Saltar al contenido

Jak zgłosić, uzyskać i używać nazwy użytkownika nieaktywnego konta na Twitterze

8 de junio de 2022

Twitter to jeden z tych gigantów informacji i sieci społecznościowych, które dziś znajdujemy, dzięki niemu możemy dzielić się pomysłami, projektami i wieloma innymi rzeczami. Jednym z problemów zgłaszanych przez użytkowników jest to, że podczas tworzenia nowego konta można je znaleźć, ponieważ już istnieje inny z tą samą nazwą użytkownika z których chcą skorzystać. W takich przypadkach możesz spróbować ubiegać się o imię nieaktywne konto na Twitterze.

W niektórych z tych przypadków może się zdarzyć, że powiedział już zarejestrowany użytkownik jest nieaktywny, oznacza to, że minęło około sześciu miesięcy, a na tym koncie nie logowano się ani nie publikowano w ogóle niczego. W takim przypadku masz możliwość zażądania nazwy użytkownika.

Wcześniej można było to zrobić po prostu wysyłając e-mail do Twittera. Wschód przetworzył żądanie, a następnie zwolnił nazwę. Teraz jest to nieco bardziej złożony proces. Wynika to z problemów związanych z kradzieżą tożsamości, fałszowaniem nazwy użytkownika i innymi możliwymi komplikacjami.

Coś, co można zrobić, to wysłać wiele e-maili, a tym samym świetnie się bawić możliwość odzyskania nieaktywnej nazwy użytkownika. Ale jeśli nie chcesz wchodzić w ten proces, możesz również wprowadzić niewielkie zmiany w nazwie użytkownika, aby pozbyć się kłopotów. Rzeczy takie jak wstawianie wielkich liter, wstawianie podkreślenia lub tworzenie innego pseudonimu dla nazwy może wystarczyć

Jak zidentyfikować nieaktywne konta na Twitterze

W niektórych przypadkach, gdy konto wydaje się być nieaktywne, ale pokazuje obserwujących, może nie być nieaktywne, ponieważ czaty mogą być używane. Jeśli tak nie jest w przypadku konta, które chcesz zwolnić, Twitter wyśle ​​ostrzeżenia o braku aktywności do właściciela konta. Jeśli nie odpowiedzą na nie i pozostaną w stanie nieaktywnym, możesz spróbuj zdobyć nazwę. Ale powinieneś wiedzieć, że Twitter w końcu wyda nazwy użytkowników.

Jak odebrać nazwy użytkownika z nieaktywnych kont

Aby uzyskać żądaną nazwę, należy spełnić szereg wymagań, są to:

  • Konto, którego nazwę chcesz użyć, musi być nieaktywne.
  • Posiadaj zarejestrowany znak towarowy o nazwie, do której chcesz zgłosić roszczenie.
  • Posiadaj domenę lub zarejestrowany obszar dla swojej marki.
  • Masz konto e-mail, które identyfikować się jako właściciel znaku towarowego lub że masz nad tym kontrolę.

Musimy wyjaśnić kilka bardzo ważnych punktów. Świergot nie stosuj tych kroków do poszczególnych użytkowników, po prostu każdy, kto przyjął nazwę, zachowuje ją i nawet jeśli jest nieaktywna, nie będziesz mógł jej odebrać. Jeśli nie spełnisz powyższych wymagań, nie otrzymasz nazwy.

Jeśli inny użytkownik spróbuje oszukać subskrybentów Twittera, aby uznali, że ich konto oficjalnie reprezentuje markę, może mieć uzasadniony przypadek naruszenia zasad dotyczących znaków towarowych. Twitter może lub zmusić obecnego właściciela do zmień nazwę swojego kontanieaktywne lub nie, aby przestało naruszać prawa do znaków towarowych.

Twitter faktycznie umożliwia, a nawet zachęca, tworzenie kont fanów i podszywanie się, które rażąco różnią się od rzeczywistych firm lub celebrytów. Jeśli więc inny użytkownik zarejestruje formę nazwy Twojej marki, użycie tej rejestracji musi wykazać, że: wyraźny zamiar oszukania i naruszenia zanim Twitter zacznie działać.

oficjalna strona na Twitterze

Inne sposoby na zdobycie nazwy, którą chcesz na Twitterze

Jeśli nazwa użytkownika Twittera jesteś naprawdę chcę nie jest dostępnyzalecamy zmianę pisowni i interpunkcji w nazwie użytkownika, aby znaleźć odmianę, którą można zarejestrować.

Możesz także transponować kolejność słów, wstawiając między nimi podkreślenia lub zastępując literę cyfrą: na przykład „1” za „I” lub „3” za „E”.

Możesz również rozpocząć nazwę użytkownika od „The” lub wprowadzić ją w grę słów, które może nawet uatrakcyjnić. Ta taktyka może dać ci akceptowaną nazwę użytkownika wystarczająco zbliżoną do tego, co naprawdę chcesz osiągnąć. Nie martw się, jeśli zarejestrujesz nazwę, która ci się nie podoba. Gdy żądana nazwa zostanie zwolniona, możesz zmienić swoje, edytując swój profil.

W przeciwieństwie do nazw użytkowników na nieaktywnych kontach, nazwy użytkowników usunięci użytkownicy są natychmiast dostępni dla nowych posiadaczy kont do ponownej rejestracji.

Teraz już wiesz, spróbuj żądać nazwy, którą chcesz, jeśli masz zarejestrowany znak towarowy i powiązany z kontem na Twitterze. Jeśli nie, możesz spróbować pobawić się nazwą i w ten sposób stworzyć zabawne wariacje, put sprawdź swoją kreatywność i pomysłowość stworzyć unikalną nazwę.

dołącz do naszego kanału telegram