Skip to content

Jak zmienić hasło lub hasło do mojego konta na Instagramie z telefonu komórkowego lub komputera?

19 de sierpień de 2022

Instagram to jedna z sieci społecznościowych, w której wielu z nas posiada niektóre z naszych danych osobowych, więc to normalne, że nie chcemy, aby ktokolwiek miał do niego dostęp, dlatego istnieją hasła. Zdecydowanie zaleca się, abyś wiedział jak zmienić hasło do Instagrama, jest jednym z podstawowych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa na każdym posiadanym koncie. Od czasu do czasu konieczna jest aktualizacja hasła, a to oczywiście musi być skomplikowane, aby nie było łatwe do rozszyfrowania.

Dlatego zobaczymy krok po kroku jak zmienić hasło do Instagrama zarówno z urządzenia mobilnego, jak i z komputera. Zauważysz więc, że proces jest dość prosty i za kilka minut otrzymasz nowe hasło i mamy nadzieję, że będzie ono również bezpieczniejsze.

Ponadto zostawimy Ci kilka zaleceń, abyś mógł utworzyć hasło, które jest naprawdę bardzo bezpieczne, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów związanych z bezpieczeństwem.

Jak zmienić hasło do Instagrama z komputera?

Jeden z najprostszych sposobów, ponieważ ekran komputera oferuje nam szerszy widok odwiedzanych stron. Aby to zrobić, musisz:

 1. Zaczniemy od wejścia na oficjalną stronę Instagrama i zalogowania się za pomocą nasza obecna nazwa użytkownika i hasło.
 2. Po wejściu do środka musisz wejść do swojego profilu. Wystarczy kliknąć ikonę popiersia, która znajduje się w prawej górnej części ekranu.
 3. Teraz masz zamiar udać się do ikona koła zębatego lub koła zębatego który znajduje się obok przycisku „Edytuj profil”, który z kolei znajduje się obok Twojej nazwy użytkownika.
 4. Pojawi się wyskakujące okienko, w którym zobaczysz szeroką gamę opcji. Tutaj tym, który nas naprawdę interesuje, przynajmniej na razie, jest ten, który mówi Zmień hasło.
 5. Po kliknięciu tej opcji pojawi się nowa strona, na której będzie można zmienić hasło. Ze względów bezpieczeństwa konieczne będzie wpisanie aktualnego hasła, a następnie dwukrotne wpisanie nowego.
 6. Kiedy skończysz wpisywać nowe hasło, jedyne, co musisz zrobić, to po prostu kliknąć niebieski przycisk z napisem Zmień hasło i to wszystko.

Jak zmienić hasło do Instagrama z telefonu

W tej metodzie nie ma nic skomplikowanego, po prostu zmieniasz urządzenie z komputera na telefon komórkowy, ale kroki też są proste.

 1. zaczniesz od otwórz aplikację i przejdź do swojego profilu.
 2. W taki sam sposób, jak robimy to w wersji internetowej, musisz kliknąć ikonę popiersia.
 3. Teraz, gdy jesteś w swoim profilu, musimy przeszukać w prawym górnym rogu trzy punkty, które są pionowe, aby wejść do nowego menu opcji.
 4. Jeśli masz iOS, to są trzy poziome paski. Kliknij je, aby pojawiło się kilka opcji, a teraz na dole znajduje się ikona koła zębatego z napisem Ustawienia, kliknij ją.
 5. Gdy znajdziesz się w tym nowym menu, wszystko, czego musisz szukać, to opcja, która mówi Zmień hasło który zwykle znajduje się w kategorii Konto w systemie Android.
 6. Po kliknięciu tej opcji pojawi się menu gdzie prosi o podanie aktualnego hasła i dwa razy nowego hasła.

Jeśli zapomniałeś hasła, możesz zrobić: zmień to przez facebook. W ten sposób Instagram dba o weryfikację, czy masz Facebooka na swoim urządzeniu mobilnym i czy jesteś utożsamiany z aplikacją.

mężczyzna wprowadzający dane w sesji na Instagramie

Jakie jest najlepsze hasło?

Problem z hasłami polega na tym, że jeśli spróbujesz zbyt wiele razy i nie zalogujesz się, Twoje konto zostanie zablokowane i będziesz musiał to odzyskaćwięc musisz wybrać hasło, które możesz zapamiętać, ale nie jest to łatwe do odgadnięcia, to jest sztuczka haseł.

Prawda jest taka, że ​​świat haseł to złożony problem. Najlepiej podać hasło, które nie jest odnoszą się do Ciebie lub rzeczy, które mogą Ci się spodobaćponieważ jeśli ktoś spróbuje uzyskać dostęp do Twojego konta, spróbuje tych rzeczy, ponieważ założy, że ma do czynienia z Tobą.

możesz spróbować wstawiaj litery i cyfry oraz wielkie i małe litery w haśle. Na przykład: „[email protected]” byłoby dość skomplikowanym hasłem do odgadnięcia i czymś łatwym do zapamiętania. Chociaż możesz spróbować czegoś prostszego, co łatwiej zapamiętasz, będzie to zależeć od Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram