Skip to content

Jak zintegrować lub wstawić post na Instagramie lub kanał na mojej stronie WordPress?

8 de listopad de 2022

Jak wiecie, sieci społecznościowe, zwłaszcza Instagram, stale się rozwijają i nie zatrzymują się. Widzimy, jak rynki, na przykład kuchnia dla smakoszy lub te poświęcone estetyce, modzie itp., są coraz bardziej obecne i aktywne w tej sieci społecznościowej; Dlatego chcemy podzielić się z Wami krokami, aby zintegruj Instagram z WordPress; Dzięki temu, że Twój blog będzie bardziej funkcjonalny w krótszym czasie, możesz poprawić i zoptymalizować swoje treści.

Widzieliśmy jak Instagram zrobił krok dalej zadowalając wszystkich użytkowników; aby Twoja platforma miała np. obsługę robienia zdjęć i filmów w tym sensie krajobraz z IGTV; więc teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nadszedł czas, aby iść naprzód i zdać sobie sprawę z korzyści, jakie oferuje nam technologia.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zintegrować Instagram z WordPress

WordPress to bardzo przydatne narzędzie. kompletny; przyjazny i łatwy w obsłudze, co pozwala nam stworzyć dowolny rodzaj strony internetowej. Dodatkowo posiada wsparcie, które umożliwia integrację sieci społecznościowej Instagram z jej już rozpoznawalnymi funkcjami.

Można powiedzieć, że ta kombinacja pozwala nam mieć dwa najlepsze narzędzia w jednym i w tym samym celu: wyrażać siebie, komunikować się i docierać do innych ludzi z zaaranżowanymi środkami; udaje się również wpływać na postrzeganie ludzi wobec otaczającego ich środowiska i podejmowanych przez nich decyzji.

Dlatego stworzyliśmy ten prosty samouczek; które pozwolą Ci połączyć Instagram z kreatywnymi projektami Twój blog jak ekspert.

Kroki, które musisz podjąć

Jeśli masz komputer podłączony do sieci, jesteś użytkownikiem Instagrama i WordPressa, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, która podamy Ci poniżej:

zintegruj kanał Instagram

 • Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybierz obraz na Instagramie które chcesz dodać do swojego bloga WordPress; Musisz wybrać łącze.
 • Teraz w WordPressie rozpocznij proces, który zwykle robisz napisz posta. Po przygotowaniu tekstu wystarczy wkleić link, który wcześniej skopiowałeś z Instagrama; Możesz umieścić go w tekście, na końcu lub w miejscu, które uważasz za najbardziej odpowiednie.

zintegruj Fedd web wordpress

 • Dodatkowo możesz edytować obraz, tak, że kiedy publikujesz bloga, ma on pożądane wymiary. Ty również możesz Dodaj wiele zdjęć.
 • Gdy opublikujesz swój post, obraz zostanie zintegrowany z tekstem.
 • Dzięki temu osiągniesz to za pośrednictwem swojego bloga, wszyscy, którzy go przeczytają, będą mogli uzyskać dostęp do opublikowanego obrazu; i mogą nawet polub lub wyraź swoją opinię.

Jak widać, jest to dość prosty proces, który możesz wykonać w dowolnym momencie.

Rodzaje wtyczek do integracji Instagrama z WordPress

Dodatkowo wymienimy niektóre z wielu dostępnych wtyczek, dzięki którym możesz zintegrować Instagram z WordPress; niektóre są bezpłatne, a niektóre trzeba zapłacić. Możesz jednak wybrać ten, który najlepiej pasuje do tego, co chcesz osiągnąć.

 • Kanał na Instagramie.
 • Kanał WD na Instagramie.
 • Ciesz się wtyczką na Instagram.
 • Widżet na Instagramie.
 • WordPress InstagramGaleria.
 • Nakarm je towarzysko.

Korzyści płynące z integracji Instagrama z WordPress

 • Przede wszystkim pozwalają lepiej zarządzaj czasem które dedykujesz swojemu blogowi; ponieważ tylko publikując zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, można je zintegrować z Twoją witryną.
 • Ty również możesz zdobądź więcej obserwujących że sprawiają, że to, co publikujesz, staje się trendem, dzieląc się nim.
 • Kolejną korzyścią jest to, że więcej osób będzie mogło identyfikuj się z tym, co publikujesz; dzięki temu będą bardziej aktywne w sieci. Nie tylko zdobędziesz lajki lub obserwujących, ale także zdobędziesz opinię czytelników z pierwszej ręki; aby mogli udostępniać to, co publikujesz, zadawać pytania i docierać do większej liczby osób.

dołącz do naszego kanału telegram