzi do wzięcia udziału w konkursie i pokazywania tego znajomym.

Dynamika jest również przydatna, ponieważ możesz uwzględnić swoich obserwujących i sprawić, by uwzględnili swoich i tak dalej. Im bardziej jesteś kreatywny, tym większy będzie wpływ.

Rozwijaj się, aby być znanym

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, jest bardzo prawdopodobne, że stopniowo będziesz się rozwijać w tej sieci społecznościowej, aw pewnym momencie będziesz mieć dużą masę ludzi oglądających Twoje publikacje.

Te wskazówki są na bardzo początkującym poziomie zarządzania siecią, na pewno wiele osób zna inne sposoby na efektywniejsze zarządzanie kontami, dlatego dobrze jest wiedzieć krok po kroku jak wejść w ten świat.

I w ten sposób nauczyliśmy się jak używać Instagrama jako firmy i efektywniej nim zarządzać, i tak jak ten post jakimś cudem dotarł do Ciebie, mamy nadzieję, że wszystko co publikujesz dotrze do znacznie większej liczby osób.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak zmienić konto na instagramie z firmowego na osobisteZostaw nam komentarz poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram