Skip to content

Jak zmienić czcionkę w postach na Instagramie?

26 de luty de 2021

Jak wspaniale się czujemy, kiedy dajemy osobisty charakter wszystkich naszych rzeczy. Używamy obrazów, kolorów, liter i innych rzeczy, aby przekazać wiadomość o naszej osobowości, pokazując w ten sposób, jak poważni, a nawet najlepsi możemy być. Cóż, teraz możemy zmienić czcionkę na Instagramie dla postów.

I może w tej chwili myślisz, że to niemożliwe, ale powiem ci, że już nam się to udało. Dlatego chcemy się z Tobą podzielić. Zapraszamy więc do dalszego czytania tego wpisu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić zmienić czcionkę postów na Instagramie.

Ograniczenia, które otrzymujemy na Instagramie przy zmianie czcionki

Menu, które oferuje nam Instagram do zmiany używanej przez nas czcionki, nie daje nam wielu opcji do wyboru. I chociaż możemy je zmienić, mamy tylko domyślne czcionki, które mogą nie być tymi, których chcemy używać. W przyszłości Instagram zaskoczy nas ciekawszymi projektami listów.

Na Instagramie domyślnie znajdziemy najczęściej używany styl czcionki na świecie: Helvetica. Ma to na swoją korzyść, że jest neutralny i bardzo czytelny.

Dzięki temu rozumiemy, dlaczego ta sieć społecznościowa zdecydowała się na użycie tej czcionki, ponieważ dzięki niej wiadomości są jasne i łatwe do odczytania. Istnieją również czcionki klasyczne, nowoczesne, neonowe, maszynowe i odważne

Niemniej jednak, dla miłośników różnorodności Tę liczbę opcji można skrócić do tego, co chcemy uchwycić w naszych historiach. Z tego powodu wyszukujemy i znajdujemy sposób na dodanie innego rodzaju listów do postów na Instagramie, które spersonalizują nasze treści.

Dostawcy czcionek na Instagramie

Sztuczka polegająca na zmianie czcionki na Instagramie polega na użyj kompatybilnej aplikacji do generowania czcionek z tą siecią społecznościową. Dobra wiadomość jest taka, że ​​mamy do wyboru wiele opcji. W ramach tych aplikacji są: Metatagi, LingoJam, Insta Fonts, Instagram Fonts, litery i czcionki itp.

Po zdobyciu dowolnej z tych aplikacji uzyskujemy do nich dostęp z przeglądarki lub smartfona. Zauważymy pole tekstowe, w którym umieszczamy litery lub frazy, które zamierzamy dostosować. Pokażemy nam różne Czcionki kompatybilne z Instagramem i wygląd, jaki oferują.

ciemnowłosa kobieta, która patrzy na swój telefon, uśmiecha się radośnie, zmieniając obrazy swoich sieci społecznościowych jako czcionkę w postach na Instagramie

Wybrałeś ten, który lubimy najbardziej, kopiujemy tekst i otwieramy naszą aplikację Instagram. Teraz w swoim profilu znajdź miejsce, w którym chcesz umieścić spersonalizowaną frazę i po prostu ją wklej.

Sprytny! Jak łatwy i prosty był ten proces. Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić, możesz edytować swój profil, odpowiadać na komentarze, personalizować swoje historie, a nawet wysyłać bezpośrednie wiadomości z osobistym stemplem swojego kroju pisma.

W chwili, gdy chcemy, możemy ponownie zmień czcionkę w naszych postach na Instagramie. Będziemy musieli ponownie uzyskać dostęp do aplikacji, którą pobraliśmy w Google Play lub Apps Store i przeprowadzić proces, który już wyjaśniliśmy.

Dostosowywanie naszego Instagrama za pomocą innej czcionki do naszych publikacji jest już rzeczywistością. Kiedy wypróbujesz te narzędzia, które udostępniliśmy w tym poście, z pewnością poczujesz się szczęśliwy, wiedząc, że możesz teraz umieścić plik oryginalny stempel na zawartości. Powiedz nam, jak pisałeś w sekcji, którą znajdziesz na dole strony.