Skip to content

Jak zmienić datę urodzenia na koncie Outlook? – Modyfikuj dane

29 de listopad de 2021

Microsoft ma na rynku wiele produktów, które odniosły sukces. Przez lata, pomimo świetnej konkurencji, jej użytkownicy pozostają lojalni. Jednym z tych produktów jest Outlook, jeśli potrzebujesz edytować niektóre dane osobowe swojego konta, jako datę urodzenia musisz kontynuować czytanie do końca.

Gdzie zobaczyć datę urodzenia umieszczoną na koncie Outlook?

Menedżer poczty e-mail programu Outlook zapewnia swoim użytkownikom komunikację z milionami ludzi na całym świecie za pośrednictwem wiadomości elektronicznych. Główna i oryginalna funkcja tego menedżera, jest wysyłanie i odbieranie e-maili, a także jego przechowywanie.

Jednak wraz ze wzrostem potrzeb ludzi, jego twórcy włączyli inne elementy, takie jak synchronizacja aplikacji z kalendarzem, kontaktami i zadaniami zainteresowanego.

Ta aplikacja może być używana na różnych urządzeniach, od komputerów po telefony komórkowe. Dlatego jeśli chcesz zobaczyć datę urodzenia zarejestrowaną na Twoim koncie, wystarczy zalogować się, aby uzyskać dostęp do skrzynki odbiorczej. Tam zobaczysz swoje imię i nazwisko oraz zdjęcie profilowe, jeśli wyświetlisz kartę Możesz kliknąć sekcję danych osobowych.

W jaki sposób można zmienić datę urodzenia na koncie Outlook?

Jeśli z jakiegoś powodu musisz zmienić datę urodzenia na swoim koncie Outlook, nie powinieneś się martwić, ponieważ będzie to coś bardzo skomplikowanego. Wręcz przeciwnie, jej proces jest bardzo prosty, wystarczy mieć swój adres do konta i hasło.

Kiedy zakładasz konto i jesteś w skrzynce odbiorczej, powinieneś znaleźć informacje o swoim profilu, które znajdują się w pobliżu zdjęcia. Po wyświetleniu zakładki ustawień konta możesz kliknąć sekcję: Informacje osobiste. System poprosi Cię o ponowne wpisanie hasła w celu edycji Twoich danych.

Chociaż niektórzy uważają, że te informacje są używane tylko do gratulacji z okazji urodzin, w rzeczywistości w Outlooku może to być przydatne do zwiększenia środków bezpieczeństwa Twojego konta maili. Dzięki niemu możesz uniemożliwić osobom spoza Twojej osoby naruszanie informacji, które wysyłasz lub otrzymujesz od innych.

Dlaczego ważne jest, aby umieścić datę urodzenia w Outlooku?

Istnieje kilka powodów, dla których warto poświęcić czas na prawidłowe umieszczenie naszych danych osobowych na naszym koncie e-mail. Jednym z nich jest to, że czasami możesz mieć problemy z wejściem na swoje konto, prawdopodobnie ze względu na hakera, który próbuje uniemożliwić Ci kradzież informacji.

Dlatego, jeśli Twoje środki bezpieczeństwa są poparte poprawnymi informacjami o Twoich danych osobowych, system na to nie pozwoli. Teraz, jeśli problem polega na tym, że zapomniałeś hasła do swojego konta, firma Microsoft użyje tych informacji, aby zweryfikować Twój login.

Ze względu na informacje, które obsługujesz w aplikacji, zawsze zaleca się wykonanie kopii zapasowej, aby: wykonaj kopię zapasową całej zawartości. Dzięki temu masz pewność, że jeśli zgubisz urządzenie, z którym często korzystasz z Outlooka, możesz odzyskać wszystko, co masz na koncie.

telefon komórkowy z perspektywą

Kontrola rodzicielska u nieletnich

Kolejny powód, który może… uzasadnić zmianę daty urodzenia, to błąd, który popełniłeś otwierając konto jednego ze swoich dzieci. Jeśli Twoje maleństwo ma mniej niż 13 lat, system poprosi Cię o aktywację kontroli rodzicielskiej, aby kontrolować informacje obsługiwane na tym koncie.

Jeśli jesteś odpowiedzialnym rodzicem, na pewno będziesz chciał monitoruj, co Twoje dzieci robią w InterneciePowinieneś nawet mieć świadomość, że nie zmieniają swoich danych osobowych w celu uzyskania dostępu do stron lub aplikacji, które nie są odpowiednie dla ich wieku.

Mając to na uwadze, program Outlook poprosi rodziców o zalogowanie się do systemu zarządzania uprawnieniami firmy Microsoft w celu edytowania danych osobowych dziecka. Dopiero wtedy można zweryfikować tożsamość i wiek osoby.

Regulacja treści reklamowych

Reklamy są zwykle umieszczane na większości witryn internetowych, aplikacji i stron w Internecie. Jednak ci reklamodawcy często odgrywają ważną rolę w zarabianiu na tych witrynach wiele z tych treści reklamowych nie jest czynnościami dla nieletnich.

Dlatego w ramach odpowiedzialności wobec społeczeństwa programiści Microsoft ustalili, że konta nieletnich mają system bezpieczeństwa, który zapobiega filtrowaniu reklam nieodpowiednich dla dzieci.

osoba korzystająca z programu Outlook

Aby ten akt odpowiedzialności był skuteczny, potrzebna jest pomoc i nadzór rodziców, którzy muszą udzielić prawidłowych informacji o nieletnim i zapewnić, że ich nie zmieni. Tylko w ten sposób aplikacja może zapewnić, że chroni zdrowy rozwój młodzieży. Regulacja treści stosuje się go do osiągnięcia pełnoletności.