Skip to content

Jak zmienić adres URL administratora w WordPress za pomocą wtyczki WPS Hide Login? (Przykład)

26 de luty de 2021

Gdy projekt rozpoczyna się w sieci, priorytet ma stopień ochrony, który musi uzyskać, dlatego też zmiana adresu URL administratora w WordPress z wtyczką WPS Hide Login staje się realną opcją. To jedna z najlepszych wtyczek WordPress i doskonale spełnia swoje zadanie.

Przez lata internauci zdali sobie sprawę z możliwości, że zawarte w nich informacje nie są w pełni chronione.

Ten problem obejmuje zarówno poufność hasła e-mail, jak i dane logowania do konta bankowego. Bycie WordPress płatną platformą dla uzyskać stronę internetową, nie jest wykluczone z tej krzywej ryzyka.

Jest to kłopotliwy, ale przystępny proces, taki jak usuwanie napisów w stopce i praw autorskich w WordPress lub nawet zamiana adresu URL domeny w bazie danych MySQL WordPress.

Powody, dla których warto rozważyć zmianę adresu URL administratora

Chociaż niektórym ludziom trudno w to uwierzyć, w sieciach internetowych działa wiele robotów skanuj strony internetowe, aby znaleźć domyślne ścieżki.

Jedną z cech WordPressa jest wysoki poziom bezpieczeństwa, który oferuje; jest to jednak platforma wysoce zainstalowana, co czyni ją łatwą zdobyczą.

W ten sposób duża liczba hakerów próbuje uzyskać dostęp do dowolnego systemu WordPress, niezależnie od tego, czy odwiedza go wiele, czy kilka.

Problem z używaniem strony z adresem URL administratora sprowadza się do tego, że osoby, które próbują wejść do sieci siłą, są potwierdzone dane niezbędne do przyjęcia.

Wśród nich adres URL, którego używasz jako właściciel witryny, aby wejść do panelu sterowania oraz pewność, że Twoją podstawową platformą jest WordPress.

Zmień adres URL administratora w WordPress za pomocą wtyczki WPS Hide Login

Jeśli masz już doświadczenie z WordPressem lub używasz go po raz pierwszy, powinieneś o tym wiedzieć istnieje dostęp użytkownika, który jest ustanawiany w ten sam sposób, nawet jeśli domena każdego użytkownika różni się od domeny pozostałych.

Ten plik nosi nazwę «wp-admin»I towarzyszy wszystkim adresom URL utworzonym na tej platformie, ponieważ to ona umożliwia dostęp do internetowego panelu sterowania.

Należy zwrócić uwagę na te boty, które oceniają dużą liczbę codziennych adresów URL, a narzędzie WPS Hide Login Plugin pomoże Ci to osiągnąć.

Kroki do naśladowania

Jedną z cech tego rozszerzenia jest to, że może „Ściągnij„I”zainstalować„Bezpośrednio z Wtyczki WordPress za darmo.

Po wykonaniu tych pierwszych kroków musisz uzyskać dostęp do sekcji „ustawienia”Aby rozpocząć modyfikację naszego adresu URL. W przeciwieństwie do innych systemów ta wtyczka nie konfiguruje własnych opcji w swoich ustawieniach; wręcz przeciwnie, opcje, które są wyświetlane w tej sekcji, mają na celu zmianę informacji WordPress.

Te opcje, w liczbie dwóch, są wyświetlane jako „zmienić adresy URL dostępu„A drugi jako”zmień adres URL przekierowania”.

Ukryty system WPS

Należy pamiętać, że zmiana dostępu zmienia login nawet dla siebie, więc tak musisz o tym pamiętać, aby mieć do niego dostęp następnym razem.

Podczas modyfikowania nowego adresu URL wystarczy kliknąć „Zapisz zmiany„Aby zakończyć ukrywanie dostępu i nowy poziom bezpieczeństwa w witrynie.

Co mogę zrobić, jeśli nie pamiętam udostępnionego przeze mnie dostępu?

W przypadku, gdy po zmianie adresu URL administratora w WordPress za pomocą wtyczki WPS Hide Login zapomniałeś o modyfikacji, istnieje prosty sposób na jej rozwiązanie.

Kroki, które musisz wykonać, to uzyskać dostęp do „cPanel”Lub panel sterowania, aby zlokalizować„menedżer plików„Który jest regularnie dostępny jako pierwszy.

Po wejściu do folderu wtyczek WordPress wybierz plik o nazwie „wps-hide-login”Aby nacisnąć prawy przycisk myszy i zmienić jego nazwę, tak aby przestał obowiązywać, a dostęp jest tym, który jest stosowany domyślnie.

dołącz do naszego kanału telegram