Skip to content

Jak zmienić kolor w czatach i głównym profilu na koncie na Instagramie?

15 de listopad de 2021

Od czasu do czasu Instagram aktualizuje swój system, aby dodać lub zmodyfikować jego funkcje, dla niektórych zmiany te mogą pozostać niezauważone. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz stracić niektóre z jej zalet. Coś nowego, co możesz zrobić, to zmień kolor swoich czatów i swojego profilu. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z tej funkcji, czytaj dalej ten artykuł.

Jak dostosować czaty na Instagramie za pomocą nowych kolorów?

Instagram został stworzony, aby pomóc kontom firmowym w promocji, daje też miejsce na konta osobiste bawić się, komunikować z innymi i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.

W zdrowej konkurencji o dalsze dodawanie użytkowników do swojej platformy, Instagram nieustannie dodaje nowe funkcje, które sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest interesującym doświadczeniem. Często spotyka się narzędzia, które pozwalają dodawać filtry i efekty, aby zmienić sposób, w jaki patrzysz ze zdjęć profilowych na rozmowy.

Aby spersonalizować czaty na Instagramie, musisz najpierw założyć konto firmowe lub osobiste, a następnie zmienić niektóre funkcje aplikacji. Następnie poszukaj sekcji czatów i otwórz rozmowę, znajdź opcję personalizacji u góry. Następnie naciśnij sekcję motywy i wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba.

Co należy zrobić, aby przełączyć konto na Instagramie w tryb ciemny?

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania liter w kolorze czarnym na dowolnej platformie, a pozostałych spacji w kolorze białym. Jednak po włączeniu trybu ciemnego sytuacja jest odwrócona i białe pola stają się czarne, a litery stają się białe.

Dzięki tej zmianie osiągnięto dwie ważne rzeczyZ jednej strony możesz oszczędzić baterię swojego urządzenia, az drugiej możesz dać odpocząć oczom. To ostatnie jest szczególnie ważne, ponieważ ciągłe korzystanie z telefonów, komputerów i tabletów bezpośrednio wpływa na nasze oczy powodując zmęczenie wzroku. Dlatego Instagram włączył ten tryb, aby zadbać o Twoje zdrowie.

Na iOS

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS i chcesz aktywować tryb ciemny, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy Twoja aplikacja jest zaktualizowana, aby móc mieć to narzędzie. Następnie należy wejść do konfiguracji sprzętu i poszukać sekcji ekranu i jasności; z tej sekcji możesz aktywować tryb ciemny lub jasny.

Coś, co można osiągnąć za pomocą tego typu urządzenia, to możliwość automatycznego wyboru zmiany koloru. Oznacza to, że możesz zaprogramować swój telefon tak, aby przechodził od jasnego do ciemnego w zależności od pory dnia.

Korzystanie z Androida

Jeśli masz urządzenie z Androidem Musisz przejść do ustawień ekranu, aby móc uruchomić tryb ciemny. Dzięki temu zarówno aplikacja Instagram, jak i reszta telefonu będą czarne.

Teraz, jeśli chcesz aktywować tryb ciemny tylko w aplikacji, a nie w całym urządzeniu, musisz to zrobić z ustawień Instagrama. Wybierz sekcję: Motyw i włącz tryb ciemny. Ta procedura jest taka sama dla iOS i Androida.

kolor czatów na Instagramie

Jak zmienić kolor Instagrama z komputera?

Tryb ciemny to narzędzie, które stało się bardzo popularne, zwłaszcza wśród osób, które z powodów zawodowych lub osobistych muszą spędzać wiele godzin przed ekranem telefonu lub komputera. Powoduje to zaczerwienienie i zmęczenie oczu. Dlatego korzystanie z tego narzędzia staje się ulgą dla twojego zdrowia.

Jeśli używasz wersji na komputeryNiestety, Instagram nie ma włączonej tej opcji dla tych drużyn. Ale tak jak w Internecie wszystko jest możliwe, w Chrome jest rozszerzenie, w którym możesz aktywować tę funkcję. Wystarczy wejść do sklepu Chrome i wyszukać ciemny tryb na Instagramie i zainstalować rozszerzenie.

Ile razy konto na Instagramie można modyfikować kolorami?

Na Instagramie możesz dokonać wielu zmian w różnych narzędziach takich jak zdjęcie profilowe, dodać nowe filtry i efekty, zmienić m.in. typ konta. W przypadku trybu ciemnego, zmiany kolorów na czacie i zdjęcia profilowego nie ma limitu zmian.

dołącz do naszego kanału telegram