Skip to content

Jak zmienić czcionkę i kolory biografii na Instagramie — konfiguracja

17 de listopad de 2021

Sieć społecznościowa Instagram w swoich początkach zapewniała wszystkim użytkownikom podstawowy widok swojego profilu. Wszystko na platformie było bardzo proste, prawdę mówiąc bardziej można powiedzieć, że wcześniej Facebook był lepszy niż Instagram. Teraz tego samego nie można powiedzieć dzisiaj, ponieważ Instagram oferuje lepsze funkcje a jego wygląd jest lepszy od Facebooka.

Biografie na tej platformie społecznościowej można dostosować w taki sposób, aby okazywały się znacznie bardziej uderzające niż te, które pojawiają się domyślnie. Wkrótce pokażemy, jak zmienić kolor czcionki w biografia Twojego profilu na Instagramie, jak zmodyfikować rodzaj opisu w swojej biografii na Instagramie, a także jak wprowadzić ustawienia w opisie na Instagramie, gdzie można zmienić czcionkę.

Jakiego narzędzia możesz użyć, aby zmienić kolor czcionki w swoim biografii na Instagramie?

Instagram pozwala nadać biografii inny kolor, aby była żywsza i bardziej kreatywna. Platforma nie pozostawia jednak wszystkiego tak łatwego do Twojej dyspozycji, ale raczej musisz użyć narzędzia aby móc zmienić kolor biografii.

Najlepszym narzędziem do robienia tego typu rzeczy jest „Fajne czcionki na Instagram”. Oprócz wiedzy, za pomocą którego narzędzia należy wykonać pracę, bardzo ważne jest, abyś wiedział, jak przeprowadzić cały proces:

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację Cool Fonts for Instagram (dostępną w Sklepie Play)
  2. Następnie wejdź do aplikacji i wpisz tekst, którego kolor chcesz zmienić
  3. Następnie zmień kolor tekstu, wytnij go stamtąd i wklej do swojej biografii na Instagramie

Dzięki tej aplikacji możesz nawet zmienić styl czcionki biografii na Instagramie. Dlatego jeśli interesuje Cię używanie innych rodzajów liter, możesz to zrobić bez problemu, a następnie wklej to w biografii na Instagramie. Przy okazji należy zauważyć, że aby Twój mobilny pakiet danych nie zużył się tak szybko, dobrze byłoby aktywować oszczędzanie danych na Instagramie.

W jaki sposób możesz zmodyfikować typografię swojego opisu na Instagramie?

Krój pisma w biosie na Instagramie można zmienić za pomocą narzędzi takich jak LingoJam lub Font Changer. Takie aplikacje najlepsze i zarazem najczęściej używane do wykonywania tego rodzaju prac. Porozmawiajmy jednak o nich trochę więcej, abyś mógł zobaczyć, do czego są zdolni:

Zmieniacz czcionek

logo zmieniacza czcionek

Font Changer to w szczególności aplikacja, którą można zainstalować na urządzeniach z systemem Android i iOS, ponieważ jest bardzo lekka. Za pomocą tej aplikacji możesz podać dowolną część tekstu bardzo fajny styl przy zmianie czcionki. Jeśli chodzi o typy czcionek, nie musisz się martwić, ponieważ ma dużą liczbę czcionek, których możesz użyć.

Oprócz używania tej aplikacji do modyfikowania czcionki biografii, można jej również użyć do zmiany koloru tekstu, który umieścisz w swoim statusie na WhatsApp lub Facebooku.

LingoJam

LingoJam to w szczególności strona internetowa, która może zmienić czcionkę dowolnego rodzaju tekstu. LingoJam jest idealny dla tych ludzi na Instagramie, którzy chcą zmień styl czcionki w swoim bio z komputera. Należy zauważyć, że jeśli korzystasz z Instagrama ze strony internetowej, możesz pobrać wersję na PC.

Dzięki tej wersji będziesz cieszyć się wszystkimi najnowszymi funkcjami platformy. Ta strona internetowa ma duża różnorodność stylów liter i formaty nigdy wcześniej nie widziane. Ponadto najlepszą rzeczą w tej witrynie jest to, że nigdy nie stwarza ona problemów, tak jak robią to aplikacje mobilne.

Jak uzyskać dostęp do ustawień opisu na Instagramie, aby użyć innej czcionki?

telefon komórkowy z instagramem

Skoro wiesz, jak zmienić rodzaj liter na Instagramie, musisz się tylko nauczyć dostęp do ustawienia profilu. Miejsce tej opcji zawsze będzie się zmieniać w zależności od używanego urządzenia. Zwróć uwagę na to, jak proces jest wykonywany z telefonu komórkowego z systemem Android i iOS:

  1. Wejdź do aplikacji Instagram
  2. Poszukaj ikony z Twoim zdjęciem profilowym
  3. Następnie wprowadź wybierz opcję, która mówi „Edytuj profil”

Stamtąd możesz edytować opis swojego profilu na Instagramie, płeć, numer kontaktowy i inne rzeczy. Ale już, zobacz, jak uzyskać dostęp do tych informacji z komputera:

  1. Wejdź na stronę Instagrama i zaloguj się
  2. Poszukaj ikony z Twoim zdjęciem profilowym obok ikony dzwonka i kliknij na nią
  3. Gdy wyświetlą się różne opcje, wybierz tę, która mówi „Profil”
  4. Wchodząc do swojego profilu, kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Edytuj profil”

W tej opcji możesz edytować swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, witrynę internetową, płeć, a przy okazji również dane twojej biografii.

dołącz do naszego kanału telegram