Skip to content

Jak zmienić kompilację mojego Amazon Fire Stick? – Kompletny przewodnik

10 de październik de 2021

Postęp technologiczny, który powstał z ogromnej innowacyjności giganta kupna i sprzedaży artykułów z dowolnego asortymentu znanego jako Amazon, pozwolił mu zdywersyfikować się jako usługa oferująca więcej rozrywki i alternatyw technologicznych dzięki usługom takim jak Amazon Prime, który działa jako platforma streamingowa, ale Istnieją również inne opcje, takie jak Amazon Fire Stick.

Amazon Fire Stick TV to nowa aplikacja, która pozwala każdemu telewizorowi ze złączem HDMI stać się Smart TV, a nawet połączyć się z ekranem Androida.

Bez wątpienia jest to jedno z programów, do którego większą użyteczność, jaką możemy znaleźć, ponieważ daje nam dostęp do ogromnej biblioteki aplikacji przeznaczonych dla Smart TV, które w poprzednich przypadkach nie byłyby dostępne.

Aby jednak w pełni wykorzystać to, musimy wziąć pod uwagę szereg ustawień, które poprawią nasze korzystanie z Fire Stick i sprawią, że nasze wrażenia będą wygodniejsze.

Co powinienem wiedzieć przed zmianą kompilacji mojego Amazon Fire Stick?

Jedną z zalecanych metod zwiększenia wykorzystania naszego Amazon Fire Stick jest instalacja kompilatora, który umożliwia nam dostęp do popularnych centrów multimedialnych. Kodi to jedna z tych słynnych opcji, które nam pozwolą zarządzaj wszystkimi treściami multimedialnymi to jest nasz stopień i dla każdego rodzaju formatu, czy to obrazów, muzyki, wideo lub przesyłania strumieniowego.

Dodaj kompilację Kodi do swojego Fire Stick

Dodanie Kodi jest niezwykle proste i nie zajmie nam więcej niż kilka minut, wystarczy wykonać następujące proste kroki:

  • Najpierw będziemy musieli skonfigurować nasz Amazon Fire TV Stick aby można było zainstalować aplikację, uzyskuje się to poprzez dostęp do menu głównego, naciśnięcie pilota w górę, a następnie wybranie ustawień i kliknięcie opcji My Fire TV.
  • Gdy weszliśmy, poszukamy opcji dla programistów iw ramach tego aktywujemy opcje debugowania ADB i aplikacji o nieznanym pochodzeniu.
  • Teraz, aby zainstalować Kodi, zaczniemy szukać APK na oficjalnej stronie Kodi, gdzie będziemy szukać opcji dla Androida, w której będą znajdować się pliki do pobrania i zainstalowania.
  • Po pobraniu pliku poszukamy go na naszym urządzeniu i klikniemy opcję instalacji, gdzie będziemy musieli tylko poczekać na zakończenie procesu i cieszyć się naszą optymalizacją.

Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie aktualnej kompilacji z mojego Amazon Fire Stick?

W przeciwnym przypadku, gdy potrzebujemy usunąć aktualną konfigurację kompilacji lub wymienić kompilator, będziemy musieli wykonać tylko te kroki, aby usunąć go z urządzenia:

Menu Start

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to przejść do menu startowego dzięki naszemu Amazon Fire Stick i naszemu Smart TV.

Ustawienie

Gdy już znajdziemy się w menu Start, musimy poszukać opcji „Ustawienia”. Wybieramy go, aby do niego wejść.

Wybierz aplikacje

Następnie, skoro jesteśmy w Ustawieniach, szukamy opcji „Aplikacje”. Gdy już go znajdziemy, klikamy na niego.

najlepszy sposób na usunięcie kompilacji z ognistego kija

Wybierz „Zarządzaj zainstalowanymi”

Spowoduje to wyświetlenie innych opcji. Teraz musimy poszukać wśród nich ten, który mówi „Zarządzaj zainstalowanymi” i wybierz go.

Kliknij nazwę aktualnej kompilacji

Już prawie gotowe. To, co musimy teraz zrobić, to kliknąć nazwę aktualnej kompilacji, aby być w stanie odinstalować go całkowicie i od razu.

Kliknij „Odinstaluj”

Po wybraniu kompilacji naciskamy opcję „Odinstaluj”. Następnie „Zaakceptuj” i voila! Usuniemy naszą obecną wersję.

Jak wybrać najbardziej polecaną kompilację dla mojego Amazon Fire Stick?

W Internecie dostępna jest dla nas więcej niż jedna opcja kompilatora, wiele z nich oferuje swoim użytkownikom ciekawe i innowacyjne alternatywy takie jak intuicyjne interfejsy, częste aktualizacje lub więcej dostępnych treści

Ale jeśli dopiero zaczynasz w tym świecie i nie masz pojęcia, jak wybrać kompilator, a także masz mało czasu na zbadanie, możesz spróbować z Schism TV Build, Magic Build bez ograniczeń lub Lennetch.

Jak zainstalować nową kompilację na moim Amazon Fire Stick?

jak wybrać najlepszą kompilację dla mojego amazon fire stick

Po wybraniu centrum multimedialnego, o ile mamy wcześniej zainstalowane kodi, będziemy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zainstalować kompilator Lenntech i dodać go do naszego urządzenia:

  • W pierwszej kolejności przejdziemy do konfiguracji systemu, następnie wybierzemy dodatki i w ramach tej opcji włączymy nieznane źródła, odbywa się to w celu wykrycia instalacji kompilatora przez Kodi.
  • Będąc na ekranie głównym przejdziemy do konfiguracji, następnie przejdziemy do menedżera plików i klikniemy Dodaj źródło. W tej akcji pojawi się wyskakujące okienko, w którym oprócz przypisania nazwy kompilacji wpiszemy //lentechtv.com/lentechtv/

Poczekamy, aż instalacja się zakończy i wyślesz nam wiadomość potwierdzającą, wrócimy do ekranu głównego i przejdziemy do dodatków do programu, gdzie znajdujemy się w instalatorze Lenntech Build a następnie Uprość Kryton dla Kodi Build aby w końcu wybrać Fresh Install.

Po zainstalowaniu wymuszamy zamknięcie i czekamy około pięciu minut przed użyciem. Po zakończeniu będziemy mogli cieszyć się całą zawartością naszych ulubionych seriali i filmów w większym katalogu.

dołącz do naszego kanału telegram