Skip to content

Jak zmienić konto firmowe na normalne na Instagramie? – Skuteczny przewodnik

21 de Listopad de 2021

W naszym profilu mamy dwie opcje realizacji konkretnych celów na Instagramie, jedna to konto firmowe, a druga osobiste. Te dwa różnią się w niektórych celach, a z konfiguracji w naszym profilu łatwo to zmienić; przejście z jednego na drugie nie stanowi problemu, ponieważ mamy swobodę robienia tego bez wielu kroków, czekasz na autoryzację z sieci.

Jak wygląda proces przejścia na konto osobiste na Instagramie?

Wśród wszystkich kroków, które musimy wykonać, których w rzeczywistości jest niewiele, musimy najpierw zalogować się na nasze konto na Instagramie, po rozpoczęciu sesji będziesz musiał wykonać następujące kroki:

  1. Znajdź przycisk z trzema paskami w prawym górnym rogu i wejdź.
  2. Kliknij Ustawienia.
  3. Zejdź na dół i poszukaj słowa Konto.
  4. Po wejściu do konta przesuń się w dół i uzyskaj opcję Zmień typ konta.
  5. Wejdź i wybierz opcję Przełącz się na konto osobiste
  6. Potwierdź tę akcję i gotowe.

Jaka jest różnica między kontem osobistym a kontem firmowym?

W zależności od tego, czego szukasz na Instagramie, w ustawieniach profilu mamy opcje tego, co chcesz osiągnąć. Jeśli szukasz kontaktu z bliskimi, tworzenia publikacji, eksploracji i przeglądania innych zablokowanych lub nie profili, konto osobiste jest do tego idealne; Ale jeśli chcesz promować strategię marketingową, rekomendacją jest konto firmowe.

Konto firmowe w przeciwieństwie do osobistego posiada opcje związane ze wzmocnieniem marki. Wśród opcji mamy Instagram Insights, które pozwalają przeprowadzić analizę wydajności, ile osób widzi Twoje publikacje i możesz to wszystko śledzić z telefonu komórkowego lub komputera; Również kontrola zasięgu i wyświetleń, tego, ile osób wchodzi w interakcję z treścią, obserwujących i skąd pochodzą osoby, które oglądają treści.

W koncie firmowym mamy przycisk kontaktu, za pomocą którego można bezpośrednio skontaktować się z osobą, która jest właścicielem marki, oferuje również doskonałe sklepy internetowe dla detalistów.

Jaka jest droga do modyfikacji konta biznesowego na Instagramie?

Konta lub profile można modyfikować, aby osiągnąć to, co jest pożądane. W konfiguracji profilu w opcji przełącz na konto komercyjne możesz dodać numer kontaktowy, e-mail, facebook oraz wszelkie inne informacje, które pozwalają nam zsynchronizować sieci i formy kontaktu, dzięki czemu użytkownik ma do dyspozycji szereg opcji.

mężczyzna ogląda instagram na telefonie

Wprowadź profil użytkownika i zmień z „Konto”

W prawym dolnym rogu aplikacji znajduje się figura profilu, która jest sylwetka osoby; Wchodzimy tu i teraz u góry klikamy w nazwę konta i pozostałe konta, które dodaliśmy zostaną otwarte, pozostaje tylko wybrać ten, który będzie używany i voila, zmiana konta przebiega sprawnie. Jest to bardzo przydatne dla osób, które obsługują wiele marek.

W jaki sposób personalizowana jest kategoria konta na Instagramie?

Na kontach biznesowych na Instagramie możemy spersonalizować informacje o tym samym, a tym samym mieć precyzyjną kontrolę nad tym, co chcemy pokazać publicznie.

Po zalogowaniu przechodzimy w prawym dolnym rogu sylwetki osoby, wchodzimy, a następnie klikamy Edytuj profil a potem wchodzimy w opcję informacje o spółce publicznej. Z tego miejsca możesz modyfikować informacje o firmie, takie jak kategoria handlowa, numer kontaktowy, sieci powiązane z kontem, masz również możliwość ukrycia zdjęć, kategorii, kontaktu i innych rzeczy, które czasami trzeba zrobić bez przerwy.